Глобальні оголошення!



Пологи-соло

Re: Пологи-соло

Повідомлення Liza » 05 січня 2014, 17:41

ну і канєшно про реєстрацію малюка цікаво.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 07 січня 2014, 20:35

І в мене ряд запитань )))
Для чого взагалі ставала на облік? лише щоб отримати обмінну карту, для чого вона потрібна?
Чому відмовлялась від узі і крісла?
Тебе не сварили ай-яй-яй, що ти так пізно почала ставати на облік?
Які саме аналізи ти встигла здати за два дні? В тебе не вимагали обхід всіх лікарів терапевт-окуліст-лор і т.д. ?
Як ти знала що дитинка в правильному положенні, голівкою вниз, могла намацати сама?
В якому положенні народжувала, так розумію, що ти не лежала, навприсядки ?
Чим перерізали пуповину, просто ножем, стерилізованим ножем, ножницями? на якій відстані від пупчика? чимось перетискали пучик?
При перших потугах лікарі кажуть ще не тужитись (хоч дуже хочеться), щоб дитинка встала в шлях, ти перечікувала перші потуги чи підтужувалась?
Що значить чоловік допоміг народити плаценту? тягнув за пуповину чи як допомагав? За скільки часу народилась плацента від часу народження дитинки? за 5 -10 хв чи довша перерва була?
Як знала, що нема розривів?
:rose:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 07 січня 2014, 20:39

де знаходилась плацента поки ви її не перерізали?
коли я в пологовому просила не перерізати відразу, то лікарка бурчала, що вся кров з битини перетече в плаценту, бо ж дитина вище на мені, а плацента нижче...
не хвилювалась, що діти можуть прокинутись скоріше і будуть заважати?

ну і про холодильник і голодного чоловіка, гггг :hi: )))))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення taranjka » 07 січня 2014, 21:15

і чого не хотіла, щоб чоловік був?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологи-соло

Повідомлення irinka » 08 січня 2014, 10:30

pan_kotskyy написав:не хвилювалась, що діти можуть прокинутись скоріше і будуть заважати?


Оце мене теж цікавить. І ряд всіх вищеописаних питань теж. Це б напевно найбільше мене бентежило при родах, тим більше я б не хотіла щоб діти побачили мене в цей момент.....
Але видно що так мало статись і Бог допоміг Даші в самий відповідальніший момент :(): Головне що все добре склалося! :+++:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Пологи-соло

Повідомлення oksa_mal » 09 січня 2014, 10:57

Dashko написав:oksa_mal, цікаво!!! А за скільки часу ти народила? А скільки перші пологи тривали? Води на других пологах, коли відійшли? Ти злякалася чи не встигла? :wink:
І стоячи мені цікаво, як народжувати, бо я дитину не ловила, просто стояла на колінах дуже близько до матрасу.
А ще цікаво, як потім чоловіку повідомила. Я сама під час вагітності підозрювала, що все може так швидко статися, що й чоловіку не встигну подзвонити, і уявляла як я йому з гордістю повідомлю радісну новину :=):

перші пологи тривали 6 годин. Другі - пів години. Води при других пологах відійшли коли пішла потуга, а на другій потузі я вже ловила свою Катеринку. Чи злякалась- навіть не знаю як то можна назвати- в мене був чи то шок чи стрес, все настільки швидко відбулось що і не встигла толком злякатись. Чоловік на той час працював в іншомі місті, я до нього подзвонила пів 2 сказала щоб приїжджав , бо мабуть до ранку вроджу. Ще встигла подзвонити до лікарки і сестри щоб пішла зі мною в погоговий, і почала одягатись і тут 2 потуги і я вже родила в 2 годині ночі.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення flash-ka » 09 січня 2014, 10:59

oksa_mal всі певно офігіли? ))))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Пологи-соло

Повідомлення irinka » 09 січня 2014, 11:04

flash-ka в цій темі viewtopic.php?f=58&t=1339&start=130 можеш почитати :wink:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 09 січня 2014, 14:32

Дівчата, дякую за вітання і запитання!!! :kiss:

А як там з документами,владналося?

З документами, сподіваємся, що проблем не буде. Все, що потрібно було від лікарів (від дитячої полікліники та ЖК) вже отримали, відносно без проблем. Довелося, правда, з малим в 5 днів в ЖК зїздити і там проводити час в коридорах :crazy: Тепер лишилося в Загсі зареєструвати, напишу, коли зареєструєм.

А попередні ваші пологи були в пологових будинках?
ви маєте рацію, що лікарі значно все ускладнюють, і до того ж практично ніколи не прислухаються до відчуттів і побажань жінки.
А яка вага малюка? А що б робили якби були розриви? Як старші дітки сприйняли нового братика зранку?

Перші двоє пологів - в пологовому, а треті - теж вдома:
viewtopic.php?f=58&t=1339&start=60

Вага малюка: 4 кг - серед моїх карапузів - найбільший :wink:
Розриви, якщо не робити розрізу, самі дуже швидко затягуються в більшості випадків. Після минулих пологів я не була така впевнена, що розривів немає, але подивитися в дзеркальце так і не наважилась :ha: , орієнтувалася на свої відчуття, чи нічого не турбує. Так мяк все було добре - нічого не робила. Якби щось турбувало - тоді вже по ситуації: є різні рецепти заживляючих компресів, на крайній випадок - шукала б акушерку, яку може акуратно зашити :pardon:

Діти: двоє старших памятали, як це було минулого разу ;) А про меншого (майже 3 роки) взагалі важко сказати, що він там собі уявляв, як я була вагітна. Після родів я з малючком лягла біля Марка, він якраз проснувся і зацікавлено дивився. Ми його спитали, хто це? Сказав - маленька ляля )))) Потім до мене ліз цілуватись і обніматись. І зараз теж час від часу цілує мене, раніше так не було. Взагалі, до малюка всі діти дуже ніжно ставляться, але перші дні відчувалось напруження між усіма, було більше сварок, криків, плачів.

- скільки часу малюк лежав на тобі?
- він вже усміхається? (читаю зараз "Откровениматери о родах" Киржаєвої ;-))
- ви його важили, міряли?
- купали вже малого?
- коли перерізали пуповину?
- чи приходили до вас лікарі/лікар?
- Яся розповіла в школі про брата в той день?
- коли і як ти почала ходити? ти ж сама йшла тоді на інше ліжко, коли чоловік допомагав? не ніс же він вас з малим?


На мені лежав, маєш на увазі, там, де народжувала? Чи поки пуповину не перерізали. Бо з родової ;) кімнати я відразу перейшла в іншу. А потім точно спала з малюком годинки до девятої, а народився він в 5: 30. Правда, він не на мені лежав, а з боку.
Усміхається іноді, досить мало. А народився він взагалі з насупленими бровами, зараз вже личко розгладилося, і він вже не такий хмурий )))
Важили на третій день, а зріст і різні обєми - вже педіатри міряли, вага, вже писала - 4 кг, а зріст, якщо правильно поміряли - 52 см, як всі мої.
Ми ще досі не купали :=): То в Тернополі були, то пупчик відпав, то чоловік був в Карпатах, а останні пару днів піздно вертався.
Пуповину перерізали десь в девятій, коли проснулись.
Ми на третій день поїхали на Бам, і вже туди викликали лікарів. Приходила лікарка і завідуюча. Нічого паганого не казали, а головний лікар, до нього потім мій чоловік сам їздив за справками, взагалі дуже схвально до всього віднісся.
Яся в школі не розповідала ;)
З одної кімнати в іншу сама перейшла, навіть, в голову не прийшло, що не можна ходити. Відвикла від лікарняних правил ;) Звичайно, намагалася перший час без потреби не вставати.
Для чого взагалі ставала на облік? лише щоб отримати обмінну карту, для чого вона потрібна?
Чому відмовлялась від узі і крісла?
Тебе не сварили ай-яй-яй, що ти так пізно почала ставати на облік?
Які саме аналізи ти встигла здати за два дні? В тебе не вимагали обхід всіх лікарів терапевт-окуліст-лор і т.д. ?
Як ти знала що дитинка в правильному положенні, голівкою вниз, могла намацати сама?
В якому положенні народжувала, так розумію, що ти не лежала, навприсядки ?
Чим перерізали пуповину, просто ножем, стерилізованим ножем, ножницями? на якій відстані від пупчика? чимось перетискали пучик?
При перших потугах лікарі кажуть ще не тужитись (хоч дуже хочеться), щоб дитинка встала в шлях, ти перечікувала перші потуги чи підтужувалась?
Що значить чоловік допоміг народити плаценту? тягнув за пуповину чи як допомагав? За скільки часу народилась плацента від часу народження дитинки? за 5 -10 хв чи довша перерва була?
Як знала, що нема розривів?

На облік вставала тільки для обмінки. Зараз змінилися правила реєстрації: раніше0
потрібен був тільки огляд педіатра, а зараз вже і ЖК має видати довідку. І навіть з повноцінною обмінкою і здаванням всіх аналізів бувають проблеми, якщо жінка вдома народила.
Від УЗД відмовляюся з двох причин: по-перше, не доведена повна безпечність цього дослідження, навіть лікарі це визнають, бо все-таки намагаються забагато УЗД не проводити, а по-друге, що для мене навіть важливіше, УЗД досить не точне, буває навіть не бачать скільки дітей, чи яка вага. Декільком моїм знайомим по результатах УЗД казали аборт робити, бо дитина з вадами народиться. В результаті ті жінки народили повністю здорових дітей. Одним словом, дуже велика ймовірність, що на УЗД справжню проблему не побачать, а того, чого немає - придумають. :pardon:
А в кріслі мені здається однозначно немає потреби. Користь яка з нього? :confused: А спровокувати початок родової діяльності - дуже велика ймовірність.

Коли я вставала на облік в Заложцях ( по місцю проживання) в 29 тижнів, мене не сварили, бо здивування від мого великого живота, відразу переросло в здивування від відмови крісла та УЗД ::Р: А лікарка в ЖК не те щоб на мене сварилася, а просто почала кричати, що їй погано робиться, як тільки мене побачила :pardon:
Тому я весь час тільки з чоловіком ходила, бо для мене всі погрози, моралі, обідні слова (це вже в процесі діалогу постійно випливало) дуже важко витримувати.
Взагалі виходить дуже цікаво:
Якщо приходиш пізніше 12 тижнів - тебе сварять, що ти пізно прийшов.
Якщо відмовляєшся від аналізів - вже термін не цікавить - грузять за ці аналізи.
А якщо знають, що ти хочеш вдома народжувати, то вже виявляється і УЗД не потрібно, і на облік без проблем ставлять, і все в роддомі будуть робити, як захочеш - тільки вдома не народжуй ;)

Здала аналіз сечі, крові з пальця, з вени і посів з носу. Навіть не за два дні, а десь за годинку :wink: За обхід спеціалістів взагалі ніхто не згадував.
Хоча нікому не пораджу ставати на облік на 40 тижні. Бо перед родами той негатив нікому не потрібен. Думаю, найкраще якраз перед 30 тижнем, якщо нічого не турбує!

Я сама відчувала, що дитина головкою вниз, хоча на сто відсотків не могла стверджувати. І лікарі також підтвердили.

Про положення. Я стояла на колінах, а руки інколи повністю випрямляла, інколи на лікті ставила. А інколи можливо і повністю випрямлялась :confused: і тоді, здається, процес пришвидшувався. Дитину зовсім не ловила, цей раз навіть до головки не торкалася.

Перерізали стерелізованими ножницями, в двох місцях перевязали стерелізованою ниткою, десь на відстані три см.

Вважається, що коли жінка сама народжує, її тіло саме відчуває, як йому краще. Тому треба по-менше думати, забути всі поради і робити по відчуттях. Я в першу чергу намагалася зробити так, щоб мені було менш боляче. Цей раз - пробувала трошки тужитися, але не на повну силу.

Плацента дуже швидко народилася, так, десь за 5-10 хв. Чоловік помагав тим, що мене підтримував, а плацента сама відійшла достатньо було стати вертикально і на схватці трошки потужитися.

За розриви ще під час пологів зрозуміла, що їх не буде. Бо дуже плавно дитина виходила, вірніше я знала, які будуть відчуття і намагалася розслабитися і не боялася. Ну а потім нічого не турбувало, то я ще раз переконалася, що тріщин нема. Хоча це питання мене ще перед пологами хвилювало, особливо перед другими і третіми, бо в мене на перших пологах були розриви.

плацента стояла в мисці на стільчику біля ліжка десь на такому самому рівні. Я вже забула пояснення, бо читала перед попередніми пологами, що немає такої небезпеки, що кров назад перетече, бо якось там все мудріше організовано. Спробую знайти пояснення і тут напишу.

Що діти прокинуться більше на Маркових пологах переживала. Зараз розраховувала, що чоловік зможе з ними розібратися, на крайній випадок - мультики врятували б ситуацію ;) А якщо б були пологи вдень, думаю, відправили б в гості до сусідів.

і чого не хотіла, щоб чоловік був?

він би мене відволікав, не могла при ньому на своїх відчуттях зосередитися. Крім того він би хотів помогти, а насправді тільки заважав би. А ще такий момент, якщо поруч є чоловік - я розслабляюсь, надіюсь на його поміч, сама стаю слабкою. А коли я сама, але відчуваю підтримку чоловіка за стіною ;) - тоді я і сама зібрана, і підтримка чоловіка мене гріє. От в пологовому, коли і так купа сторонніх людей, то присутність чоловіка мені була дуже потрібна.
На Маркових пологах, я спочатку попросила, щоб чоловік був зі мною, але вже на перших схватках попросила його вийти. А цей раз мені хотілося спочатку бути з чоловіком, і вже тільки, коли стало досить боляче, він мене став нервувати. :pardon:

Оце мене теж цікавить. І ряд всіх вищеописаних питань теж. Це б напевно найбільше мене бентежило при родах, тим більше я б не хотіла щоб діти побачили мене в цей момент.....

Я надіялась, що навіть, якщо діти прокинуться, то вони все-одно лишаться в іншій кімнаті. Теж не хотіла би, щоб діти мене бачили, особливо мала.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 09 січня 2014, 16:36

Dashko написав:Все, що потрібно було від лікарів (від дитячої полікліники та ЖК) вже отримали, відносно без проблем. Довелося, правда, з малим в 5 днів в ЖК зїздити і там проводити час в коридорах :crazy:

а для чого в ЖК їздили? щоб там довідку видали, що дитина народилась?
Dashko написав:А в кріслі мені здається однозначно немає потреби. Користь яка з нього? :confused: А спровокувати початок родової діяльності - дуже велика ймовірність.

для чого тоді беруть той мазок взагалі? хіба під час вагітності можна лікувати молочницю чи що там ще...
Dashko написав:А якщо знають, що ти хочеш вдома народжувати, то вже виявляється і УЗД не потрібно, і на облік без проблем ставлять, і все в роддомі будуть робити, як захочеш - тільки вдома не народжуй ;)

ти говорила, що збираєшся вдома народжувати? я думала, цей факт будеш приховувати від лікарів щоб зовсім не шокувати.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron