Глобальні оголошення!



Приймальні відділення пологового будинку

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Любов » 25 лютого 2011, 19:12

але ж то не обов'язково в їхню сорочку вдягатися, можна в своїй, не мають права не дозволити. Мені в приймальному відділенні ніхто не пропонував переодягнутися в лікарняну сорочку, вдягнула свою. Вже в родзалі акушерка намагалася мене переконати переодягнутися, але я не хотіла, навіщо. Наперед мала з собою три сорочки, щоб потім в чисті перевдягатися.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Перлинка » 25 лютого 2011, 19:15

В нас в пологовому сорочки не видавали,народжувала в своїх,нічого не замастила.І :) зараз собі купила гарнесеньку ,надіюсь що не повимащую
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Marichka » 06 березня 2011, 23:42

В пологовий ми примчали з села о 1год ночі,бо води почали відходити о 12год.Іванна Євгенівна казала,що за 1 год маємо встигнути приїхати.А часу ще мали багато.Поки заповнювали карточку,чоловік привіз пакети з дому зі Східного і мусів купити одноразовий набір для себе,по іншому не дозволяли.Акушерка була спокійна,заспокоювала.Клізми боялась дуже,бо ніколи не робила.А то так добре:)))Особливо після пологів:)))Дозволили вибрати поверх.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 березня 2011, 00:50

Мене пологовий відділ в 2-й лікарні прийняв не відразу. Справа в тому, що перейми в мене почалися о 1-й ночі з суботи на неділю. В мене все проходило дуже швидко і на 4-ту ранку між переймами вже були перерви по 4 хв. Зрозуміла, що пора в пологовий, бо інакше доведеться чоловікові самому стати акушером. Я спробувала дозвонитися до лікаря, з яким домовлялася. Справа виявилась марною, трубки вона не брала. Зволікати не стали, взяли пакунки, викликали таксі і поїхали. Стукаєм в двері - ніхто не відкриває. В чоловіка істерика - бігає довкола пологового, заглядає по вікнах, повний штиль! Я вже хотіла їхати назад додому - краще вже вдома, ніж під дверима пологового! Соромно потім було б дитині розповідати! За півгодини істеричного биття кулаками (звичайно чоловічими) в ті двері, з них висунулось ТІЛО жіночої статі! Очі запухші, зачіска СИЛЬНО зім'ята, а з "вуст" такий перегар, що до нині пам'ятаю (то був 2003 рік)!!! Каже: "Вам чого?" "Переговори" тривали відносно не довго. Те ТІЛО виявилось санітаркою. Акушерка з лікарем приймали пологи на горі. Мене таки прийняли. Я себе поводила дуже тихенько, чемно приймала всі необхідні в той час маніпуляції - одягання рваних сірих як дорога сорочки і халата (свого тоді не дозволяли одягати на пологи), клізма з холодної води (добре хоч поголитися додумалась вдома самостійно), обрізання нігтів ножицями неймовірної величини... Єдине, до чого я психологічно не готова була - це обмащування нігтів на руках і ногах йодом!!! Глибинного змісту проведення цієї маніпуляції я не можу осягнути й досі! Найбільше мою санітарочку вразило те, що в мене між переймами вже 4 хв., а я не волаю. Вона вирішила, що я брешу, і заявила: "В мене такі тут рачки повзають!" Я спокійно відповіла, що такого вона від мене не дочекається, і ми пішли на гору в передпологову палату. Там я теж довго не затрималась і в 6 год. того ж таки ранку почула перший крик свого сина. Останнє, що я пам'ятаю про ту санітарку, були її слова, коли вона мила підлогу в родзалі, де я вилежувалась тих спеціально відведених 2 години: "Ти диви яка терпляча"
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Mary Awa » 14 жовтня 2011, 21:04

Мене в приймальному зустріла мила медсестричка, сказала переодягнутися і перевзутися в тапочки.Нічого в пакети не казала переставляти, то я так зі своїми торбами і зайшла в палату:) Через 15хв зробили клізму, а народила я аж через 5 днів після поступлення, то мені пару разів ту клізму повторювали, для профілактики :grin: На пологах була в своїй нічній сорочці, своїх вони не давали.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення irinka » 01 грудня 2011, 18:16

мене в приймальному зустріла молода медсестричка, то тільки заповнила карточку і поміряла живіт і температуру. Добре, що за клізму нічого не згадувала :girl_hospital: бо я б її і так не захотіла робити :P сказала передітися, дала мені нічну сорочку :!: в якій я потім і народжувала. А потім нас з чоловіком відправили в палату. Я навіть сама несподівалась що так все швидко пройде, бо я вже багато таких випадків чула, що завставляють ще й нігті обрізати :crazy: там такі мегери є! :x :evil: :niger: то напевно як яка зміна.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення flower » 01 грудня 2011, 19:24

Мені ніяких процедур не робили і не пропонували, я все впринципі дома зробила сама. Довго не тримали в приймальні хв 5 напевне, всі опитування і заповнення документів були і родовій, не знаю чому так.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення олеся » 01 грудня 2011, 20:39

Я про другі пологи напишу. В мене дома десь в 9.45 почали води відходити. Подзвонила лікарці то сказала щоб помаленьку збиралися, і передзвонити коли їхатимемо... Ми почали збиратися... Поки зібрались поки їхали в приймальну попали в 11.30 на той час вже були легенькі схватки. Перед приймальним було багато жінок, а до мене підійшла якась тьотка і каже чи в мене вже схватки, тоді запхала нагло в приймальну, а лікарці передзвонила коли вже була в приймальній. Там мені поміряли тиск, послухали серце дитинки, заповнили якісь документи (то писав чоловік), прийшли студенти :scare: ще раз послухали дитинку, і вийшли на перекур... Я переодяглася в нічнушку СВОЮ, взула тапочки і пішли з лікаркою в пологовий зал. Подивилася на кріслі і я родила в 12.05!!! Ніяких клізм не робили... бо може і одночасно з тою клізмою я б і на тому унітазі б родила??? Ті студенти так і не прийшли (не встигли покурити) :grin:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення олеся » 01 грудня 2011, 21:03

flower та так, але якщо колись, може через кілька років захочеться ну чи просто так получиться ще одна дитинка... То тоді ще швидше народжу??? коли тоді лягати в лікарню? Я обох діток родила швидше рівно 37тиждень другого і в 37-38 першого. але то дійсно класно не наслухалася криків... не доставали з клізмами... ну і не кололи всяких ліків. Правда першого родила трошки довше!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення олеся » 27 грудня 2011, 01:09

Tajga написав:
олеся написав:але якщо колись, може через кілька років захочеться ну чи просто так получиться ще одна дитинка... То тоді ще швидше народжу???

не факт, ой не факт...

А як може бути по іншому? В більшості випадків так є що другі чи треті роди проходять легше за перші... Ну хіба що велика різниця в віці? Чи в тебе було поіншому?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 2 гостей

cron