Глобальні оголошення!



Пологи-соло

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 10 січня 2014, 22:57

Чим більше роздумую про то питання... чому не дозволити домашні пологи, щоб жінка могла скористатись допомогою кваліфікованого спеціаліста або "запросити" швидку під вікна в разі чого.
Напевне і до цього українське суспільство колись дійде як дійшло нарешті до партнерських пологів і перебування мами з дитиною не на третій день, а відразу.
А те що є зараз - дозвіл абортів і заборона домашніх пологів і навіть кримінальна відповідальність за це - це щось неправильне, недодумане... мало б бути все навпаки...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 10 січня 2014, 23:08

і знову питання до Даші.
Не можу собі змоделювати ще такий момент. Матрас на який народжувала - це спеціально придбаний матрас саме щоб на ньому народити? чи ваш матрас у використанні, тобто він не був ідеально стерильним? ))) куди ви потім його діли, викинули ? думала про відмивали, але щось слабо уявляється... чи стелили на матрас якісь пеленки-простині? але під час пологів то все діло могло збігтися в комочок...
вибач, що така дотошна, але як питати, то вже про все )))) :rose:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення Marichka » 11 січня 2014, 00:08

Позитивно ставлюсь до вибору жінки народжувати вдома.Сьогодні ще про Оксану Теслюк прочитала-така гарна історія.
Хотіла б запитати щодо болю.Бо не знаю,чи я така нетерпляча,чи у вас було легкше і швидше?! Мене так боліли схватки,що я б всіх сусідів побудила,а тут читаю не вперше,що в іншій кімнаті хтось був.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Пологи-соло

Повідомлення Sms » 11 січня 2014, 00:09

Dashko написав:Так в соло-пологах набагато ймовірніше, що просто не буде потреби в кесарському в цій самій ситуації.


А коли , на твою думку, жінці під час соло-пологів варто таки звернутися за кваліфікованою медичною допомогою? В який момент? Коли вона то має зрозуміти? Що має статися?

Dashko написав:Тобто, ти погоджуєшся, що якби в цих випадках люди не звернулися до лікарні, то все було б набагато краще?

Я погоджуюся з тим, що лікарі теж роблять помилки. Всі ми люди, і всі помиляємось. Тільки є величезна різниця, коли помиляється касир і лікар. Нажаль, наслідки просто неспівставимі. Однак :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
статистика говорить сама за себе. І це за умови, що в роддоми везуть всіх: недоношених, переношених, з відслойками плаценти, багатоплідних, з кровотечами і іншими патологіями. А на домашні пологи йдуть лише здорові жінки. Чи не так?
Dashko написав:я вважаю, що потрібно робити так, як ти вважаєш безпечніше для дитини.

В кожного з нас різні уявлення про безпеку. І це зрозуміло. Однак, батькам , які вирішують народжувати вдома це варто знати :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 15 січня 2014, 14:00

pan_kotskyy написав:і знову питання до Даші.
Не можу собі змоделювати ще такий момент. Матрас на який народжувала - це спеціально придбаний матрас саме щоб на ньому народити? чи ваш матрас у використанні, тобто він не був ідеально стерильним? ))) куди ви потім його діли, викинули ? думала про відмивали, але щось слабо уявляється... чи стелили на матрас якісь пеленки-простині? але під час пологів то все діло могло збігтися в комочок...
вибач, що така дотошна, але як питати, то вже про все )))) :rose:

Це був матрас, який в нас є в постійному використанні :wink: Можливо, той на якому Марко народився, я може й інший. (в нас таких два). Ідеально стерильним він точно не був. Застелили непромокаючими пеленками під простиню і зверху. Сильно нічого не позбивалися, принаймні мені не заважало. Зверху була стара багаторазова пеленка.

п.с. питай все, що цікавить :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 15 січня 2014, 14:03

Marichka написав:Позитивно ставлюсь до вибору жінки народжувати вдома.Сьогодні ще про Оксану Теслюк прочитала-така гарна історія.
Хотіла б запитати щодо болю.Бо не знаю,чи я така нетерпляча,чи у вас було легкше і швидше?! Мене так боліли схватки,що я б всіх сусідів побудила,а тут читаю не вперше,що в іншій кімнаті хтось був.

Мені досить сильно болить, але біль не різка, кричати не хотілося, тільки стогнати, особливо під кінець.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Dashko » 15 січня 2014, 14:20

Dashko написав:
Тобто, ти погоджуєшся, що якби в цих випадках люди не звернулися до лікарні, то все було б набагато краще?

Я погоджуюся з тим, що лікарі теж роблять помилки. Всі ми люди, і всі помиляємось. Тільки є величезна різниця, коли помиляється касир і лікар. Нажаль, наслідки просто неспівставимі.

Тут йде мова не тільки про людський фактор. В пологовому багато що вже завди робиться не правильно. Наприклад, передчасне пробивання вод, народження в горизонтальному положенні, перераховувати можна довго.

статистика говорить сама за себе. І це за умови, що в роддоми везуть всіх: недоношених, переношених, з відслойками плаценти, багатоплідних, з кровотечами і іншими патологіями. А на домашні пологи йдуть лише здорові жінки. Чи не так?


Я бачила зовсім іншу статистику. Але для мене ні той, ні той варіант не є підтвердженням думки. Адже дуже важлива не тільки кількість виборки, а й те, кого в неї включають. Так само як ти пишеш, що в роддом везуть всіх, так само можливо домашні пологи брали тільки неблагополучні сімї.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологи-соло

Повідомлення Sms » 15 січня 2014, 14:40

Dashko написав:Тут йде мова не тільки про людський фактор. В пологовому багато що вже завди робиться не правильно. Наприклад, передчасне пробивання вод, народження в горизонтальному положенні, перераховувати можна довго.


З цим згідна, однак, добре, що є школа материнства, яка розповідає жінкам, які мають бути природні пологи. З кожним роком мам, які в пологових будуть народжувати природньо буде ставати все більше. А лікарі будуть для підстраховки :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 15 січня 2014, 15:55

Sms написав:З цим згідна, однак, добре, що є школа материнства, яка розповідає жінкам, які мають бути природні пологи. З кожним роком мам, які в пологових будуть народжувати природньо буде ставати все більше. А лікарі будуть для підстраховки :wink:

ага, так-так. я просила "не пробивати води" "не колоти окситоцин" "не перерізати пуповину", це все піднімалося на сміх і якщо щось і погоджувались НЕ робити, то через "он яка мудра, в інтернеті начиталась", а те, що за плаценту тягнуть, і зовсім не чекають, що вона сама народиться, то взагалі без коментарів... а потім взагалі "зробили трюк" - ми нічого робити не будем, поки не дасьте згоду, бо прийшла така постанова породіль інформувати що робиться і для чого, от ми зараз ПОКАЗОВО це все і продемонструєм, отже, колоти оксиоцин, щоб плацента народилась?, - ні не колоти. Та ви що!!, ми всім колем, як же ви народите ту плаценту... і т.д. там ульканет написала в балачках, через що вона пройшла поки народжувала, думаю, якби вона народила вдома, то уникла б тих всіх знущань і принижень, найменьше, що потрібно жінці в той момент.
це я описала другі пологи, на перших мені попався адекватний лікар, який не старався за мій рахунок самоствердитись.

Ах да, приїхала я з повним відкриттям, і перше з чого почала насміхатись лікарка: "ВИ ЩО ДУМАЛИ ВДОМА НАРОДЖУВАТИ ???? А-ХА-ХА". Думала, духу не хватило, тішусь хоч з того, що більшість схваток провела на природі за містом, дааа :yes:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологи-соло

Повідомлення pan_kotskyy » 26 січня 2014, 15:33

Дашенька, і знову питання до тебе.
В мене на других пологах було подвійне обвиття пуповиною, про що мені кілька раз наголошували.
Чи була ти готова до такого повороту подій? ну якось логіка підказує, що просто рукою варто розмотати пуповину, але хочеться твоїх коментарів, чи готова ти була справитись з цим сама, чи кликала б чоловіка і взагалі-то цього ж не видно самій жінці. :confused:
І друге питання, коли дитинка народилась чи проводили якісь маніпуляції відтягнути слиз з ротика-носика чи такого не треба робити ?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей