Глобальні оголошення!



Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення KriStar » 04 грудня 2013, 17:41

я домовлялася. Було бажання знати лікаря особисто, хоч раз порозмовляти з ним. Чи йшла б домовлятися другий раз? Скоріше за все, що так.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Marichka » 04 грудня 2013, 18:22

Ми перший раз не домовлялись,другий домовлялись з Кузьмінчук-не шкодую,бо мені набагато більше сподобалосьі по грошах вийшло якось і менше:-) хоч перший раз ми символічно дали по 100грн лікарці і акушерці.Не сподобалось лиш те,що на 40 тижні вже хотіла,щоб я прийшла родити,мала пробити води і чекати,що розроджусь чи що?!Але так Бог дав,що я вже прийшла з відкриттям 3см.Я домовлялась тому,що мала ще страх Шмайки від першого разу і серйозні ускладнення на і після пологів.Н.М.Кузьмінчук про це все знала,то не допустила такого знову.
Вважаю,якщо все більш-менш,то можна і не домовлятись
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Nymydora » 04 грудня 2013, 18:55

ми перший раз домовлялися наперед - в результаті родили в чергової зміни, бо домовлена лікарка була на конференції в іншому місті.
Вдруге ми домовилися з лікаркою, в якої я була на обліку - сказала, як будеш їхати родити, набереш мене і я все організую. В результаті, коли прийшлося родити, вона якраз була у відпустці за межами України. Родили, відповідно, в чергової зміни :crazy:
За другим разом чоловік, який був зі мною на пологах віддячував тільки тим, які дійсно помогли - наприклад старшій черговій (якщо я не плутаю титулу), яку до мене покликали, бо погано прослухали серцебиття в дитини. То була не її парафія і вона дуже здивувалася, коли чоловік її знайшов і подякував. Але реально прогрес пішов, коли прийшла та пані (на жаль, навіть не знаю її імені) - вона зразу взяла все в свої руки, покерувала мною, покерувала акушеркою і була всі пологи. Тільки шили вже без неї.
Загалом, я певно вже писала - Бам і Замкова - зовсім різні враження на користь БАМу. Ну і пані Кузьмінчук таки дійсно приємна дуже жінка і лікар людяний. Коли мене перед випискою оглядала чергова лікарка, то виявилося, що матка щось не добре скорочуєтсья і багато згустків полишалося, то вона сама мені то все повимивала і обробила - хоча не буда моїм лікуючим лікарем. Так що їй велика подяка за людяність.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Янголятко » 14 грудня 2013, 00:25

Mandarunka написав:Порадьте мені що робити. Спочатку думала родити в Кузмінчук, потім в Сидорчук, а тепер вже незнаю, бо кажуть, шо і та і та може не приїхати вночі або в вихідний день. Чи краще в же в такому випадку взагалі до нікого не підходити, чи все таки надіятись, шо хтось з них приїде?

Дійсно таке буває, що не приїжджають, вони теж люди і всяке буває. Але ви ж не знаєте, як у вас буде і якого дня.
Я тут сама цю тему створювала, бо дуже переживала. В результаті домовилася з Кузьмінчук, бо дуже боялася потрапити на 2 поверх до Шмайки. Народжувала у понеділок і Наталя Михайлівна якраз була на роботі, але якби її не було, то вона б поклопотала. щоб мене взяли на 4 поверх. До речі, в той день на 2 поверсі якраз чергувала Шмайка. Уявляю яка в мене була б істерика, якби мене до неї відправили.
Вирішувати вам! Бажаю легких пологів!
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення lenor » 14 грудня 2013, 00:51

Дайте хтось телефон до Кузьмінчук.
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Янголятко » 14 грудня 2013, 01:16

lenor написав:Дайте хтось телефон до Кузьмінчук.

067 688 50 17
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Marichka » 14 грудня 2013, 01:17

Аналогічно і в мене.мене б на 4 пов не пустили б,бо місця зовсім не було
До Н.М.Кузьмінчук пишу в приват-номер моб
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Marichka » 14 грудня 2013, 01:18

О,вже є:-)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення inna6787 » 14 грудня 2013, 01:24

я же тут писала, але ще повторюся - перший раз якось не встигли домовитися, то попали до якоїсь ужасної чергової лікарки (4 поверх), а другий раз - попередньо познайомилася з Букшованю, то враження - супер! І допомагала щоб скоріше вродила (в смислі легше і не було розривів) і ставалення позивне і настільки людяне! Всім раджу - або Букшовану або Кузьмінчук. Можу дати до неї моб.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення bublegum » 14 грудня 2013, 01:47

inna6787 написав:я же тут писала, але ще повторюся - перший раз якось не встигли домовитися, то попали до якоїсь ужасної чергової лікарки (4 поверх), а другий раз - попередньо познайомилася з Букшованю, то враження - супер! І допомагала щоб скоріше вродила (в смислі легше і не було розривів) і ставалення позивне і настільки людяне! Всім раджу - або Букшовану або Кузьмінчук. Можу дати до неї моб.

А скільки тепер потрібно давати, що і кому, дякую
bublegum Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей