Глобальні оголошення!



"Подяки" медперсоналу

"Подяки" медперсоналу

Повідомлення мешканка » 25 лютого 2011, 11:01

Цікаво, що різні мамусі різні суми отих "подяк" називають. А скільки вам обійшлись пологи? Хтось вам казав, кому скільки давати?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення Natalinda » 25 лютого 2011, 11:09

Мені ніхто з лікарів ніяких сум не називав, але оскільки до пологів лежала в патології, то там жіночки всі суми знали і кожна вважала святим обовязком передати цю інформацію новим пацієнткам.
Лише одна лікарка яка була асистентм на операції, дала натяк шо прийшла саме за тим щоб я заплатила їй. А ну і ще коли я лежала на третьому поверсі, то та лікар яка веде після пологів і виписує, не виписувала мене поки я не дала гроші. Тобто постійно казала шо або сьогодні або завтра. Я їй кажу шо мені ж треба чоловіка попередити, а вона розвернулася і пішла. Як тільки я їй дала гроші відразу сказала йти збирати манатки.
Але ми з чоловіком зробили висновок що "дякувати" треба було медсестричкам, які піднімали, допомагали ходити, кололи.
Про суму перепитаю бабусі нашої, бо цифр ніколи не памятаю
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення Marta » 25 лютого 2011, 11:55

Мені моя лікарка сказала, скільки і кому давати. Не назвала лише себе.
Я знала, що на той час дівчата платили 500 грн лікарці, яка приймала пологи, я дала 600, але вона мені ще зробила донора.
В загальному пологи обійшлись набагато дешевше, ніж я думала.
Максимум-1500 грн разом зі всім.
Marta Офлайн


 

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення КлубНіка » 25 лютого 2011, 12:27

Мені пологи разом з полісом обійшлись в 800 грн.
350 лікарка
100 акушерка
50 санітарка
50 неонатолог
250 поліс
КлубНіка Офлайн


 

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення Vika » 25 лютого 2011, 12:41

ой навіть вже не памятаю скільки , але вроді в 200 доол вклалася . Ніхто не ходив , в кишеню не заглядав . Відношення було людське , порівняно з тим , що наслухалася до пологів . Тому і віддячувала на власний розсуд . А якби не мала змоги то мабуть би і не платила .
Vika Офлайн


 

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення Lesya » 25 лютого 2011, 12:50

Мені моя гінеколог сказала приблизні "такси":
100$ лікалю, що приймає
по 100 грн акушерці і медсестрі
50-100 грн - неонатолог
+ поліс
+за палату з відвідуванням (здається 120 грн)

Правда в кінці ще доплатили за нитки 30 грн, бо багато шили (пішло більше, ніж передбачено полісом).

Ціни минулорічні. Але ми вклалися в 1500грн.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення Русік » 25 лютого 2011, 14:17

Моя лікарка довго не признавалась, скільки їй заплатити - мол, спочатку народи, а там побачимо)
Але вела мене всю вагітність - за огляди і консультації не платила, тільки за додаткові аналізи.
Лікарка була присутня на пологах, я їй повністю довіряла. І тому вона сама відразу після пологів роздала всім "потрібним" "подяки":
акушерка - 50 грн. (хоч як на мене, їй можна убло дати більше -всю роботу робила вона)
черговий лікар - 100 грн. (ні за шо....)
медсестра, що мені допомагала з речами і т.д. - 20 грн.
Потім сама платила неонатологу 50 грн., + медсетрі, що брала аналізи на гемоглобін - 10 грн. (щоб гарно написалось).
Всі дівчата в палаті давали тоді по 100 дол. - це на той час 500 грн.
А своїй дала 600 грн. - за комплексне обслуговування, так би мовити ) (приїхала до мене вночі на пологи, всю ніч мені масажувала спину, сиділа зі мною, потмі прийшла мене виписувати в неділю і т.д.)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення TanenRom » 25 лютого 2011, 14:28

а я також вклалась в 200 доларів, "такси" розказала подруга,яка народжувала пів року переді мною.
але гроші ніхто не вимагав, лікарю взагалі віддячила, через тиждень після пологів, бо коли виписувалась, її не було в пологовому!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення snizhana1987 » 01 липня 2011, 16:42

А яка "подяка" на даний час в пологовому на Замковій? Може хтось народжував там чи ваші знайомі?
snizhana1987 Офлайн


 

Re: "Подяки" медперсоналу.

Повідомлення musya » 20 липня 2011, 11:56

Рік тому ми платили лікарці, що приймала пологи 500грн, акушерці - 200, санітарці - 100, неонатологу два рази по 50 (бо інакше вона нас ще б довго там тримала), лікарці, що вела після пологів - 50. Наша лікарка сама сказала кому і скільки дати :? Ну і страховий поліс - тоді ще 250грн.
musya Офлайн


 

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей