Глобальні оголошення!



Вертикальні пологи: міф чи реальність

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення Marta » 24 квітня 2011, 00:52

mala-karta написав:а коли я народжувала, то там було також крісло для вертикальних пологів - на унітаз схоже

о, то було крісло, щоб народжувати?.... :grin: я там сиділа, як схватки йшли, але воно реально низьке, там акушерка дійсно має не те, що на колінах стояти, а прямо чуть не лежати...)))не уявляю...)
Мені було нормально на звичайному кріслі, проте єдине на нього залізти і злізти- то просто жах.
Marta Офлайн


 

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення oksa_mal » 25 квітня 2011, 18:11

другі пологи були ветрикальні , оскільки все відбулось дуже швидко, бо навіть в пологовий не встигла зібратись і народила вдома. можу сказати що ветрикально набагато легше ніж в тому кріслі)
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення Marichka » 27 квітня 2011, 21:44

На бамі крісло то є,але заставляли лізти вище.Мені там було добре(умовно)-ногами вперлась і швидко народила.Але...Не маю з чим порівнювати:-)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення oksana.tesliuk » 02 травня 2011, 14:49

TanenRom Хм, якщо з черговою бригадою і вертикально, то значить тепер про таке наперед не обов'язково домовлятися ?! :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення Shalimar » 02 травня 2011, 14:54

расскажите, а зачем с кем-то договариваться наперед??
и как это?
никто ж не знает, когда родит.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення oksana.tesliuk » 02 травня 2011, 15:01

Shalimar Так ніхто ж не каже, що це обов'язково потрібно. Просто чомусь думаєш, що так надійніше, спокійніше, коли знаєш людину, яка прийматиме в тебе пологи... Особливо, коли вперше народжуєш. :) Але перший раз я народжувала в чергових лікарів, бо та, з ким я "домовлялася", просто не відповідала на мої дзвінки, а пологи були стрімкі і довелось їхати до тих, хто був в той час на зміні. Але нічого, і в чергових народила :grin: Тому цього разу особливо за домовляння не переймаюся. Але зацікавилась просто саме вертикальними пологами, то хотіла розпитати, що там і до чого тепер.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення мешканка » 02 травня 2011, 18:21

Shalimar як вже писали вище: не обов"язково домовлятись наперед. То вже кожен для себе вирішує. Оосбисто я домовлятись буду, бо категорично не хочу на 3-ій поверх БАМівського пологового, тому домовлятимусь з лікаркою з 4-го поверху. Ну так, звичайно, безпечніше себе почуваєш (хоча ніхто ніяких гарантій давати не може), але, як на мене, якщо йдеш народжувати до знайомої людини, з якою перед тим спілкувалась, яка тобі подобається і з якою почуваєшся комфортно-то це вагомий аргумент.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення mariana » 03 травня 2011, 01:30

Ну не знаю дівчата,в мене більшу частину пологів приймала таки лікар а не акушер. зовсім не погоджуюся з тим що лікар стоїть збоку. чи то мені так випало?? Я між іншим теж не домовлялася ні з ким, чогось до останнього не знала в який пологовий поїду, і нічого, все пройшло нормально з черговим лікарем, на Бамі на 2 поверсі.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення Перлинка » 03 травня 2011, 01:57

oksana.tesliuk написав:По-перше, у разі стрімких пологів, можна і в фосі на трасі Тернопіль-Луцьк родити :lol:

100% :grin: :гуд:
гра пише ,що можна за 2 тижні поїхати,а як стрімкі та ще й дещо передчасні ,як в мене перші на 37 тижні,потім на 38
я цього разу від дому в радіусі 20 хв їзди на авто вже за місяць не вилазила,
а з 38 тижня далі пологового і свого дому не ходила

А якби була зачарована надприродніми методами народжування,то мала б в луцьку сидіти ще з сьомого місяця :? .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

Повідомлення Shalimar » 03 травня 2011, 01:59

mariana написав:зовсім не погоджуюся з тим що лікар стоїть збоку. чи то мені так випало??

та вроде врач вообще на родах не присутствует)) Врачей вызывают при осложнениях обычно. А родовспоможением занимается акушерка.
Может, да, у Вас так выпало )) акушерке в туалет приспичило, или врач решил попрактиковать ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей