Глобальні оголошення!



Пакунки в пологовий

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Marta » 03 квітня 2012, 23:24

Привіт!
По списку:
1. Шапочки 3 байковi, 1 проста,- реально дуже жарко, 26 градусів, шапочку треба на перших порах, і на виписку. А так знімають.
2. Повзунки 3 шт,- зараз не пеленають (по нових правилах), лише спочатку, так як я народжувала в п"ятницю, то на вихідних обходів не було, і я пеленала. А взагалі в понеділок сказали- ніяких пеленок, всі діти в повзунках. То добре, що мала 1 шт.
3. Сорочки байковi на гудзиках 3 шт,- те саме. Я брала розпашонки на кнопочках.
4. Розлiтайки 3 шт.- не брала, не зручно.
5. Комбiнезончики 3 шт,- ??? Я рахую, або повзунки, або комбінезончики- справа смаку. Так багато не треба!
6. Одiяло дитяче,- не треба. Дають лікарняне, але і так накривати не будете, бо жара, хіба вийти в коридор і прикрити дитину.
7. Пеленки байковi 5 шт,- брала на всяк випадок 2 шт. - пеленала спочатку.
8. Пеленки простi 2 шт,- пригодились десь підкласти під дитину при огляді.
9. памперси,- о, так!=)
10. Вологi серветки,- звичайно!
11. Термометр електронний,- казали мати, але давали ртутний.
12. Вушнi палички без обмежувача,- можна взяти "шоб було"
13. Дитяча олiйка,- коли приходять обробляти дитину, роблять це своєю олійкою, а якщо мама з досвідом (тобто я ) не чекала добру тьотю і сама обробляла- то мені пригодилась своя.
14. Газовивiдна трубочка 1 шт,- не треба
15. Зеленка,- в мене в списку такого не було, і навіть в роддомі не обробляли зеленкою, бо типу зараз теж по нових правилах не можна, але дома казали обробляти.
16. Рiдке мило- треба, 2 шт.
17. Рушники паперовi 2 шт,- треба.
18. Рукавицi нестерильнi 10-20 шт,- мати буквально 2-3 пари на огляди.
19. Дитячий крем пiд памперс.- те саме, що з олійкою. Якщо сама будеш обробляти- то можна, а коли будуть приходити і це робити при тобі- не треба.

Треба багато одноразових пеленок, мені пішло біля 10 штук.
Уточню- була на 4 поверсі на Бамі. Не знаю, може на 2-гому по іншому.
Таке, як нічна сорочка для мами (і не одна), халат, постільна білизна, рушники, гель для душу, післяродові прокладки, білизна, посуд, туал. папір, т.д.- це все мати. Якщо хочете, щоб вам зробили клізму- мати свою. Бо інакше ні. Хіба не знаю, як ті, що поступають зі схватками, може їм роблять. ? Я день лежала.
Marta Офлайн


 

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 13:13

На пологи добре мати з собою воду, бо дуже хочеться пити. На Бамі на пологи дають свою сорочку або одноразову. Також для дитини мати такі простенькі розпашоночки (я взяла мало, а вони дуже вимазуються в зеленку і той спирт яким обробляють дитину). Прокладки можна спеціальні післяродові чи звичайні. І трусики звичайні можна. Ніхто не заставляє ходити з тими всім відомими тряпками між ногами. Мазь для сосків краще використовувати зразу для профілактики, бо я затягнула і потім мала тріщини. Мусорний пакет, бо в палаті стоїть тільки відро для мусору після обробки дитини. Добре мати ручку і блокнот, бо не все тоді вміщається в голові, дещо з порад дитячого лікаря треба записати. Все написане стосується 4 поверху на Бамі. Може комусь пригодиться.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Русік » 18 вересня 2012, 13:47

Дівчатка, а що необхідно мати чоловікові з собою? Змінне взуття чи бахіли? Якийсь спеціальний одяг? Що необхідно з документів?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Liza » 18 вересня 2012, 13:59

є ж набори одноразового одягу для партнера на пологи. там є бахіли. думаю, що взуття змінне схвалиться - не пам"ятаю якихось конкретних вимог по цьому. ну і одяг повинен бути чистий. не знаю, чи треба безпосередньо перед пологами перевдягатися - думаю, що і то не було би зайвим (я не пам"ятаю, як у нас було з одягом). все ж з турботою про маму і малятко.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Сяна » 18 вересня 2012, 14:03

я купувала для чоловіка набір в аптеці (шапка на голову, бахіли, халат-розлітайка), ше на пологи мав змінний одяг і тапки, і носив завжди при собі листочок з рентгену, не знаю, чи питали за нього, але носив
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Lenysa » 18 вересня 2012, 16:06

Крім змінного одягу обов'язково мати маску, шапочку і бахіли (якщо не купляти набір) моєму чоловікові було не зручно в тому костюмі, то він просто одягав бахіли і шапку. а коли приходив в палату після пологів, то обов'язково костюм казали одягати.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 вересня 2012, 19:05

У моєму списку ще значаться тапочки (нові). Може хтось знає, це якийсь певний вид тапочок має бути (типу шкіряні, тряпчані, резинові) чи то значення не має? Ну і для душу, я думаю, ще треба мати окремі, правда?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення katia » 18 вересня 2012, 21:07

Я мала для родового залу і душу резинові. Для палати тряпчасті. Могла обійтись тільки резиновими.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення flash-ka » 19 вересня 2012, 08:44

- термометр, зеленка, все треба мати. "давали ртутний" - Я мала свій і міряла собі і дитині своїм, вони приносять один раз в день, а дитині варто міряти частіше...
-вийшла з душу,резинові мокрі.... то варто мати ще одні....
-ковдру теж варто мати свою маленьку, бо в палаті потрібно часто провітрювати а на коридорі може бути протяг......

і взагалі навіщо ризикувати коли можна перестрахуватись. головне все в міру, без фанатизму :)

дівчата,це не порада а власні переконання. ЗА ВАМИ ПРАВО РОБИТИ ЯК СОБІ ЗАБАЖАЄТЕ!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Пакунки в пологовий

Повідомлення Lenysa » 20 вересня 2012, 09:28

мені ковдри точно не треба було, вистачало простині. дитині мала рушничок біленький теплий,на рахунок тапочок, то я купля шкіряні з мєхом і резинові в душ, то шкіряні віддала зразу, в'єтнамок резинових вистачило, але таких тапочок треба коли будете йти на флюрографію.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість