Глобальні оголошення!



Пакунки в пологовий

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2010, 02:20

Shalimar і як його так пустили прям в родзал???
А ви де народжували?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення Shalimar » 11 листопада 2010, 02:42

Natalinda написав:Shalimar і як його так пустили прям в родзал???
А ви де народжували?

:) Ну да, тут собака зарыта.
Рожала я в Англии, там нет заморочек "бахилы халат шапка маска перчатки спирт" :) Разве что в палате с недоношеными детками
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення Marichka » 18 березня 2011, 15:09

Ми все брали,як писала перша дописувачка,список в школі давали,то дуже зручно,коли все поскладане вдома стоїть,не потрібно хвилюватись потім.Постіль обовязково просять.Була в реанімації декілька годин,то і там здавала паперові рушники і рідке мило.Гроші потрібно не грубі купюри:як тільки зашили після пологів-відразу чоловік платив за нитки 30грн.Для чоловіка мали чисті речі:футболка,штани,носки,то нас заставили купити одноразовий набір.Бігав в цілодобову аптеку.Всі речі повинні бути в пакетах,мали сумку(як дорожня),то все перескладували в приймальні.Мала урологічні прокладки-не підійшли мені,мама передавала тканинки,такі саморобні прокладки.Пригодилась книжка Вчимось народжувати-чоловік підчитував типи дихання на даному етапі і показував мені.Помагало,бо часу ми мали багато,17 год:)))
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення мешканка » 02 квітня 2011, 21:53

Ось які записи я знайшла:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення happymami » 02 квітня 2011, 22:50

нічнушка для родів - я чула, що не дозволяють свої мати. Бо типу не стерильно, і всьо такоє. Хтось знає, чи можна таки чи ні? А де ти ті записи знайшла, Мешканка?
бюстгалтер для годування (1-2шт.) - особисто я не бачу дуже змісту. Задовбешся відстібати-застібати той бюстгалтер))) Та й шлейки заважатимуть спати. Імхо, мені таке заважає
чайник - не знаю, чи дуже у всіх відділах дозволяють. Чомусь думаю, що на 3-му поверсі БАМівського роддому забороняли би. Але раціональне зерно в цьому є, бо душ не завжди має теплу воду, а митися дуже хочеться
невеличку ковдрочку - можна і не брати. Тільки місце займатиме. Уявіть собі. які клунки і без того виходять. Пологовий дає свої одіялка

Але то всьо суто мої зауваження. Решта всьо таки так ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення Marta » 03 квітня 2011, 01:28

Коли я народжувала, то ночнушки вимагали 3-4 шт. своїх мати, я використала реально одну, бо чиста була.
Бажано таки мати свої, бо те, що вони дають- то гарний настрій не створить..(
Знаю про труси - не можна! Можна лише одноразові спеціальні.
Мило рідке краще, певне. В нас було обов"язково мати 2 банки рідкого- одну для себе, одну віддавали медсестрі чи кому там.
Так само рушники- казали купити 2 рулони таких паперових рушників, що повитирав руки і викинув в сміття бумажку.
Про чайник. Якщо субота-неділя і нема завідуючої і перевірок, то можна. Я мала. Дуже і дуже зручно!
Але в неділю ввечері попросили забрати і чайник, і все лишнє з тумбочок, бо ніззя.

Я мала в загальному 2 великих пакети. З собою дозволили мати 1 пакет. То при схватках ми те все перескладували туди-сюди. Тобто в одному пакеті треба мати все, що треба на родах і одразу після родів-
гроші, документи, вода-печеня, телефон, для дитини памперси і шапочки, носочки, розпашонка, т.д. Все, що влізе основне.
А другий пакет можна залишити внизу там, де оформляють, і потім або чоловік принесе вже в палату, або санітарка, як попросити. Там вже те, що після.
Marta Офлайн


 

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення мешканка » 03 квітня 2011, 09:18

happymami то я знайшла з дисків, які дали в Школі Материнства. Може дещо вже змінилось. Але, от, наприклад, я б без бюзгалтера не змогла-молоко сильно підтікало і ті вкладки просто рятували, якби бюзгальера не було-то нічнушки прийшлося б по пару раз на день міняти.
Щодо чайника-то в мене був кип"ятильник. Рятує 100% і воду загріти підмитись (хоча вдруге я була на 4поверсі то там бойлер і постійно гаряча вода), чай зробити чи компот підігріти.
Ковдрочки таки нетреба-дають одіяльце. Нічнушки мала дві-одну помастила під час родів-то перебралась в другу чисту, так що пригодились обидві.

Marta
Труси я вбирала постійно і звичайні (бавовняні, прості). Знімала тільки перед оглядом, бо в тих одноразових прокладки дуже погано тримались. Так що тут як-кому.

Варант, щоб не таскати те все відразу-речі другої необхідності залишити вдома-хай потім хтось принесе. Все одно ж провідувати будуть. Тепер ще й, кажуть, що можна домовитись щоб пускали в палату відвідувачів.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення Marta » 03 квітня 2011, 15:59

мешканка написав:що можна домовитись щоб пускали в палату відвідувачів.

от то мені ну зовсім не подобається.(((( зараз ВСІ захочуть прийти, дитинка щойно народжена, хіба так важко почекати 3 дні?...
Marta Офлайн


 

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення мешканка » 03 квітня 2011, 16:40

Marta написав:
мешканка написав:що можна домовитись щоб пускали в палату відвідувачів.

от то мені ну зовсім не подобається.(((( зараз ВСІ захочуть прийти, дитинка щойно народжена, хіба так важко почекати 3 дні?...

ну то вже мамі вирішувати кого впускати а кого ні. А я б хотіла. щоб до мене чоловіка впускали: щоб я в той час могла спокійно піти помитись, чи на ту ж саму флюрографію сходити і не боятись, чи там моя дитина зригнула чи її в дитячому відділі глюкозою поять. А як шви болючі-то взагалі важко, а так хтось може прийти допомогти.
Ну суть не в тім, добре що до пологів вже ставляться як до нормального природнього процесу, і жінка в пологовому вже не "як в ізоляторі".

Правда цей список речей-то вже дещо застаріла інформація. Можливо, зараз вже дещо змінилось.
Ще хочу добавити від себе: взяти в родзал теплі шкарпетки в кульку, бо як родиться дитинка і треба лежати з нею на животі 2 години, а ноги в цей час на підставках від крісла-то в ноги страшенно зимно.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пакунки в пологовий.

Повідомлення мешканка » 17 квітня 2011, 09:08

oksana.tesliuk, а на курсах в школі материнства про ті ж самі речі говорили-чи, може, дещо змінилось за ці пару років?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість