Глобальні оголошення!



Пологи-соло

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 09 січня 2014, 16:58

В ЖК - так, щоб дали довідку,для цього треба було зробити УЗД та огляд двох лікарів пройти, щоб засвідчити, що я в післяпологовому періоді.

Сама не знаю, для чого крісло. Думаю, не тільки для мазка. Ще вони там щось щупають :В): Може хтось більш знаючий розкаже. А молочницю можна лікувати, принаймні мені в першу вагітність прописували свічки. Друге питання, чи треба її лікувати :confused: Ну і мазок можна на кушетці взяти.

В ЖК мені довелося ставати до лікарки, в якої я минулий раз стояла на обліку. Тому вона сама здогадалася, де я ймовірно буду народжувати :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2014, 18:21

Dashko написав:Друге питання, чи треба її лікувати :confused: Ну і мазок можна на кушетці взяти.

отут я взагалі запуталась... тобто мазок на кушетці не провокує родову діяльність, а такий ризик є тільки на кріслі? чи ризи к саме через те, що крім мазка ще щось щупають?
а чому вважаєш, що молочницю не треба лікувати?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення Kskz » 09 січня 2014, 18:26

Ну мазок якщо шо, то можна взяти на кушетці. Але в мене не брали, також писала відмову від огляду на кріслі, зовсім не хотілось, щоб хтось мені там "шпортав" :crazy:
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 09 січня 2014, 18:33

Здається, я два мазка: той, що можна взяти на кушетці, вони його десь скраєчку беруть :), відповідно і зашкодити не мав би :confused: , а є мазок з шийки, його вже тільки на кріслі беруть.

Я не впевнена, що її треба лікувати. Я б так сказала. :confused:

По-перше, через те, що її можна і не вилікувати. Під час першої вагітності в мене була молочниця. Спочатку мені прописали легеньки свічки. Я все чемно виконувала. Молочниця пройшла швидко і надовго. Але через якісь час знову виникла, вже призначили щось сильніше - помогло, але вже не надовго, до родів встигли мені ще раз приписати щось - воно вже не помогло взагалі, здається. :pardon:
Крім того, я до всіх "лікувань" ставлюсь з підозрою.
Цей раз в мене теж молочниця була. Не лікувала. Зате солодкого менше їла ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2014, 18:35

Даша, тобто молочниця сама пройшла ? про обмеження солодкого теж чула.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення Ulkanet » 09 січня 2014, 21:57

мене на крісло брали лиш в 5 тижнів і вже аж в день родів :yes: певно з лікаркою повезло :ha: :ha: :ha:
сама не розумію чого там лазити на то крісло, мало не щомісяця??? що вони там видивляються??? хіба тим хто "підшитий"???

навіть не знаю, як то не лікувати молочницю :confused: . хіба якась легенька. бо в мене була після антибіотика (мала сильне запалення легень) - то можна було здохнути. так мені було "дискомфортно" що я не могла нормально ходити. :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 09 січня 2014, 23:52

В мене кожний раз після пологів проходить.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення taranjka » 09 січня 2014, 23:58

а ти читала наперед про різні можливі ускладнення, щоб бути готовою, чи просто вірила, що все буде добре?
завдяки цій темі дізналася, що обвиття пуповиною насправді не таке страшне як мені уявлялося. коли ми родили, виявилося, що в малого туге і подвійне обвиття, ну і я думала що це ой як небезпечно і без лікарів ніяк, але як погуглити, то все виявилося простіше - природа розумна :wink:
а щодо узі, то в мене знайома несподівано родила двійню - шок і для неї і для лікарів - всі 4 узд (зроблені в збаражі, тернополі і харкові) показували 1 бебіка))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологи-соло

Повідомлення Mysyk1 » 10 січня 2014, 00:25

Молочницю бажано лікувати при вагітності а то дитина коли народжується то може наглотатись, так мені пояснювали лікарі.
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 01:06

Перед цими пологами взагалі нічого не читала :pardon: Перед попередніми читала, правда менше, ніж збиралася. Мені треба на початку вагітності читати або ще до вагітності ). Бо я читала вже на останньому місяці, і в мене складалося таке враження, що всі проблеми, про які я читаю, в мене можуть виникнути одночасно. :crazy: Тобто я розуміла, що так не буде, але на підсвідомості мене це дуже напружувало.

А ще я вірю, що в пологах багато залежить від внутрішнього стану жінку, тому намагалася в цьому напрямку рухатися, наприклад, не ображатися на свекруху ::Р: , і таке інше. Хоча перед цими пологами набагато менше уваги приділяла своєму духовному стану, надіялася, що важке сільське життя і так не дає мені розслабитися :yes:

п.с. взагалі то я жартую, але, знаєте, в кожному жарті лише доля жарту, а все решта правда ;) Просто не знаю, як про таке в двох словах розказати.

:confused: Можу так підсумувати. Вважаю, що якщо навіть жінка взагалі нічого не читала (при тому, що її нічого не турбує), все одно соло-пологи безпечніші за роддомівські :yes:
Інколи знання можуть і заважати. :pardon:

Впевнена, що те, як пройдуть пологи, найбільше значення має внутрішній стан, потім фізичне здоровя і тільки потім знання. Але в таких роздумах є великий підводний камінь: починаєш себе дуже мудрим вважати, а від цього теж можуть бути проблеми ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron