Глобальні оголошення!



Пакунки в пологовий

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Marichka » 07 жовтня 2015, 13:18

Бачиш,Оля,яка ти відважна.
А я би певно знов схилила голову і заплатила все,що кажуть
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення nelly » 16 березня 2016, 21:04

Цікава стаття про те що беруть в пологовий жінки у різних країнах)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 квітня 2016, 12:54

Дали мені вже в ЖК список на пологи і я вже починаю помало збиратись. Хочу попитати по деяких пунктах у тих, хто нещодавно народжував.
Отже:
Окситоцин - 2 ампули. наскільки я пригадую минулого разу на пологи такого я не купувала. Вони давали свій, але можливо треба було відкупити потім, вже не пам"ятаю, бо за чимось точно чоловік після пологів ходив в аптеку, щоб їм відкупити. І тут же визріває питання, а їх точно дві треба? Я можу помилятись, але по протоколу ніби окситоцин колять лише раз після народження дитини, щоб швидше вийшла плацента. А всі інші "окситоцини" під час перейм то ніби як не положено, це вже самодіяльність лікарів, чи ні? Чи положено ще раз десь його колоти? Може після пологів? Я вже забула.

Комплект на пологи №20 такого в списку в мене минулого разу точно не було. Подивилась в інтернеті, що це, то туди входить:
| +
Для роженицы

Шапочка-берет медицинская -1 шт (спанбонд — 13 г/м2);
Рубашка-комби для роженицы -1 шт (СМС + спанлейс – 25 + 50);
Бахилы медицинские средние -1 пара (СМС – 32 г/м2);
Покрытие операционное 140х80 см – 2 шт (СМС – 35 г/м2);
Покрытие операционное 80х70 см – 2 шт (спанлейс – 50 г/м2);
Покрытие операционное 25х20 см – 4 шт (спанлейс – 50 г/м2);
Пеленка впитывающая 60х60 см – 2 шт; бирка – 2 шт.

Для акушерки

Шапочка-берет медицинская -1 шт (спанбонд- 13 г/м2);
Маска медицинская трехслойная на резинках -1 шт (спанбонд, фильтрующий слой-мелтблаун);
Халат медицинский на завязках длиной 130 см (размер 50-52 (L) ) -1 шт (СМС – 27 г/м2);
Бахилы медицинские средние -1 пара (СМС – 32 г/м2)

Хтось брав таке? Це зараз всім обов"язково? Я минулого разу взагалі народжувала у своїй нічній сорочці, а для акушерки точно ніякої маски чи халату не купувала.

Постіль - 2 комплекти точно пам"ятаю, що брала один. Навіщо другий? Про всяк випадок, якщо перший десь замаститься?

Нічні сорочки - 3 шт. Нашо їх аж три, не розумію. Минулого разу брала три, як і просили, то окрім тієї, в якій народжувала, використала потім ще одну. Це теж про запас, напевно. ну або хто хоче міняти їх кожен день. Мені однієї тоді вистачило цілком. Я думаю, що нікому насправді немає діла, скільки їх у мене є, це вже справа особиста. При потребі, я думаю, завжди хтось може піднести ще один комплект постілі чи нічну сорочку. Бо ж не хочеться набирати зайвого.

І з одягом для немовляти, я також думаю, що то їм без різниці, в що я вдягатиму свою дитину. Бо по їхньому списку то повзунки і розпашонки, совок совком, одним словом, ніяких бодіків чи чоловічків там не згадано. Але пригадую, що ніхто не втручався в те, у що дитина має бути вдягнена, хіба ні?
Те ж саме про дитячу олійку. Я щось з першою дитиною так і не зрозуміла потреби в дитячій олійці, навіщо ніжну дитячу шкіру мастити олією? Ще й коли надворі буде літо, і швидше за все спекотно. Але я думаю, краще все ж візьму, аби було, а там вже по ситуації. І аналогічно в мене було з дитячим кремом під підгузник - нам було без потреби. Так потім і викинула невикористаний і прострочений. Може краще взяти бепантен? Якщо треба буде, то ним і дитину можна помастити, і для грудей можна.

Газовивідна трубочка у мене залишилась ще нерозпакована з минулого разу. Візьму її знову :hi:
Електронний термометр - у мене є наразі вдома два несправних, і я вже не маю бажання їх ще купувати. Якісь вони ненадійні. Звичайний термометр і так дадуть в пологовому. Думаю, без цього можна обійтись.

Клема на пуповину - минулого разу не казали і не купувала - самі видавали. Ну цей раз, значить, куплю.
Камфорний спирт - здається не мала такого. Його треба?

А от що таке катетер в\в - зелений я не в курсі. Що це взагалі?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення taranjka » 13 квітня 2016, 13:16

краще тобі не знати, що таке катетр :) це коли під час схваток ти не зможеш попісяти і вони тобі будуть ставити - тіпа так швидше родиш. на другі пологи мене осінило почитати про то і я відмовлялася, вони фиркали і фуркали, але все гуд.
окситоцин можуть пропонувати весь час перебування в пологовому. дивуюся, що в списку тільки 2 шт. Під час пологів, для народження плаценти, вже на другий день - бо матка погано зменшується - і все це рятівний окситоцин :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення vikilandi » 13 квітня 2016, 13:19

Я також вже на пакунках, все складене і чекає :wink:
Щодо окситоцину - якщо купуватимете страховку, всі медикаменти мають туди входити і нічого відкуповувати не треба. В попередніх пологах абсолютно нічого не вводили, тож наполягатиму і в Тернополі на безмедикаментозних пологах. Аналогічно про комплект №20 - страхівка має все покрити, якщо не купуєте, то потім відкупите.
Постелі беру 1 комплект (без підодіяльника, але з двома простирадлами). Нічну сорочку впакувала одну, народжувати планую в халаті на запах, щоб легше було прикласти дитину. Минулого разу народжувала в чоловіковій старій сорочці - дуже зручно.
З одягу для малюка беру чоловічки, і бодіки, що розстібаються на животику. На виписку залишаю дома,потім привезуть.
Олійка - залишилась Хіпівська від масажів старших діток, беру десь 1/3 пляшки,але ще й купила саму просту присипку, мені вона зручніша від кремів та олійок під підгузок (це хто що вподобав).
Газовівідну трубочку ніколи й в очі не бачила, купувати не збираюсь.
Електронних термометрів також мала два, які показували різні дані, більше купувати не хотіла, але на всякий випадок попросила в чоловіка занести поміняти живлення, і ура! стали показувати справні результати. Таки беру електронний з гнучким позолоченим наконечником.
Для пуповини маю перексид водню,і треба ще докупити зажим. Зеленкою наразі вже не рекомендують користуватися, якщо дитина залишається з вами у палаті.
Про камфорний спирт вперше чую, в моєму списку такого немає.
Щодо катетера, то,дійсно, треба. Мені його ставили на обох пологах на зовнішню частину долоні, щоб у випадку ускладнень можна було оперативно ввести ліки. Але, дякувати Богові, жодного разу нічого не вводили, перед випискою просто знімали.

Щодо пакування речей, то цього разу не використовую маленьких пакетів, все замотую в харчову плівку. виходить дуже компактно, нічого не "надувається", все помістилося в один великий пакет.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення taranjka » 13 квітня 2016, 13:22

о, про катетер дочиталася - то для вен :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення oksana_tern » 13 квітня 2016, 13:55

Я народжувала в жовтні то мене на роди вбирали в одноразову сорочку - там виріз великий то і малятко прикладати легко
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 квітня 2016, 14:36

oksana_tern а ви ту сорочку наперед купували чи вам давали? Я, наприклад, минулих пологів, не розраховувала народжувати в своєму, думала (бо так мені казали), що потім перевдягнуть. Але так і не перевдягнули. То я цього разу краще наперед куплю і буду мати. А яка та одноразова сорочка задовга?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Оксанютка » 13 квітня 2016, 14:42

Десь до колін і виріз великий, зручно прикладати.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення oksana_tern » 13 квітня 2016, 14:58

Вони мене там перевдягнули, я так зрозуміла що то входило в страховку
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron