найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Вертикальні пологи: міф чи реальність

22 квітня 2011, 18:58

Ми тут в Тернополі ще ніяк не дойдемо до пологів у вертикальному положенні, де неабияке значення має гравітація, а вам вже космос подавай з невагомістю :lol: :lol: :lol:

Re: Космос. Сучасні досягнення.

22 квітня 2011, 23:51

до речі надійшла до мене інформація, що у другому пологовому уже приймають пологи в вертикальному положенні.

п.с. 13 квітня подруга народжувала вертикально.

Re: Космос. Сучасні досягнення.

23 квітня 2011, 00:24

2-ий це на БАМі ?

Re: Космос. Сучасні досягнення.

23 квітня 2011, 00:38

і я про таке чула. мені мама доложила, що в Тернополі чергове новшество ( :!: ) придумали :omg:

Re: Космос. Сучасні досягнення.

23 квітня 2011, 01:11

Знайома на суворова минулого тижня родила вертикально. Казала, що акушерка навіть не захотіла своє прізвище сказати. Вони її, я так зрозуміла, через знайомих лікарів напитали. А так просто до кого-небудь вона не приходить. А взагалі-то нашим лікарям закон нє пісан - закон як дишло, куди повернеш, туди й вийшло ;-)

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

23 квітня 2011, 09:01

ну я чула типу, що акушерки не хочуть вертикальних пологів, бо для них це принизливо перед жінкою на колінах лазити...як вам таке? :o

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

23 квітня 2011, 13:05

А чому ніхто не їде в Луцьк народжувати.По грошах те саме вийде,а пологовий там дуже навіть хороший.Пошукайте в гуглі.Знайдете багато гарного про цей "роддом".Для іногородніх також все передбачено.Дуже хотіла сама там народжувати але якраз в той період там був ремонт і іногородніх не приймали(((((((((.Можливо тоді б в мене пологи були б інші....

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

23 квітня 2011, 13:14

rusia ну не можуть же всі в Луцьк їздити :)
Про вертикальні пологи на БАМі я чула ще 2 роки тому, коли сама готувалась до родів. Про них нам на курсах росповідала Іванна, і навіть казала, що у них є те спеціальне крісло для таких пологів. Навіть лікарку я свою за них питала, то вона мені відповіла "подивемось по ситуації". Але ситуація склалась так, що мене ледве встигли посадити на звичайне крісло :lol: бо я буквально за 2 потуги народила.

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

23 квітня 2011, 14:05

не поняла... а в чем проблема? почему не рожают в любой удобной позе? персонал силой к кровати привязывает? ))

Re: Вертикальні пологи: міф чи реальність

23 квітня 2011, 16:30

rusia, форумчанка файно їздила народжувати в Луцьк.

а коли я народжувала, то там було також крісло для вертикальних пологів - на унітаз схоже :grin:
але особисто мені на ньому було незручно
Відповісти