Глобальні оголошення!



Стимулювання та втручання лікарів під час пологів

Re: втручання лікаря під час пологів

Повідомлення pepi » 13 лютого 2010, 17:33

А мені пропонують поколоти фолкулін, і поставити таблетку на матку- мотивують це тим , що так повинна розм"якшитись матка :? в мене вже почався 42 тиждень . незнаю, що робити :( , чи лягати в вівторок в лікарню, чи чекати :?
Затягувати також нехочеться , що я маю робити ??????????
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: втручання лікаря під час пологів

Повідомлення Гість » 13 лютого 2010, 19:33

pepi написав:А мені пропонують поколоти фолкулін, і поставити таблетку на матку- мотивують це тим , що так повинна розм"якшитись матка :? в мене вже почався 42 тиждень . незнаю, що робити :( , чи лягати в вівторок в лікарню, чи чекати :?
Затягувати також нехочеться , що я маю робити ??????????

Вирішувати Вам, але я після всього для себе зрозуміла, що все має само починатися, без всяких фолікулінів, таблеток і проколів, бо це все збиває природній хід пологів, крім, звичайно, ДУЖЕ окремих випадків з прямими показами.
42-ий тиждень Вам рахують виходячи із 28-денного місячного циклу, якщо у вас цикл довший, то і термін менший, ніж 42-ий тиждень. В мене, наприклад, цикл 36 днів, до того ж, не дуже регулярний, то керуватися календарним методом не варта було, але вони ж нічого не хочуть слухати.
Якщо я буду ще народжувати, то не буду лягати раніше і не буду ні з ким домовлятися, бо вони тоді підлаштовують все під себе, а не під Вас.
Легких Вам та благословенних пологів! Все буде ОК! Довіряйте все Богу!
Гість Офлайн


 

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення мешканка » 15 січня 2011, 13:18

Перші пологи-не дуже природні.Довгі і важкі. Капали ношпу (нащо, якщо толку від неї-ніякого? ) В результаті-акушерка помогла "в ручну" відкрила матку....я думала, що зійду з розуму від того болю...ноги трусились так, що я не могла стояти. Після такої помочі до години пішла народжувати. Народила сама.Перші пологи тривали близько 12 годин.
Другі пологи-вкололи окситоцин (уколів з три з інтервалом в годинку). Перейми були нестерпні (навіть не було між ними хвилинки, щоб відпочити). Коли прийшли оглянути-сказали, що навіть на крісло не дійду-там, на ліжку, й народжувала. Народила сама за 2 потуги. Наскільки казали, в мене така фізіологічна особливість, що, хоча перейми йдуть сильні - но матка дуже-дуже повільно відкривається. Другі пологи тривали 4 години.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення happymami » 15 січня 2011, 13:49

Перші пологи не стимулювали, оскільки я вже приїхала в пологовий з відійшовшими водами. Навіть в передродовій не була. На крісло і зразу ж в родзал. Тобто перші - ьез стимуляції

Другі пологи стимулювали, бо були дуууже неболючі перейми і короткотривалі і цілий день. Сиділа я сиділа в родзалі, ходила ходила. а потім як вкололи шось, то почалася жара. Але теж вручну лікар мусила відкривати :crazy: . І на живіт тиснути. Тобто другі - з різною поміччю

Більше нічого не пам*ятаю :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення Marta » 15 січня 2011, 16:15

Мені кололи окситоцин вже коли матка відкрилась на 9 пальців, а той один- ну ніяк.
Не пам"ятаю, чи допоміг саме він, бо ще ставили капельницю.
До речі, вони приносять папірчик, де написано, що я не заперечую колоння окситоцину, і що я маю підписати, в самий розгар схваток, коли ти прочитати не в змозі, і підписуєш наосліп. Я здогадалась, про що там, але вже не мала сили щось комусь доказувати.
Надавлювала лікарка на живіт, проте це не допомагало, пішов процес, коли вона перестала давити і я змогла нормально потужитись.
А від того давлення мені перетискало дихалку, то все пішло в очі, і після родів в мене очі були, як в кролика- червоні. Страшне видовище.
Але хто зна, як би було, якби не окситоцин? Коли відкрилась би матка повністю?
А! І пузир мені прокололи без мого дозволу відразу, як я приїхала на роди, а приїхала я з відкриттям в 5 пальців, чекала до останнього, бо знала, що таке буде.
І того, що дитина була без води досить довго (точно не пам"ятаю, але 7 год приблизно), а матка застрягла на 9 пальцях, вважаю, що доцільно було вколоти окситоцин.
В загальному роди тривали 16 год.
Marta Офлайн


 

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення Nymydora » 15 січня 2011, 16:38

мені кололи окситоцин, бо сказали, що відкриття матки дуже мале. Коли я пробувала заперечувати, лікарка запитала чітко і конкретно: ви що, хочете догратися до кесаревого? ми не хотіли. Тому далися під капельницю. Боліло після окситоцину просто неймовірно.
Тепер от думаю: води відійшли при огляді, я навіть не відчула коли. Може то я зарано приїхала в лікарню? посиділа би ще вдома, матка сама б відкрилася і води самі відійшли б.. хз
Вкололи мене десь після обіду (бо до обіду вкололи снодійне, щоб спала, і я до першої спала), а народила я вже в 18.05
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення Marta » 15 січня 2011, 16:50

Нимидорка, а може при огляді вони тобі незамітно прокололи пузир?
Бо мені так, при огляді.
Я навіть не встигла опам"ятатися.
А снодійне мені не кололи, бо я була вдома перший період родів, а потім вже активні схватки- то не поспиш.
І я не знаю. З одного боку- краще було б поспати, бо під кінець родів в мене було враження, що я спахала 2 поля сама, настільки виснажена була, бо не спала приблизно 2-3 дні нормально.
Але, з другого боку- найкраще не втручатися в процес. Але хто зна, як би було?
Marta Офлайн


 

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення LeeLoo » 15 січня 2011, 17:23

Meni takog pru ogljadi probulu bez mogo vidoma pyzur i stumyljyvalu <takog davalu pidpusyvatu 4u ne zapere4yjy.....
LeeLoo Офлайн


 

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення Nymydora » 15 січня 2011, 23:48

а хто його знає...може і пробили випадково. БО спеціально ніби не пробивали. А спати поклали, бо я призналася, що цілу ніч не спала, бо перейми були (бо дурна була, треба було спати нормально).
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Стимулювання пологів.

Повідомлення TanenRom » 16 січня 2011, 00:00

і мене стимулювали і міхур мені пробивали, і руками шийку відкривали - не хотіла я усього цього. мені ще після усього 3 місяці мої пологи снились, і не тому, що щось було жахливе, а тому що все мало бути не так, все мало бути природно.
проте потім я заспокоїлась, і раділа тому, що я жива-здорова, і донечка у мене здоровенька.
але можливо дії лікарів були і правильними (тепер уже ніхто про це не дізнається), бо перейми у мене почались з суботи на неділю, а в пологовий я поїхала тільки в понеділок зранку!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей