Глобальні оголошення!



В кого народжувати?

Re: В кого народжувати?

Повідомлення vikilandi » 13 травня 2016, 01:55

Я йшла на пологи ні з ким не домовляючись, все віддавши в Божі руки.
Потрапила в пологове (Замкова) в 1-й годині ночі, до ранку так і не народила... Лікарка, правда мене тричі оглянула. Вперше при поступлені, вдруге коли відійшли води(десь через годину), і вранці перед передачею зміни. Не знаю прізвища її.
А потім до мене зайшов познайомитись черговий лікар, чоловік, назвався просто - черговим лікарем. Розповів про варіанти подальших дій, відповів на мої питання. Ми прийняли рішення працювати (він так і сказав, що пологи - то важка праця, і мені потрібно після безсонної ночі відпочити). Його вигляд, поведінка і слова вселяли довіру. Він запропонував дві години поспати, а потім народжувати.
Після того як підключили крапельницю, він від мене не відходив, постійно контролював самопочуття, спостерігав за відкриттям, нагадував про правильне дихання і заспокоював (інколи навіть чоловіка)). Не метушливий,спокійний і ввічливий. Він уособлення професіонала, на мою думку. Народила без ускладнень на зразок тріщин чи розривів.
Мій чоловік категорично проти "подяк в кишеню", але я наполягла, бо після таких пологів і для такого лікаря вони виправдані. Хоча впевнена, що якби навіть не було змоги віддячитись, то ніхто б на мене "косо" не дивився б.
Прізвища я його при переводі в післяпологове відділення так і не знала. Але коли на наступний день він прийшов до мене щоб спитати про моє самопочуття і дитини, то сусідка по палаті повідомила, що це Заводович Андрій Юрійович. Вона у нього лікувалась під час попередньої вагітності. ЇЇ відгуки про цього лікаря були також дуже позитивними.
Дякую Богові за щасливе народження моєї донечки) :kiss:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення erinaceus » 27 травня 2016, 11:07

vikilandi То ви ще в старому корпусі народжували? Яка там зараз ситуація? Такі ж самі переповнені палати?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: В кого народжувати?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 липня 2016, 19:03

Можу порекомендувати лікарку, до якої я потрапила як до чергової. Це Штабровська Алла Іванівна. Дуже приємна і спокійна, не метушлива. Нікуди мене не підганяла і дуже підбадьорювала. У мене що під час перших пологів, що під час других, були проблеми з потугами. Дуже мені тяжко це діло давалось, ніяк не вдавалось тужитись як слід. То перший раз, а це була лікар Коптюх Валентина Іванівна, вона почала мене сварити, що я все не так роблю, і я з того всього так занепала духом, що перестала тужитись взагалі. І тоді вона почала панікувати, чим мене і чоловіка ше більше настрашила, ще когось покликала, а потім зробила надріз. А цього разу все було зовсім інакше. Ця Штабровська А.І. мене на потугах не підганяла, підбадьорювала, казала нічо страшного, все вдасться, підказувала мені, як і що робити, і не порізала. Так що враження від неї лишились тільки позитивні.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: В кого народжувати?

Повідомлення vikilandi » 06 липня 2016, 23:27

erinaceus написав:vikilandi То ви ще в старому корпусі народжували? Яка там зараз ситуація? Такі ж самі переповнені палати?


erinaceus вибач, що так пізно відповідаю, не бачила раніше твого запитання :pardon:
В патології на Замковій я була ще з совєцькіми ремонтами, родзали з ремонтами в 5-10 років приблизно. А післяпологове відділення вже нові. По двоє жінок в палаті, в кожній палаті є душ,туалет, біде і умивальник, гаряча вода цілодобово, декілька варіантів освітлення - від сильного до слабкого, над кожним ліжком є свій окремий світильник.З меблів один пеленальний столик, один стілець для відвідувача, ну і по ліжку для мам і малюків. І що ще сподобалось, то це гарні і якісні терморегулятори на батареях. Я народжувала в травні, вже досить було жарко, ще й плюс кутова палата з чотирма вікнами й сонцем цілий день, так ми самі відключали вдень те опалення, а на ніч трішки таки підкручували. Холодильник на коридорі. Якби народила на 6 годин раніше, то ще й отримала б пачку підгузків і подарунки для дитини від мера. Враження від побутових умов дуже гарні,щоправда був суттєвий мінус з шумоізоляцією, це коли в сусідній палаті включали воду, то нам було чути)
Про лікаря я вже писала, дуже мені пощастило з черговим лікарем. На перед ні з ким не домовлялася. Поступала до одних в 23-й ночі, народила в 13-й, вже з іншим лікарем.
Одне було сумно, це з маніпуляціями завідуючої з так званими страховими полюсами.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Світлана Ігорівна » 27 січня 2017, 20:35

Я народжувала в 2014 році синочка,і в 2017 році донечку в Куценка Андрія Вікторовича.На мою думку, один з найкращих лікарів у Тернополі..Андрій Вікторович- відповідальний,розумний,ввічливий,чудовий спеціаліст і прекрасна людина- з великої букви.Найщиріші слова вдячності Андрію Вікторовичу від нашої сім'ї. Я дуже рада, що обрала пологовий на Замковій і Вас як лікаря.
Світлана Ігорівна Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 січня 2017, 20:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Marichka » 28 січня 2017, 09:41

пахне рекламою :bad:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Ulkanet » 28 січня 2017, 13:15

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: В кого народжувати?

Повідомлення vikilandi » 28 січня 2017, 13:54

Marichka написав:пахне рекламою :bad:

я б сказала, що антирекламою)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення Світлана Ігорівна » 28 січня 2017, 15:28

Ооо,то виявляється,Андрій Вікторович –чарівник..Я вважаю, якщо організм не готовий до пологів,і дитинка ще не хоче народжуватись,або ще не час, одним оглядом,пологи не викличеш.Написала особисто за свій випадок.Ніхто пологи не викликав,все відбулося природнім шляхом..Якщо лікарів паплюжать,то виявляється це нормально,а якщо я написала свою щиру вдячність лікарю,то це – реклама..Прикро і соромно за нас, що ми такі..
Світлана Ігорівна Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 січня 2017, 20:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.

Re: В кого народжувати?

Повідомлення nelly » 28 січня 2017, 15:33

ну нe скажіть що ніяк пологи нe викличeш, можна банально подивитися сильнішe жінку і починається родова діяльність, а про пробивання вод, капeльниці і т.д.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron