Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Nymydora » 05 квітня 2016, 00:03

Нам цей раз брали таки з пальчика. Але акуратно.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення vikilandi » 17 квітня 2016, 22:14

Знову хочу поставити питання про пологовий на Замковій. :dreams:
Чи є там можливість прийняти душ і як взагалі проводяться гігієнічні процедури жінками та як підмити дитинку? (Перепрошую за запитання, бо мене вже страшать, що там немає гарячої води, а тільки душ по годинах один на цілий поверх) :crazy:
Якщо я не домовлялася наперед з лікарями, чи можливо буде взяти індивідуальну палату?
Як з "подяками"?
Чи є цілодобова аптека, щоб вже на місці придбати пологовий набір?
Чи практикують вертикальні пологи чи тільки на кріслі?
Що взагалі бажано знати потрапивши в пологовий на Замковій? Чи там є "свої" неписані правила? :В):
Які ваші загальні враження, застереження і побажання? :=):
ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ВІДГУКНЕТЬСЯ!!!! :rose: :rose: :rose: :kiss:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 18 квітня 2016, 10:19

я так розумію, що в відремонтованому корпусі ще ніхто не родить, значить все десь так як було 2 роки тому.
на поверх була одна кімната з 2 душовими кабінами. в самій кімнаті вікно повністю не зачинялося (а я родила в грудні). за моєю версією то спеціально, щоб простуджували груди і наймали їхніх масажисток. я казала про поломане вікно - відповіли, що не ремонтується. дитину всі дні витирали серветками. я часом підмивала у вмивальнику тому що в палаті, але так, щоб не бачили - якусь промову що так не можна робити раз послухала. гаряча вода була постійно.
індивідуальних палат там взагалі нема, бо через ремонти все перенеслося в корпус, де раніше було тільки "збереження". в залежності від дітобуму в палаті може бути і 4-5 жінок.
за аптеку чесно кажучи не памятаю, але нам нічого не казали купляти. халат і бахіли чоловіку дали в реєстрації
ті лікарі на яких потрапляла я - тільки класичні пологи. хоча казали там є один лікар молодий, то він "експерементатор" :)
знати свої права, щоб був чоловік, який теж може відстоювати (після родів не сильно то хчеться шось комусь доказувати).
я пологовий сприймала, як шось шо скоро мине :) особливої прихильності персоналу мені не тре було (сусідки постійно якісь гроші тицяли навіть прибиральницям). минуло скоро - там виписують в пришвидшеному порядку. не памятаю, чи другу ніч я там ночувала :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення erinaceus » 19 квітня 2016, 15:19

А як взагалі обходяться лікарні, в тому числі і пологові, якщо відключають воду?! У них є якісь додаткові резервуари чи як? Просто є ж термінові операції, гігієнічні процедури... Чи все так же печально, як і всюди по місту?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 червня 2016, 11:34

Яка ситуація зараз в 2 пологовому. Цікавить, хто нещодавно народжував. Постійно чую про різницю 3 і 4 поверхів, що краще 4, але чим саме, мені цікаво, я толком не розумію. Перший раз я була на 3 поверсі. Але мені пощастило, що я попала на вихідні, то можна сказати, що тупо відлежала ті дні, бо ніхто толком не мав до мене діла, так загалядали час від часу медсестри, питали, чи все добре, чи помогти в догляді з дитиною, а так то була тиша і спокій, з лікарями толком й не стикалась. Але от всі переважно кажуть, що 4 поверх кращий, але чим? І ще кажуть, що туди пускають лише тих, хто домовився з лікарями з того поверху про пологи, інакше ні. То правда?
Чи є платні індивідуальні палати? На 4 поверсі чула є 2 шт. А на 3 є?
А цікаво, загальний душ і досі, як і 3 роки тому, відкритий лише з самого ранку і потім лише пізнього вечора, і лише на вихідних цілодобово? Цей момент щось вже наперед починає дуже турбувати :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Sam » 21 червня 2016, 17:24

TaniaPicaSSo, щодо душу, то на 4 поверсі загальний, відкритий завжди як у будні так і у вихідні. Індивідуальних палат (сімейних) є 2, ще є 4 одномісних. Як на 3 поверсі я не знаю.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення erinaceus » 21 червня 2016, 18:53

Sam Колись той душ такий був страшний, аж не хотілося заходити :crazy: А зараз як?
TaniaPicaSSo Ну раніше так і було. Хто по домовленості, той на 4 поверх. Палати непогані, але в нашій, наприклад, був поломаний кран, то води теплої не було. Я теж попала на вихідні, то ніхто з лікарів особливо не сюсюкався.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Sam » 21 червня 2016, 22:34

Душ, ніби нормальний відносно, я вже не пригадую, але негативних емоцій у мене не викликав
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Ira » 23 червня 2016, 23:25

Я недавно народжувала в 2-ому пологовому. Ні з ким не домовлялась (на відміну від пеших пологів). Попросилась внизу, щоб мене на 4-ий поверх оформили. Вони передзвонили туди, запитали чи є місце. Було, тож я потапила на 4-ий поверх.
Душ загальний, дві кабінки зі шторками, працює цілодобово.
Холодильник, мікрохвильова загальні.
Платні палати були заняті, тож була у загальній палаті на двох.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 липня 2016, 21:58

Таки різниця між 4 і 3 поверхом є, хоча би в тому таки ж душі. Ви тут писали, що на 4 поверсі душових кабіни 2 і працюють вони цілодобово. Я цей раз потрапила на 3 поверх, нікого ні про що не просила, так направили мене на 3, то з душом така ж ситуація, як і раніше - душ один на поверх, і той працює з 5 до 9 і з 17 до 23. І туалет теж, до речі один. І я чула, як жінки просили навіть вдень, щоб відкрили душ, бо жарко, але казали їм ні-ні, не положено.
Але ми спитали відразу, чи є індивідуальні палати, нам сказали, що є вільна сімейна палата, де навіть може хтось ще зі мною там постійно бути. Плюс в палаті свій душ і туалет, атакож холодильник і мікрохвильовка, то ми взяли таку палату. Вартує вона 300 грн за добу, але воно того варте, як мінімум через свій душ і туалет, ну і також відсутність чужих людей, як сусідки по палаті та її родичів, мене теж дуже радувала. Але знову ж таки різниця, сімейна палата на 4 поверсі коштує 200 грн на добу, а на 3 - 300.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість