Глобальні оголошення!



Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення taranjka » 12 жовтня 2011, 17:13

то мені минулого разу пощастило))) нічого не кололи і не пропонували, дохтор казав, шо хіба як сонце знову почне заходити то мо тре буде стимулювати :)
надіюсь цього разу тож так буде :-|
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 червня 2016, 15:15

Під час перших пологів мені пробили води. Отак нічого не попередивши, не спитавши мене і нічого не сказавши. Відразу як приїхала в роддом, сказали, що подивляться на кріслі на розкриття і тут бах - пробили води. По-перше, то нереально боліло, як різати по живому, а по-друге, самі розумієте - нашо?!
От гризуся тепер тим, як другий раз бути мудрою і уникнути цього. Ну, по-перше, планую максимально довго не їхати у роддом, і можливо, сподіваюсь, води самі відійдуть. А як не відійдуть? Я вдома теж народжувати не планую. Можна себе якось захистити від тої процедури? Читала по протоколу мають право пробивати води лише, якщо розкриття вже більше ніж на 7, а води все ще не відходять. І от думаю, якщо я приїду в роддом, коли води все ще не відійдуть, чи буде можливість відстояти свої права і сказати їм не пробивати води - чи хтось послухає мене? Чи може скажуть, що ми тільки подивимось на розкриття і знову проб"ють, і я другий раз буду дурою. Постійно про це думаю і переживаю, щоб не стати на ті самі граблі :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення Marichka » 03 червня 2016, 15:57

То не мало б боліти,бо там немає нервових закінчень.Мене не боліло.
Думаю,буде все,як ти хочеш,бо в тебе вже є багато знань і впевненість в собі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 червня 2016, 16:05

Marichka написав:Думаю,буде все,як ти хочеш,бо в тебе вже є багато знань і впевненість в собі.


Про знання і впевненість, мені здається, що вони в мене є, поки я сиджу попою на дивані :hi: а як до діла, та ше й під час перейм... Боюсь, що зроблять по-своєму, і я ні на що не вплину :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення nelly » 03 червня 2016, 21:50

Знач шторми чоловіка, якщо він буде з Тобою. Хай зразу поереджає що ти не хочеш коли будуть оглядати, ну якщо ти не будеш взмозі відстоятися
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 липня 2016, 19:12

Ото я дуже гризлась тим, щоб мені не пробивали води, але вийшло не так, як планувала. Думала, дочекаюсь вдома, поки води самі не відійдуть, але не тут то було. Перейми вже були через 2-3 хв, коли ми приїхали у пологовий, і води досі не відійшли. При огляді на кріслі я зразу спитала в лікарки, чи не буде пробивати води, вона сказала, що буде, каже, вони нам тільки заважатимуть. І я на мить задумалась, сперечатись чи ні, але тут же спитала себе, чи я хочу пошвидше народити чи хочу мучитись подовше, і вирішила, що хочу таки пошвидше то діло завершити. Отака я слабачка :=):
Але інших втручань не було.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення erinaceus » 01 грудня 2016, 15:21

"Насилля над жінками: акушерський вимір" - дуууже цікава і інформативна стаття про порушення медперсоналом прав жінок під час ведення вагітності і пологів. Ті всі жахіття, про які ми з вами говорили, викладені чітко і юридично правильно. Просвітницька стаття у рамках світового руху проти акушерського насилля "Революція Троянд".

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 грудня 2016, 16:43

Також за хештегами #годімовчати та #пологинеоперація жінки діляться своїми історіями. Я вже кілька днів їх читаю і деколи навіть мало не плачу. Про це треба говорити, обов'язково. Я свою історію написала також.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення TYulia » 03 лютого 2017, 23:29

Наткнулась сьогодні на статтю про перерізання пуповини. Основна суть, що не можна перетискати (перерізати) пуповини доки вона пульсує. Навіть у випадку кесарського, плацента має бути видалена разом з дитиною і прикріплена як капельниця вище дитини. В противному випадку дитина недоотримує своєї крові.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

До слова дивилась російське шоу Беременние. І там одна багачка їхала родити в Америку, то там їй за це сказали, що вони одразу пуповину перерізають, бо плацента получається нижче дитини (у випадку природних пологів, коли дитина на животі в мами) і кров навпаки втікає від дитини.

А ви що за це думаєте-знаєте? За малого точно навіть не памятаю того моменту, здається якось одразу відрізали.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Повідомлення nelly » 04 лютого 2017, 02:29

Багато є дрсліджень, що стовбурова кров є дуже і дуже цінна для дитини. Я якось не памятаю коли моім дітям відрізали пуповину, здається не зразу. До речі, була недавно на зустрічі з професійною доулою, а така вже є в Тернополі тоо деякі мами прихильники природнього батьківства розказували проо Лотосові роди, власне коли перерізають пуповину, після народження плаценти, а якщо взагалі бути фанатом то можна носити ще з тиждень за дитиною плаценту щоб вона сама відпала :crazy: ну для мене це черезчур :confused:
Але напевно дрмовляючись з лікарем про роди таки варто йому про це говорити, щоб той час продовжили а не перерізали зразу.
До речі таки певно буду народжувати з доулою, то поділюся пізніше наскільки природнішими будуть моі пологи цього разу.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron