Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення Marta » 17 червня 2010, 13:36

Іра, підтримую! =) Я також нарлоджувала на Бамі, правда,без чоловіка, але мені дуже сподобалось!!!! Все, як ти кажеш..))))))
Marta Офлайн


 

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення Nymydora » 17 червня 2010, 19:03

Я народжувала в центрі і нам допомогли з окремою палатою. Офіційна ціна за палату була 500 грн. Там було ліжко для чоловіка, який жив зі мною всі три дні, а ще умивальник і душова з гарячою водою. І ліжко не пружинне. Одним словом - супер. Але в туалет ходила спільний. Правда мами з загальних палат вовком дивилися і не тільки - були і коментарі. Я їх розумію - це буржуйство з нашого боку, але... своя сорочка, тобто дитина, все ж ближче до тіла. Може це і егоїзм.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення Nymydora » 17 червня 2010, 23:15

я не знаю - спеціально чи ні, не уточнювала. Вони ж наперед не дозволяють записуватися на ті палати (що, в принципі, логічно). Родити ми їхали на чергову зміну, бо наша лікарка була на якомусь семінарі, але ми попередньо познайомилися ще з одним лікарем там - і він нам допоміг. Просто коли лежиш собі в палаті сама, дитина під боком, а чоловік навколо тебе бігає - то якось трохи ніяково перед тими, хто такої можливості не має. Чи то я така совісна...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення гра з вогнем » 17 червня 2010, 23:21

не знаю...
якось дивно, що записуватися не можна.
та й взагалі багато чого мене дивує в наших пологових.

нічого такого, що ви обрали кращі умови для себе і дитини не має!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення Nymydora » 17 червня 2010, 23:37

Записуватись не можна тому, що невідомо точно, коли почнуться пологи. А раптом на ваш день у вас пологів не буде, а будуть у когось іншого. То ж не будуть порожню палату тримати. Принаймні - я так собі це пояснюю
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення Natalinda » 18 червня 2010, 00:47

Я народжувла у вересні минулого року (9 міс тому) На БАМі. Хотіла окрему палату і про це всім підряд тринділа. Правда в мене було планове кесарське. Казали як буде вільна то положимо. Була вільна - положили. Зі мною були то чоловік, то мама, не ночував ніхто, але як мені потім сказала дохторка, якій я оплачувала перебування в палаті - можна було і ночувати (правда не знаю де б чоловік спав, бо ліжко було лише моє і дитяче). Але там ніби є окремо сімейні палати, а окремо там де ти одна можеш бути. То я була в останній.
Задоволена. Бо ніхто мені не стогнав, і я відповідно теж нікому не стогнала. Нічия дитина мені не плакала, і моя плакала лише мені. Для мене це суттєво.
Успішних вам пологів fajno!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 18 червня 2010, 11:10

Я народжувала в Дунаївцях. Може вже й писала де, не пам"ятаю.
Палата була окрема - 350 грн, але чоловіка пускали лиш на год-дві, і ночувати не можна. Оскільки то було далеко, ми з Жданчиком були самі всі три дні, поки татко нас не забрав.
Що сподобалося - дитину не забирали ні разу нікуди, все робили при мені, нічого не робили без мого дозволу.
Що не сподобалося - лікар, що приймав пологи, абсолютно ігнорував мої побажання без будь-яких пояснень, а вкінці ще й нагло в чоловіка вимагав хабара. Але поскільки в нього пріоритет інструкції МОЗ, то хай МОЗ йому хабарі й платить. Ми не заплатили, через шо був трохи скандал і ми поїхали звідти з неприємним осадом на душі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення fajno » 18 червня 2010, 23:13

А чи проводяться екскурсії по тернопільських пологових? Я б подивилась..
Певне поїдем подивимся як воно там, в тому Луцьку
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення kamisia » 19 червня 2010, 09:06

які не які наші пологіві в Луцьк я б не ризикнула, на то шо в Луцьк а просто їхати кудись та ще й трохи далеченько
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TattyMummy » 19 червня 2010, 09:09

Ми з чоловіком нарожували в пологовому на БАМі. Я задоволена в загальному.
Не сподобалось: Стимуляцію кололи (хоча не питались :dash: ), ну і кликав вже лікаря чоловік, бо якраз шили породіллю в сусідньому родзалі, а наш малюк вже почав народжуватись. Було дууууже жарко і сухо в палаті, при тому, що на вулиці було -20 С.
Задоволена: Під час схваток можна робити все, що тобі захочеться :) Ставлення медсестер (3 пов.) дуже гарне, чого ну зовсім не очікувала.
Лежала в палаті ще з однією мамочкою і дитинкою. Впринципі не сказала б, що це погано, було з ким залишити, коли йшла, наприклад в туалет. Хоча на цей раз як буду народжувати, то вже задумуюсь про окрему палату, куди міг би прийти наш татко.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron