Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення alex » 25 лютого 2010, 13:26

Ми родили з чоловіком на 4пов у Кузьмінчук Н.М.-дай Боже їй здоров"я і ще багато років лікарської діяльності!!! :o Родили ми в березні 2009року.На даний момент вона вже є завідуючою відділення!!! Враження залишилися-найкращі і спогади теж! :) Дуже хороший спеціаліст і водночас тактовна,ніжна,ввічлива жінка!!! :) Ми родили здоровенького синочка!!! :o :xlolx: Медсестрички на цьому поверсі молоденькі-всі хороші-щораз приходили в палату,допомагали перший раз встати після родів і сходити в душ!Чистота,постійно була гаряча вода,а їжу мені приносили з дому.Я слава Богу ніколи не лежала в лікарні,тому і їла домашнє. :) Флюорографію я проходила і не жалію(добре знаючи про масове поширення туберкульозу в Україні,бо коли планувала вагітність і була вагітною вже 2роки не проходила цього обстеження).На мою думку,це обстеження не є шкідливим для годуючою мами і її дитини!Я не можу сказати що я заплатила моїй лікарці,а хочу сказати, що ми їй віддячила за те,що її важка,клопітка,щоденна,непередбачувана робота допомагає появитися на світ здоровим малюкам!!!! :o :)
alex Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Chocolat » 18 квітня 2010, 10:36

Гість написав:В моєї подруги недавно приймала пологи Белякова.Це був ЖАХХХХХХХХХХХХХХ.

І мене кесариладвічі Тетяна Григорівна. правда, враження мої від неї кардинально протилежні. Мені імпонує її строгість, професіоналізм і саме тому до неї я звернулася другого разу. Не люблю зайвого сюсюкання, розповідей про особисте, "панібратцтва". Як на мене для сентиментів і підтримування є чоловік та інші близькі люди. Під час пологів мені потрібна професійна медична допомога. Я розумію, що це насамперед робота жінки, а відтак лікар потрібен для співпраці, іноді корекції. Але незавжди є такі випадки, коли жінка в пологах може стовідсотково контролювати процес і тоді саме ЛІКАР вирішує, як правильно вчинити. Нам часто здається, що ми багато знаємо: мали час підготуватися під час вагітності, начиталися, "нагуглилися", наслухалися вражень та відгуків коліжанок по форумах. Але ж насправді всі ці знання доволі поверхневі. Ми ж не Медики! І є ситуації, коли наша наполегливість чи затятість є небезпечними. Адже в цю мить ми відповідаємо не тільки за своє життя! Звісно, я тільки за максимально природні пологи без зайвої стимуляції, епізоо і т.д. Але ж є РІЗНІ випадки і сами для того ж ми йдемо до лікарні, а не народжуємо дома...
Щодо вибору лікаря, перед пологами сьогодні у кожної вагітної є можливість поспілкуватися. вибрати, і якщо відчувається якась психологічна несумісність, зрештою звернутися до іншого спеціаліста.
Востаннє редагувалось Chocolat в 18 квітня 2010, 10:58, всього редагувалось 1 раз.
Chocolat Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Chocolat » 18 квітня 2010, 10:54

Дитина народилась 3900,синя і щось там трохи з ручкою.А потім ій сказалА дохторка- І ТРЕБА БУЛО ТОБІ ВЗАГАЛІ ДИТИНУ ЩЕ РОДИТИ :evil: :evil: :evil: і дали наркоз щоб ревізію зробити.
ІДІОТИ, а не лікарі .Думають собі,що можуть кожному долі рішати.

Я не знаю добре цієї ситуації і мене дуже дивує, що така зважена та інтелігентна людина як Бєлякова, могла подібне сказати... Але я сама першого разу мала кесарське і тому дуууже довго зважувала чи іти на другі природні пологи. Хоча різниця між дітьми 10 років. Все таки були деякі підстави і я не стала покладатися лише на себе а, отже, занадто ризикувати. Хоча дійсно багато над цим думала. Ви ж самі пишете, що були деякі труднощі у вашої подруги. Я веду до того, що не завжди треба звинувачувати лікарів, адже перш за все остаточне рішення - приймаєте ви. Вірю й у те, що деколи лікарів обурює надмірна затятість пацієнтів, мовляв я всьо знаю САМА і т.п. Це мені нагадує. як до мене звертаються люди з проханням за два тижні навчити їх ГОВОРИТИ іноземною мовою і вчити саме "тойво" і саме "такво". В такому випадку я відмовляюся від співпраці. А тут повчанння лікареві у такий відповідальний момент!!! Хоча ще раз повторюся, це мій власний погляд і я не знаю цієї конкретної ситуації.
Chocolat Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 18 квітня 2010, 11:07

Chocolat написав: Я не знаю добре цієї ситуації і мене дуже дивує, що така зважена та інтелігентна людина як Бєлякова, могла подібне сказати...

Така зважена та інтелігентна Бєлякова, особисто мені говорила ше не таке. І шо я дитину не виношу, і шо вона мені випаде, лякала як хотіла, аби лиш підшити. А коли я спитала, на основі чого прийнято рішення таке, адже вона мене не оглядала, вона сказала: "Що тебе дивитися, я й так все бачу".
І коли я ще питала про низькорозміщену плаценту, і чи то не є протипоказом, вона заявила: "Ти шо лікар, щоб я тобі щось пояснювала? " То як не лікар, знач можна робити що заманеться? Чи як?
Тим не менше потім знайшовся лікар, який і пояснив, і оглянув і сказав, шо немає ніякої потреби у тій операції. І виносила я своє сонечко. Але скільки переживань тоді було та нервів.

....То я не втрималася, бо про цю "лікарку" в мене враження не найкращі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Liza » 27 квітня 2010, 19:34

я сьогодні дізналася, що в ПБ на Замковій, на відміну від ПБ на БАМі, мами не змушені носити вручну своїх малят, а возють їх в таких штуках на коліщатках! цікаво, чому ПБ на БАМі до такого не дожилися? у мене було головокружіння після пологів, до того ж я не могла сидіти (шов), тому я щоразу боялася, що мій синчик вивалиться з моїх рук! одного разу мені стало зле - потемніло в очах і сильно жарко стало, стало тяжче дихати, а ми якраз були в коридорі під час прибирання в палатах. добре, що мій малюк тоді був у дитячому відділенні.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Alisa » 14 травня 2010, 10:30

Дівчата, а хто лежав в патології вагітних в 2 лікарні. Мені дільнична порадила з понеділка лягати, якщо захочу, бо шийка матки вже готова до пологів.
Які там умови? Є душ? Чи відпускають погуляти? Чи пускають чоловіків?
Ми з чоловіком обрали партнерські пологи, і ось я переживаю, якщо раптом почнуться пологи, чи його пустять??? Щось я не знаю, чи варто лягати???
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення kamisia » 14 травня 2010, 11:06

Народжувала на БАМі. Клас. Брехні то всьо шо тре платити, шо вимагають гроші. Самі ми того їх навчили. Звичайно якщо попередньо домовлятись то тре платити, можуть пологи і в ночі початись.... А так в чергового лікаря, нормально народила, маму на пологи нормально без проблем пропустили, нормально виписали, а мені казали, не заплатиш неонатологу, рібьонка не випишуть, будуть болячки шукати, брехня!!!!! А Шмайка, незнаю внеї не рожала, але в неї виписувалась. Сподабалась мені її фраза "Вагітність не хвороба, а роддом не лікарня". Не можуть лікарі з кожним сюсюкатись..... Крім того як на мене сюсюкання лише морально розслабляє. А крики породіль, по -перше, то пологи і то мусить боліти, інакше не може бути. А по друге доказано що ті зусилля що йдуть на крик краще використати на потугу. А по третє під час робочого дня лікар встигає прийняти пару пологів, а тут кожна породіля кричить, як думаєте в таких "крикливих" умовах легко працювати, приймати інколи життєві рішення?? Я не захищаю хамовитих лікарів, просто чомусь усі чекають що коло них будуть цяцьцатися і сюсюкатися... Пологи то важка робота як мами так лікаря так і маляти.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2010, 11:41

Я лежала, правда в мене було планове кесарське.
Умови, такі як в лікарні. Душ є, аж 2 штуки, але лежиш ти в патології не одна, і душ треба не тобі одній, хоча душувалася я щодня.
Погуляти після обіду ходили, чоловіка в саме відділення не пускали, все ж таки назва відділення зобовязує.
Ми з чоловіком теж на пологах були разом, але то звісно планово. Ті дівчата-жіночки що лежали зі мною і чоловіки яких були вдома на чемоданах, то народжували разом, всіх пускали (з флюрографією звичайно), а ті хто були з районів, то чоловіки звісно не завжди встигали приїхати вчасно.
Оскільки в нас є машина, то мене чоловік навіть "викрадав" поїсти і помитися-побритися додому, ті хто жили близько, теж додому іноді забігали.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення fajno » 17 червня 2010, 11:13

Власне, в Тернополі вибір не великий..
Нам треба, щоб маля+мама+тато в одній палаті. І щоб тата не відганяли ні на секунду. В процесі родів і наступні дні (і ночі). І щоб без попередження і обгрунтування ніц не кололи (вислуховувати буде тато). І щоб вибір положення...
Взагалі, хочеться по-людськи.
На Замковій оті "люкси" тільки для мами+дитини? І їх, кажуть, мало? В серпні ніби апогей народжуваності, то нема 100% гарантії щодо окремої палати?
На БАМі як з цим ситуація? Попередньо домовлятися нізким не плануємо.

А, і ще: наслухались позитивних відгуків про Луцький ПБ. Тепер тягне туди. Чи хтось з Тернополя народжував там? Розкажіть, що знаєте:)
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Де народжувати? Кілька питань

Повідомлення mala-karta » 17 червня 2010, 12:05

Я народжувала в січні 2009 на бамі.
Народжувати можна було з чоловіком, тата ніхто нікуди не виганяв. Але після пологів - тата не пускали, дитя разом з мамою. Як зараз - не знаю.
Про колоння - хотіли колоти, не питаючись, але як сказати, що ні, не хочу - не кололи.
В родовій палаті - і мячик, і стульчик такий (ну як унітаз :crazy: ), і ліжко, і те спец крісло...
На переймах шо хоч можна було робити, хоч на голові стояти. На потугах запрошували на крісло, але особисто мені вже було всеодно чи сидячи, чи на півлежачи, чи стоячи...
Палати післяродові там були двомісні, деяки тримісні. Не мала нічого проти, після пологів хотілося відпочити і зовсім не хотілося, щоб приходили бабусі :) Татка побачити хотілося, але ті три дні можна перетерпіти :)
І відношення медсестричок просто безподобне! Всі ввічливі, спокійні. Ні разу не почула злого слова чи навіть тону підвищеного. Не платила нічого їм, до слова. Але аж захотілося, чесне слово!

Так що, якщо через пік народжуваності не вийде окремої палати - не хвилюйтеся! Умови зараз дуже хороші :) Ляля коло мами, чемні медсестрички, їжа доволі непогана (мені їсти зовсім нехотілося) - а чого ще треба?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron