Глобальні оголошення!



Приймальні відділення пологового будинку

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення КлубНіка » 23 лютого 2011, 13:02

Ми з чоловіком приїхали в приймальне десь по 12 дня. Була велика черга(десь чоловік 5) і всі рожати :D Спочатку я чекала, але потім повз мене пройшла якась лікарка і побачивши як я скрючилась від перейми, спитала який в мене інтервал ?я сказала 2хв. Потімвона зміряла мене і питає "а який термін? що передчасні :extesi: пологи?" (у мене був дуже малий животик). Кажу їй ні, в мене 40 тижнів. Потім вона мене каже "Ходи зі мною" Завела нас з чоловіком в приймальне і сказала, щоб скоро мене оформляли. Ну як завше ті санітарки як черепахи, задавали тупі питання, дали ту супер модну сорочку і розрізом до пупця. Потім нас разом з чоловіком на ліфті підняли на 4-йповерх і помістили в родзал де нас зустріла Н.М.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Sawwku » 23 лютого 2011, 14:20

а ми приїхали в роддом, бо мені води булькнули, але перейм ще не було. тому ми не дуже поспішали. в приймальному купа безглуздих питань, сказали переодітися в свою ночнушку, поміряли живіт і відправили з чоловіком в родзал.
але при огляді виявилося, що плідні оболонки цілі (сказали що то тріс якийсь пухирець). так я день провалялася в родзалі, потім ще день в звичайній палаті, і аж тоді народила :)
П.С. мені клізму теж навіть не пропонували, і бритися теж...
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Перлинка » 23 лютого 2011, 14:23

Я коли поступала в паталогію,то мені навіть чисто формально подивились в голову чи вошок нема.Розумію,що порядки,але цим таки здивували,бо як перших два рази приїздила народжувати з переймами,до такого не доходило.
Пеший раз мене не встигли допитати майже відразу на каталку і в родзал,то та медсестра чи акушерка з приймальнонго прийша і стала вже під час пологів задавати подібні питаннями як питали TanenRom
а потімхв через 5 ще прийша і питала яку я буду брати палату платну чи ні,з телевізором чи без.Я була в шоці,тут народжуєш,що аж очі вилазять,а вони своїми дурницями грузять.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Гість » 24 лютого 2011, 00:23

Коли я поступала в приймальне відділення то мене там протримали досить довго, хоча схватки були вже кожні 3-5 хв. задавали всякі непотрібні питання, типу коли почала статеве життя, чи одружена, скільки повних років, і ще купу запитань які можна в обмінній картці прочитати. Тиск толком не могли зміряти бо щось в них апарат глючив. тоді дали їхню сорочку "суперову" , і завели в якусь палату, де брали мазок, за клізму спитали, але я сказала що нє-нє (клізми більше боялась як родів). саме цікаво, то як мані обхват живота(талія) наміряли 41 см, (тож навіть супер моделі мають 60), це просто приклали стрічку з дюймами) я кажу їм що неможе в мене талія стільки мати, то тоді наміряли 101 см. а далі ліфтом повезли на 4 поверх.
Гість Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Marta » 24 лютого 2011, 02:33

Мене також питали про все, дали переодітись в нічнушку (?) , бо не знаю, як це назвати :hhh: і халат, прийшла моя лікар, послухала ще раз дитинку, потім зробили клізму...(до речі, я також боялась, але абсолютно не відчула ніяких негативних емоцій з цього приводу, все легенько, нормально),
і от що мене здивувало-то це як ти позбуваєшся комплексів в роддомі.
І, коли, вибачте, я пішла на той унітаз, прикритий навіть не фіранкою, а такими шнурочками, які звисали зі стелі, то та, що робила мені клізму, спокійно дивилась на мене, ходила туди-сюди, і смачно жувала бутерброд. В той час інша робила каву. (була 6-7-ма ранку)... :crazy: Ще інша там записувала.
Я не уявляю, коли ти народжуєш вдень, і там двері відкриваються туди-сюди, ВСІ можуть наблюдати тебе на унітазі? :x
Пам"ятаю, ще спитала мене, бачачи, що я корчусь :"Що, так клізма виходить?" :lol: , я кажу :"Та ні, схватки сильні"..
Вона, дожовуючи "Ну, без схваток ще ніхто не родив..." :)
Але жіночка нормальна була, добра така....
Це єдине, що запам"яталось звідти....)))) І ще, як світало....
Marta Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення mala-karta » 25 лютого 2011, 03:35

а ми приїхали ввечері, точно вже не пам'ятаю коли.
Нійких таких дурних питань не пам'ятаю :head:
Але щось питали і записували в карточку.

Далі проїхалися наверх і родзал, потім вниз на клізму :hhh: - знов в те приймальне.

Хороші там жіночки - добрі, спокійні. Водички для клізми теплої дали :hhh:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення LeeLoo » 25 лютого 2011, 18:20

Vika написав:Та вони не так порвані як застірані . От мені як вручили то зразу асоціація з тряпкою , якою моя бабуся в селі підлоги миє , чесно :hhh:

To to4no i xalatik v mene takuj prubluzno byv :D navitj medsestra dala meni vubratu jakuj meni podobajetjsja-golybenjkuj z kvito4kamu-tak tiwulasja,jak slonuk :hhh:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Vika » 25 лютого 2011, 19:04

Тобі хоть право вибору дали :D А от в речі в пологовий казали включити 2 сорочки з вликим розрізом . Одну щоб родити а в іншій вже потім тинятися. Але чомусь свої там на роди не дозволили . плюс просила достати мені з пакета (вже після родів але ще в родзалі) прокладки чіковські (бо не хотіла ті тряпки ставити) а мені сказали , що неположено :head: Правда досі не можу зрозуміти чого . Ой але то вже плавно і впевнено віддаляємся від теми :)
Vika Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення LeeLoo » 25 лютого 2011, 19:08

Vika написав:Тобі хоть право вибору дали :D А от в речі в пологовий казали включити 2 сорочки з вликим розрізом . Одну щоб родити а в іншій вже потім тинятися. Але чомусь свої там на роди не дозволили . плюс просила достати мені з пакета (вже після родів але ще в родзалі) прокладки чіковські (бо не хотіла ті тряпки ставити) а мені сказали , що неположено :head: Правда досі не можу зрозуміти чого . Ой але то вже плавно і впевнено віддаляємся від теми :)

Ta ja prosto poprosula wob dalu vubratu-bo dala spo4atky dyge-dyge strawnuj xalat-ne xotilosj odivatu jogo :) ja takog mala svoji soro4e4ku-ale vge potim pislja rodiv jix odivala,a xalatik zabralu na dryguj denj navitj ne sputavwu :D
LeeLoo Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення КлубНіка » 25 лютого 2011, 19:11

Я спочатку не хотіла одівати їхню, але потім тішилась, бо була вся в крові, свою б жалко було. А так родила в їхній, а як перевели з родзалу в палату, то санітарочка помогла передітись в свою новеньку і чистеньку. Приємно було :)
КлубНіка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей