Глобальні оголошення!



Передвісники пологів

Re: Передвісники пологів

Повідомлення Nymydora » 09 грудня 2015, 07:57

Ulkanet, а хто зна чого... Ходити важко, нагнутися важко, сходи то подвиг, капці взути - з третього разу, заснути - під ранок, бо то пузо не вкладається, то пісяти бігаєш. Ізжога, зараза, пече. Куртка вже принципово не застібається... Продовжувати?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Передвісники пологів

Повідомлення Marichka » 09 грудня 2015, 10:06

Я ходити не могла,так низом боліло.Попісяти нормально теж-щось перетискало.Безсоння,задишка і час зовсім нераціональний вкінці.Два тижні останні була без дитини і нічого толком не зробила-за другу вагітність.
Народила після 5 годин гуляння біля озера-літо було.Гуляли тільки з тою метою,щоб дати нагрузку.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Передвісники пологів

Повідомлення Sam » 09 грудня 2015, 22:15

Я теж хотіла якомога пізніше народити. Народила пізніше прогнозованої дати на 2 дні. У мене був невеликий живіт і я почувалася прекрасно. Але мабуть, якщо жінці важко, то дійсно хочеться вже пошвидше...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Передвісники пологів

Повідомлення flower » 09 грудня 2015, 23:45

Я теж з тих хто поскоріше би. Я зрозуміла, що вагітність то не моє, не люблю того стану абсолютно, люблю результат)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Передвісники пологів

Повідомлення TattyMummy » 09 грудня 2015, 23:54

Про себе можу сказати, що з кожною вагітністю -"чим скоріше" посилюється. Перший раз просто хотілось вже побачити і потримати на руках синочка, другий раз просто фізично було важко, третій раз так вже дуже важко фізично було. Попри всі свої бажання усі три рази ходила 41-42 тижні. Хоча вагітною бути дуже приємно, насолода така :love: :love: :love: .... от якби не втома і всі негативні моменти вагітності.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Передвісники пологів

Повідомлення Nymydora » 10 грудня 2015, 03:03

аааа 41-42 тижні!!! Я перших двох родила на 38-39. Сподіваюся і третє довше не носити. Краще вже на ручках :wink: :hi:
Мені теж третій чомусь фізично найважче носиться. Може тому, що все-таки старшечкі не дають розслабитися
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Передвісники пологів

Повідомлення mala-karta » 11 грудня 2015, 01:02

Nymydora написав:Секс? нє, не чула, не бачила, не хочу і хотіти не хочу. Лучче поприбирати.

:ha: :ha: :ha: :ha:
Наталю, обожнюю твої повідомлення :-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Передвісники пологів

Повідомлення Ameli » 22 липня 2016, 13:23

так і не знаю я тих предвісників, видно не маю я до того щастя. ну тягнув поперек і я тут подумала що йдуть вихідні і треба трохи таки перестрахуватися і поїхали з мужом( без пакетів) до лікарки в якої стояла на обліку. я така заходжу а вона ти що родити надумала? я кажу та ще ні але ви подивіться так щоб я не переживала. бо нічого не болить але якось дуже не комфортно. подивилася каже та там є вже розкриття на півтора десь пальця, але з таки ще можна і тиждень ходити...я так послухала, подивилася і кажу але то треті то може і скоріше як через тиждень))) ще сіли в машину і поїхали в епіцентр а води вже гарно підтікали...бо дуже часто хотілося в туалет. після епіцентру побистрячку додому помилася лягла, встала включила схваткощиталку...і нц мене не болить так злапають крижі і усьо...ляжу а мої всі на мене як на смертельно слабу і таку що вже голова виходить дивляться...ну думаю треба їхати.бо достали ті співчутливі погляди. в 17. в жк то півтора розкриття а по 9 вже було 4 дальше 7-8. потім півгодини такого віражу і такого болю....ну і все родила. і так що ще вночі тягнуло і скорочувалася матка. але відчуття такі що як і не родила. якось так все легко і самопочуття в нормі.
Ну так в мене.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron