Глобальні оголошення!



Но-шпа перед пологами?

Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Mary Awa » 27 липня 2011, 09:57

Вчора була в пологовому будинку, в якому я маю народжувати. Бо перед тим стояла на обліку в Чернівцях, а тепер приїхала до мами і вони сказали прийти показатися. У них якраз закінчується ремонт і відкриваються вони з 1 серпня. Головний лікар питає,коли ПДР, я кажу: по місячних 6 серпня, але по УЗД - 27липня. Він каже: "Ну, дехто думає, що УЗД - це такий телевізор,що все показує. Це не так. Давайте краще придержуватися дати по місячним". І ще чомусь сказав мені цього тижня попити но-шпу 2 р/день :!: , а в понеділок вже приходити до них лягати. Каже: "Це не для стимуляції, а можливо, як ви знаєте, ми капаємо кокарбоксилазу,вітаміни,.....(ще щось там я не почула) для підготовки матки, щоб вона нам не дала слабкості в пологах" :?:
Може хтось знає для чого ту но-шпу пити? Бо щось мені здається, що він її спеціально призначив, щоб я цього тижня не народила, а дотрималася до понеділка, поки у них ремонт закінчиться. І ще з тим "капанням" перед родами: комусь таке робили?
Mary Awa Офлайн


 

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Nin4ik » 27 липня 2011, 10:15

Mary Awa, ношпу дають і в пологах, так що стримувати родову діяльність вона не буде, а тільки розслабить шийку. кокарбоксилаза, то як я розумію для покращення кровооббігу. Тут такі стандартні методи. Може ще дівчата щось порадять, бо я просто довірилась лікарю і робила як казали, чи робила б зараз не знаю.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення мешканка » 27 липня 2011, 10:18

Mary Awa мені нічого пити не казали, але я чула, що ношпа "готує" шийку матки до пологів і знімає "тренувальні" перейми...а от щодо капання-я б не далася...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення musya » 27 липня 2011, 10:29

І я приймала но-шпу за пару днів до пологів. Якщо чесно, то навіть не поцікавилась навіщо, просто послухала лікаря. Мені її також кололи при пологах, щоб трошки обезболити.
musya Офлайн


 

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Lesya » 27 липня 2011, 10:47

Но-Шпа - це спазмолітик. Її призначають вагітним при тонусі. А ще вона знімає несправжні перейми. І має властивість нормалізувати справжні перейми. Болю пологового не знімає, хіба чисто психологічно. Мені теж нічого не капали і не кололи перед родами. Но-Шпу колола собі сама коли починалися перейми. При першій вагітності коли відчула перейми вколола і за 1-2 год все пройшло. Через тиждень повторилося, вколола знов і все стабілізувалося з інтервалом 5 хв.
Цеї вагітності мені цілий день нив живіт. Ввечері вкололася і нити перестало, зате появилися регулярні перейми і в 3 ночі народила.
Тому за Но-Шпу не переживай. Хоч якщо немає тонусу і проблем з виношуванням, то можеш відмовитись від всяких препаратів і від лікарні. Все у вас буде добре.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Mary Awa » 27 липня 2011, 10:59

Дякую, дівчата :roses: Пішла я пити но-шпу :grin: Думала, що но-шпа справжні перейми також знімає. Ото я вмію сама себе накрутити, понапридумувати :crazy:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення pan_kotskyy » 27 липня 2011, 11:15

Mary Awa, а навіщо лягати в лікарню взагалі?
Вам обирати, звичайно, але якщо нічого не турбує і показів до цього нема, для чого в лікарню?
Мені два рази на 38 і 40 тижнях пропонували лягати в лікарню. Я народила наприкінці 41, приїхавши з дому. Собі уявляю як би я там від 38 тижня лежала... хоча, хто зна, може б не лежала так довго ;-)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Lusik » 27 липня 2011, 12:15

Я також приймала час від часу но-шпу, бо в мене були сильні спазми сечоводів. А на рахунок лікарні я теж лежала з 38 тижня в патології. Це моя лікар в якої я мала народжувати порадила лягти, так мовити на підготовку до пологів. Зазвичай вони дивляться по стану шийки матки-в мене вона була зовсім не готова тому мені кололи якісь укольчики для розмякшення шийки щоб попередити виникнення розривів під час пологів. Але це все мені і так не допомогло-результат КР. :cry:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Mary Awa » 27 липня 2011, 13:06

pan_kotskyy написав:Mary Awa, а навіщо лягати в лікарню взагалі?

Та я й сама не знаю :? Читала, що всі приходять уже з переймами або коли води відійшли. Для чого мені там "валятися" :? Сказав приходити в понеділок з чемоданами :grin: Каже: ми тут ще раз УЗД зробим :?: , покапаєм вітаміни і т.д. Я ще подумаю, може почекаю пару днів, піду в середу або четвер, якщо швидше не "припре" :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Но-шпа перед пологами?

Повідомлення Tajga » 27 липня 2011, 17:01

Моє глибоке імхо: не має медичних препаратів без побічних ефектів. Тому, без нагальної на те потреби, а саме:очевидних, підкріплених аналізами дослідженнь, які свідчать про певну загрозу для дитинки або мами, я би до вживання медичних препаратів не звернулася. Не треба забувати, що роди - це природній процес, і лікарі досі не мають підтверджених даних навіть про те, як, коли і чому цей процес запускається в організмі жінки. То як вони можуть ним нормально керувати? :? Тут більше шансів наробити шкоди, привести до КС і сказати, ой а у вас слабка родова діяльність... :oops: Чомусь більше шансів нормально і природно народити дитину, якщо звертаєшся в пологовий вже з регулярними переймами, ніж коли наперед тільки по ПДР (глибоке імхо). В такому разі тебе однозначно приймають за хвору з діагнозом "вагітна" і намагаються швидше вилікувати од тої "хвороби". :dash: Рідко кому стане розуму відправити додому, догулювати.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron