Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення kamisia » 19 червня 2010, 09:42

Я всім казала шо буду мати окрему палату. Дойшло до діла була з дівчиною. То факт шо є на кого дитину лишити. А коли карантин і нікого нікуди не пускають то подвійна палата варіант Наступного разу тож хочу окрему шоб хтось ночував зі мною. Якшо знов припаде на карантин "свинської" грипи ))))) то двушку
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Vika » 19 червня 2010, 10:41

Я народжувала на Бамі . Теж вишуковувала різні варіанти , після того як начиталася на форумах , що в нас пологовий чуть не тюрма . І Луцьком цікавилася і Львовом і Дунаївцями , а потім просто поклала все на волю Божу . Єдине що не сподобалося , то стимуляція . Але на другий раз , як доведеться ще раз тут народжувати , то просто підпишу ту бумажку після родів . Сказали що дозвіл на укол окситоцином піся родів а вкололи під час . А так то умови досить нормальні і відношення теж .
Vika Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Alisa » 19 червня 2010, 11:54

Я лежала в другій міській на 4 поверсі - 5 днів до пологі і три після. Була приємно вражена атмосферою - всі від санітарок до лікарів надзвичайно приємні. Я настільки звикла, що навіть не дуже хотіла виписуватись :good:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення krapk@ » 19 червня 2010, 12:36

я народжувала в Дунаївцях. Довго зважувала всі за і проти. Якби я на той момент була в Тернополі, то мабуть б нікуди не їхала, але тоді почався той карантин і ми швиденько втекли в Бучач. Проте тут я народжувати не наважувалася (і слава Богу!!!!)
Враження просто суперові!!! Умови прекрасні. Правда деякі дитячі сестрички трошки пробували мене вчити, але я категорично давала зрозуміти що і без них багато знаю. Дитяча мені не сподобалася зовсім. Але не агітувала ні за прививки (я єдиний раз сказала ні) ні за докорми (благо молоко появилося на 2 день). Взагалі ми з нею мало говорили. Все радилася з медсестрами. За додаткові комфортні умови заплатила - маю на увазі сімейну 2кімнаину палату (з власним туалетом, душевою, мікрохвиль, телев, холод, балконом....) та дородову (там і холодильник був свій і телевізор і вода гаряча в палаті) в якій лежала тиждень. Хоча палати є і безкоштовні-кожен може вибирати сам. Хтось казав, що йому після пологів було не до зручностів чи не зручностів. А мені навпки, настільки хотілося комфорту, що я ні на секунду не пожаліла за палату. Чоловік був зі мною від першої хвилини і до дня виписки. Навіть фоткав все. Мені робили надріз, бо малий себе обійняв ручкою. Був м'яч, була душова в родзалі. Навіть музика, яка мене дратувала і я вимкнула. За нитки доплачувала окремо, але мене питали якими зашивати чи тими що входять в ціну чи тими що самі розсмоктуються. Я вибрала другі, а це 50 грн. Впринципі в роддомі я була довго перед пологами(тиждень) того мала достатньо часу щоб все з лікарем обговорити. Єдине що вийшло не по нашому плану-син не хотів народжуватися-я його переносила. Але то винні таблетки, якими мене закріпили ще в Тернополі в жк. Флюрографію не робила, бо мала листок що робила в лютому. Щодо віддячити лікареві я думаю тут і мови не могло бути про просто так, адже він не був черговим і приймав роди в мене по домовленності. Але лікар спас життя моєї дитини і за це йому великий земний уклін!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПС: знаю ща в найближчому майбутньому там буду приймати роди в воду. Всі гроші за платні палати направляються на створення новітнього родзалу. :yahoo:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 19 червня 2010, 17:05

fajno написав:Naya, а ви туди власним авто? Чи якось попередньо приїхали?


Ми своїм авто їхали. В той день, коли тут в патологію хотіли вже класти. Якраз рівно 40тиждень почався.
Приїхали - до обіду наче ще нічого не починається, в годині 17 лікар оглянув - розкриття вже два пальці, в 22 десь почалися перейми, і в 4 ранку ми народилися.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 19 червня 2010, 17:20

krapk@ написав: Враження просто суперові!!! Умови прекрасні. Правда деякі дитячі сестрички трошки пробували мене вчити, але я категорично давала зрозуміти що і без них багато знаю. Дитяча мені не сподобалася зовсім. Але не агітувала ні за прививки (я єдиний раз сказала ні) ні за докорми (благо молоко появилося на 2 день).

А мені навпаки, всі чергові медсестри, няні та акушерки, які були поки ми там були, дуже сподобалися. Навіть по вечорах заходили до нас потеревенити, щоб нам сумно не було, приносили і чайник з кип"ятком на чай, і порадою допомгали, і взагалі гарно відносилися. Щоправда намагалися переконати, що малого треба догодовувати, але так, не дуже настирливо.

krapk@ написав: Був м'яч, була душова в родзалі.

:D :D :D Це той мяч, на який сісти неможливо, бо "ой вважайте, бо він може тріснути, краще не сідайте" :D :D :D
а душовою ти там користувалася? Бо мені, чесно кажучи було не до неї, з моїми компресійними панчохами.
krapk@ написав: За нитки доплачувала окремо, але мене питали якими зашивати чи тими що входять в ціну чи тими що самі розсмоктуються. Я вибрала другі, а це 50 грн.

Цікаво,цікаво, ми за нитки доплачували 270грн. Причому чоловік казав, що бачив які довгі куски лікар просто відкидав і брав нову упаковку :x :x :x

krapk@ написав:Впринципі в роддомі я була довго перед пологами(тиждень) того мала достатньо часу щоб все з лікарем обговорити.

От давно тебе хочу спитати, а все забуваю. І дотримався лікар твого пологового плану? Саме того, що ти мені давала почитати?

Я була б задоволена Дунаївцями, якби не той прикрий інцидент з наглим вимаганням хабаря. Ну не кажу вже про абсолютне ігнорування моїх побажань лікарем.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення krapk@ » 19 червня 2010, 18:28

на м'ячі сиділа без проблем. Їх там було 3 штуки. Душову включили вже коли були сильні перейми (до 5 хвилин, а до того часу я гасала по всьому поверсі ), то воно мене лиш дратувало. Ще в сусідньому родзалі почала дівчина голосно стогнати, то тоді втекла з коридору. Не сподобалася лише дитяча лікарка, а няні і акушерки на відсотків 90. Була одна зміна, на якій няня мені не сподобалася. Зато саме вона сказала, що молоко в мене вже є (натиснула груди з усієї сили, я аж запищала від неочікуваності і молоко бризнуло). Їду приносили в палату і забирали без нагадувань, хоча мені чоловік все грів в мікрохвильовці нашенське. Від чайку з сушини я їхнього не відмовлялася ніколи, бо їда там все таки не дуже....
А лікарем на всі 100 процентів взаємнозадоволені. Ми вважали за потрібне віддячити особисто йому. За свого здорового синочка. Все-таки я наперед дзвонила, домовлялася, щоб саме він а не хтось інший приймав пологи. І хабарем цей подарок не вважаю. Тому що він від чистого серця.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення marysia » 19 липня 2010, 19:10

mene kesarylu u Polsci,likaru-hiryrgu zaplatylu oficijno 500euro,ale medpersonalu zodnoho zlotoho-wsi roblat swoju roboty i nihto nawit ne zdohadawsa b nataknuty,sco musus jomu scos daty......sco najbilse spodobalos,sco medycni sestry i akuserku pownisty opikujutsa zinkoju i dytynoju,wse rozpowidajyt ,pokazyjut,jak powuwaty i kupaty( kupalu scodna po 1-casom 2razu)i td....colowik byw pru meni po 5-8hod wden,i nihto joho ne putaw ,comu ne jde dodomu...wzahali likarna w nuh-ce prohidnuj dwir....
marysia Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення mala-karta » 19 липня 2010, 21:03

marysia, цікаво про Польщу взнати :)
а у Польщі всі палати індивідуальні? Чи бувають як у нас, на 2-ох, 3-ох?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення marysia » 22 липня 2010, 10:07

induwidualna ,bo poperednio domowlalus,a zwucajno,to tak ,jak w nas,nawit do 5zinok w odnij palati....odna polka ,jaka rodula ,tam ,de ja,rozpowidala,sco z persoju dutynoju jiji kesaryly y Wroclawi( misto mastabiw Lwowa),to w pislaoperacijnij palati jih bylo scos 17,wona tam malo z rozumu ne zijsla,tomu ,koly druhu dutyny rodula w prowincijnomu mistecku ,byla duze zadowolena,bo w pislaoperacijnij palati bula odna,a w zahalnij jih bylo wze troje.....hoca w neti pro jihni likarni ,ja nacutalas bahato do rodiw....dehto pusaw,sco jaksco u widdilenni ne maje wilnoho lizka,to zinku mozyt harno poprosyty pojihaty w insu likarnu...ujawit sobi...i ce kolu wodu widijslu abo shwatku pocalus.....tak sco tyt ne wse tez idealno....."+" je w tomu,sco wse bezkostowno ,zazwucaj,wse pokruwaje strahiwka.....
marysia Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей