Глобальні оголошення!



Дихання під час потуг

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення lenochka » 23 вересня 2013, 22:30

я дихала спокійно:-) а як тужилась то таку силу мала шо чуть персонал ногою не завалила:-) мені нога зїжала на кріслі, і санітарка тримала ліву ногу:-)
lenochka Офлайн


 

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення Liza » 12 листопада 2013, 17:18

Nymydora написав:Мені здаєтсья зараз, що під час потуг основне, як Таранька - розслабитися. І воно тоді само собою піде. От перевірю заодно ))))

і шо? перевірила?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення Nymydora » 12 листопада 2013, 17:25

Ну... як тобі сказати. Старалася )))
Майже всі перейми таки передихувала - ставала, пардон, раком, спершись на ліжко і дихала. Легші перейми (відносно, звичайно, легші) передихувала глибоко. Коли пішла жара - дихала по-собачому (при чому якось так різко перейшла з одного дихання на інше, що Андрій аж злякався, чи мені нічо не сталося :hi: :hi: :hi: ). А коли пішли вже потуги, то я кричала, розуміла, що правильніше було би передихувати, але легше (морально, мабуть) було кричати - от я і не стримувалася. А потім, коли шити почали - то взагалі дала собі волю :=): :=): :=): Правда, шили по живому, поки я не попросила бризнути обезболююче якесь. Але воно і так боліло. Горла все ж не зірвала ))))) Але тужилася, як мені здається, тим разом грамотніше :***:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 01:04

А до мене ніяк не могло дойти як то правильно дихати :dash: :dash: :dash:
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення Vanilochka » 23 жовтня 2014, 20:44

а мені допомагав чоловік, але я всеодно не знаю на скільки правильно я все робила :ha:
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 жовтня 2014, 21:08

Пам"ятаю, мені не вдавалось дихати правильно. В кінці, коли вже були дуже сильні перейми і терпіти не було сил, то помагало затримати дихання взагалі. Кажуть, так недобре і не можна робити, але я тоді не думала про то, як треба, а керувалась інстинктами, як тваринка :hi: І під час потуг мені теж не вдавалось правильно дихати. Мене, пам"ятаю, сварили, що все не так роблю. А мені інакше не виходило :=):
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення Танічка » 08 листопада 2014, 23:49

Дуже рада що ходила на йогу коли була вагітна. Навчилася дихати :))) На схватках дуууууже це допомогло. Я не кричала, бо в сусідніх палатах так якась дівчина "волала" що мій чоловік аж злякався :scare:
На родах теж ніби знала що робити, але була слабка родова діяльність, все рівно кололи шось...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 04:01

Ну як в кого, у мене все з голови вилетіло, що там читала і дивилася, яке там дихання. Лікар підказувала як правильно, а мені не доходило. :dash:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Дихання під час потуг

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 липня 2016, 21:20

Під час перших пологів мені більше допомагало таке поверхневе часте коротке дихання, і то так дихала ледь-ледь, бо глибший вдох/видох мені підсилював біль. А другий раз навпаки. Спочатку просто дихала з максимально довгим і повільним видохом, потім, коли перейми підсилились, то дуже допомагало видихати з якимсь голосним звуком або мугиканням, але ще пізніше вже сил на лишні звуки просто не було, то знову перейшла на повільний видох.
І під час перших пологів мені дуже допомагав фітбол, я майже всі перейми на ньому проскакала. А вдруге він мені не підійшов абсолютно. Я тільки сіла на нього між переймами, але коли перейма почалась, я підскочила з нього, як ошпарена, бо чогось на ньому боліло іще більше.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей