Глобальні оголошення!



Студенти на пологах

Re: Студенти на пологах

Повідомлення pan_kotskyy » 17 червня 2013, 15:03

Inna написав:А я дуже навіть проти студентів на пологах(говорю за свої пологи!)!!!! А от на другі роди приходили до мене 3 дівчини.Схватки тільки починалися, і я, навіть, трохи відповідала на їх питання.Не памятаю, чи я шось казала,чи вони самі пішли. Для мене мої роди - то надзвичайно інтимно і особисто,я би не потерпіла такого!!!!

не потерпіли б щоб одна-дві студентки постояли тихенько збоку і подивились?
уявіть, що пологи приймає новоспечений лікар, якого не пускали глянути як що відбувається, бо це "дуже інтимно". Якщо вже "дуже інтимно", то і лікарі-акушери зайві, це ж зовсім чужі люди. :pardon:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Студенти на пологах

Повідомлення ІРЦЯ » 17 червня 2013, 20:03

pan_kotskyy написав:
ІРЦЯ написав:Пояснивши шо вона дуже мудра,бо коли в "жінки(в мене) були перейми то вона сиділа собі в коридорі а не була біля неї,а коли почала родити то вона прийшла подивитись.

дивна позиція лікарки. ну прийшла студентка подивитись, ну не заходила раніше, може якраз щоб не заважати, не дратувати.


Може я недобре пояснила. Та студентка зі слів лікарки нібито і не дуже хотіла бути(помогати) вагітним(в той день одночасно народжувало 6 жінок),а ховалася по коридорах,шоб її не чіпали. Хоча не можу однозначно стверджувати чи було це дійсно так(мені було не до того :ha: )
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Студенти на пологах

Повідомлення oksa_mal » 18 червня 2013, 10:18

в мене на пологах студентів не було, бо обидва рази народжувала вночі і на вихідні. тільки як лікар виписавула і брала на крісло, то були присутні інтерни- також дивились мене. я не проти стедентів на поголах- вони ж мусять якось вчитись)))
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Olka » 07 серпня 2013, 00:01

У мене під час пологів ніяких студентів не було.
Olka Офлайн


 

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Vikibee » 07 серпня 2013, 08:03

У мене була одна дівчинка, правда, не на пологах, а на огляді після нього. То мені взагалі було все рівно, я просто хотіла додому. То вона така чуйна була, побачила, що я ледве йду, відразу подала руку, допомогла залізти на крісло. То її лікарка показувала/розказувала як матка скоротилася. А моїй сусідці по кімнаті, лікарка сказала, щоб вона пробувала як матка скорочується, то сусідка була вельми незадоволеною....
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2013, 23:18

В мене цього разу була студентка-інтерн.Дуже мені сподобалась!Часом я її ще щось перепитувала і мені легкше було,що вона казала,що все йде добре.Також лікарка їй дозволила пробити мені води.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Студенти на пологах

Повідомлення TYulia » 11 серпня 2013, 10:26

в мене теж була одна приємна дівчинка інтерн. Сиділа з нами в родзалі вже коли ото дитина опускається, але ще не на кріслі. То гарно відповідала на всі питання. Приємна одним словом. Може й найприємніша людинка, зі всього того персоналу, з яким я стикалася в пологовому. Надіюсь вона такою і залишиться і НЕ навчиться тої зухвалості в старожилів роддому :dreams:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Студенти на пологах

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 01:06

Мої пологи були без студентів
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Студенти на пологах

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 23:32

на других пологах в мене був студент.
він мене страшено нервував, бо не хотів зі мною розмовляти :hi: а мене так перло побалакати, прийшлося самій з собою розмовляти :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей