Глобальні оголошення!



Передвісники пологів

Передвісники пологів

Повідомлення Naya » 17 листопада 2009, 23:08

Ми вже на фінішній прямій :)
Кожного дня вишукую передвісників пологів.
І хочеться детальнішої інформації - які вони, оті передвісники?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 23:58

В мене перед першими пологами за тиждень, щось відійшло , може пробка, я так і не зрозуміла.
Перед другими пологами періодично поболював живіт протягом двох тижнів. Тому коли почалися справжні перейми, я цілу годину не була впевнена, чи це вже воно. Але не пройшло і двох годин, як я вже народила.
Живіт не опускався, принаймі я не помічала.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Передвісники пологів

Повідомлення Liza » 18 листопада 2009, 19:39

у мене вже йшов 42-ий тиждень і лікарка лякала стимуляцією пологів. в одну прекрасну суботу, 5 вересня, я попилососила вдома, помила підлогу (мама і чоловік лише спостерігали і час від часу щось допомагали, але я працювала самовіддано), подригалася на фітболі (щоправда тепер не впевнена, чи варто було це робити - в малого спочатку була кривошийка :( ). вночі на 6 вересня я відчула поболювання, як під час м. вони повторювалися і я поглядувала на годинник. спочатку були якісь різні інтервали, а потім дуже швидко інтервал почав складати 3-4 хвилини. я часто поверхнево дихала під час поболювань і казала чоловікові "напевне це воно...".
потім ми написали записку мамі, котра ще спала, викликали таксі і поїхали в потьомках до ПБ. народили 6 вересня в 11:50.
(ухххх, "метелики в животі" від спогадів...:) )
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2009, 22:30

А я проснулась пів першої ночі від того, що почав "нити" низ живота (як на місячні). Так лежу і думаю:"і чого б то вони в мене починались, якщо я - вагітна?" :D Потім все зрозуміла, почала засікати час. То через 7 хв, то через 5, то через 10. Черговий санітар сказав, що варто ще почекати, так як це може просто нічого не означати. Почекали. Дочекалась, коли вже було по 3 хв. Прийшов черговий лікар, оглянув і сказав, що розкриття вже практично на 5 пальців. Доцю народила в 6:45. Досить таки швидко. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення Dashko » 18 листопада 2009, 23:53

А хіба передвісники пологів, це те, що відбувається безпосередньо перед пологами? Я чогось думала, що це ознаки, які десь за тиждень-два показують, що невдовзі почнуться пологи: опустився живіт, ниючі відчуття і т.п.?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення Naya » 19 листопада 2009, 15:43

Dashko написав:А хіба передвісники пологів, це те, що відбувається безпосередньо перед пологами? Я чогось думала, що це ознаки, які десь за тиждень-два показують, що невдовзі почнуться пологи: опустився живіт, ниючі відчуття і т.п.?


Так, в принципі я саме про це й питала. Але дякую дівчатам і за розповідь про те, що відбувається безпосередньо перед самими пологами.
Я вишукую ті предвісники, але щось ніяк не можу зрозуміти - є, нема???
Живіт ще не опустився. Тобто чоловік каже - опустився, а я не відчуваю якихось змін. Мала б трохи легше дихати, а важкувато, як і було.
Зате от в туалет бігаю частіше.
Трохи ниє спина. Вчора ввеечері то вже добре боліла, і зранку теж, чоловік трохи помасажував - попустило. Час від часу ниє живіт, але якось так, що й уваги не звертаю. Може то вже воно?
А ще зранку встала з ліжка, а там добра така "сопелька". Може то пробка відійшла? ЇЇ ні з чим не можна спутати? Читала, що пробка - то слиз з прожилками крові. Крові не було, просто такого білуватого кольору сопля. Як на прості виділення, то щось забагато. На молочницю теж не думаю, і не схоже, і при такій кількості я б уже відчула всі "прєлєсті" і сиділа в тазику з рум"янком, як мінімум. Та й в останньому мазку молочниці не виявлено, лаборантка аж дивувалася чогось.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення krapk@ » 20 листопада 2009, 00:05

в мене живіт не опустився досі, але вже 2 чи 3 день дуже болять кістки-лобкова і тазові. Таке враження що в мене там всюди синці. Особливо як сиджу то потім встаю немов побита. Але коли розходжуся то попускає. Може це передвісник?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Перейми, які вони???

Повідомлення Alisa » 11 травня 2010, 10:32

В мене закінчується 38 тиждень, дитинка опустилася ще 2 тижні тому. Кожного дня чекаємо переймів :angel:
Час від часу мене хапає з правого боку так сильно, що не можу йти :crazy: . Вимушена зупинитись, перечекати, поки не полегшає. Чомусь думала, що це дитинка перетискає якийсь нерв і ненадавала цьому значення.
А ось сьогодні подумала - а може, це і є перейми???
Опишіть, будь ласка, на що були схожі ваші перейми???
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Перейми, які вони???

Повідомлення Naya » 11 травня 2010, 10:37

Хм...
в мене їх майже не було..
ну мається на увазі, щоб так трошки задовго до пологів.
Розкриття було вже три пальці, коли вони почалися, так шо я вже точно знала, що то вони, здогадуватися не прийшлося.
А почалося з того, що почала нити спина.
Все сильніше і частіше.
Ну, мені здається, що ти не спутаєш.
Справжні перейми спочатку легкі і не часто, а потім сильнішають і інтервал скорочується.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Перейми, які вони???

Повідомлення мешканка » 11 травня 2010, 10:41

в мене з"являвся ниючий біль в низу живота (як на місячні) і матка приходила в тонус...тримало пару сек. а потім -відпускало...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron