Глобальні оголошення!



Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення TYulia » 23 липня 2013, 17:35

я радити не буду нічого, бо сама ще не знаю як би робила з другою вагітністю. Той раз домовлялась, так мен було якось спокійніше. Лікарка хороша, професійна, багато про неї мені казали. Я з нею звязалась вперше десь на 35 тижні, вона записала мій тел. і на тому ми розійшлись. Вона ніяк мене не оглядала і в карточку не дивилась. Потім я сама їй напршувалась показатись десь на 39 тижні, розмова в нас була практично аналогічна, хотіла мене положити на підготовку в лікарню, але я дуже цього не хотіла, то й відтягувала як могла. З того всього вже чуть не на 40 тижні я мала до неї ще раз приїхати, але получилось приїхала одразу на пологи. Я чемно приїхала родити вдень:-) вона була і свою функцію на родах виконала (не без участі Шмайки, то я вже десь писала) . Але веду до того, що до дня пологів моя домовлена лікарка знала про мою вагітність лише дату ост. місячних і моє імя. На жодні мої аналізи, УЗІ вона не дивилась. На мене тим більше. Навіть не питала менечи в мене якісь проблеми були під час вагітності.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Mandarunka » 04 грудня 2013, 12:24

Порадьте мені що робити. Спочатку думала родити в Кузмінчук, потім в Сидорчук, а тепер вже незнаю, бо кажуть, шо і та і та може не приїхати вночі або в вихідний день. Чи краще в же в такому випадку взагалі до нікого не підходити, чи все таки надіятись, шо хтось з них приїде?
Mandarunka Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення pan_kotskyy » 04 грудня 2013, 12:33

А вам спокійніше якщо з кимось домовлено?
Я перший раз домовлялась - лікарка не приїхала, ну і добре.
Другий раз навіть не домовлялась. Чергові лікарі теж роди приймають )))
Якщо є можливість, то краще взяти з собою чоловіка для підтримки.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення sky » 04 грудня 2013, 12:40

Mandarunka написав:Порадьте мені що робити. Спочатку думала родити в Кузмінчук, потім в Сидорчук, а тепер вже незнаю, бо кажуть, шо і та і та може не приїхати вночі або в вихідний день. Чи краще в же в такому випадку взагалі до нікого не підходити, чи все таки надіятись, шо хтось з них приїде?

Я народжувала в Сидорчук, то в 5 ранку вона приїхала і телефон серед ночі підняла
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Mandarunka » 04 грудня 2013, 12:56

pan_kotskyy,навіть і незнаю вже, якщо чесно, мені було б спокійніше, якби я там бачила лікаря, якого вже я знаю, але і то не на всі 100 відсотків, бо страх би був. Я собі думаю, шо любий лікар який буде на зміні не захоче на мені заробити поганої репутації, і буде старатися зробити все як і має бути.
Mandarunka Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 04 грудня 2013, 13:01

перший раз всім страшно, тому більшість домовляється :hi: ті, хто другий раз родить, то вже якщо і домовляються, то не сильно переживають "якщо лікар не приїде", а то й дивуються, "і нашо домовлятися :hi: "
я перший раз домовлялася, лікар не приїхала, але подзвонила черговому, щоб мені не пропонували окситоцин ну і інші мої побажання
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Anjuta » 04 грудня 2013, 13:06

Mandarunka написав:pan_kotskyy,навіть і незнаю вже, якщо чесно, мені було б спокійніше, якби я там бачила лікаря, якого вже я знаю, але і то не на всі 100 відсотків, бо страх би був. Я собі думаю, шо любий лікар який буде на зміні не захоче на мені заробити поганої репутації, і буде старатися зробити все як і має бути.

будьте спокійні і наперед не домовляйтеся, часом чергові набагато кращу за тих кого самі обираєте :wink:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Mandarunka » 04 грудня 2013, 13:08

taranjka, ну то так Кузмінчук робить, наскільки я начиталась вже) А якщо вони не при їжають, то значить їм і не тре потім "подяки", чи все одно треба, за то , шо вона з тобою вночі поговорила?)
Mandarunka Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Vikibee » 04 грудня 2013, 14:45

Mandarunka написав: А якщо вони не приїжають, то значить їм і не тре потім "подяки", чи все одно треба, за то , шо вона з тобою вночі поговорила?)


А за що дякувати??? :confused:

Я ні перший раз не домовлялася, другий теж не планую. Мені головне, щоб був чоловік біля мене. Мої пологи застали 2 чергових бригади, то обидві нормальні: все пояснювали, вчили дихати, чоловікові гарно все роз’яснювали. Звичайно, аж такої надмірної уваги не було, але я такого не потребую, мені головне, щоб якісно виконували свою роботу і все.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Mysyk1 » 04 грудня 2013, 17:16

Я також думаю що неварто домовлятись, хоча можливо спокійніше. В мене особисто була своя але вона і вела мене всю вагітність, тобто і ще до вагітності. :yes: Хоча в більшості залежить багато від акушерки. В мене як сказала в котрій роджу так і було а лікарка віджартовувалась. Головне щоб був чоловік і все буде добре.
А за лікарів всіх є позитивні і негативні. :ha:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей