Глобальні оголошення!



Партнерські пологи

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Virchik » 03 червня 2012, 10:50

Мій чоловік вагався чи йти чи ні. Ми пішли з ним на заняття, яке проводилось по партнерських пологах і він твердо вирішив йти. Чоловік був зі мною на протязі всіх пологів. Масажував поперек, я висіла буквально на ньому. А коли зашивали, бо моя краля добряче мене порвала, то я йому чуть пальця не відкусила.
Я дуже вдячна, що він був зі мною. Зовсім інше ставлення тоді мед.персоналу.
Зате як він гордо всім розказує, що він був на пологах.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Liza » 03 червня 2012, 16:34

Virchik
о, розказує? кльово!..

назріло питання до всіх - мамаськи, а ваші чоловіки розповідають комусь про ваші спільні пологи, зокрема при вас? мій чоловік ніколи нікому нічого не каже, тобто, мені самій того не доводилося чути. крім, хіба-що, того випадку, коли одна знайома панянка в нього запитала, чи йому СПОДОБАЛОСЯ. він тоді відповів, що це ж не є розвага чи шось таке, щоб могло СПОДОБАТИСЯ.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2012, 17:06

Мій розказує. Не те, щоб хвалиться, але коли мова десь заходить про пологи і партнерські, то він бере участь у розмові на рівних )
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Партнерські пологи

Повідомлення irinka » 03 червня 2012, 17:13

Liza написав:назріло питання до всіх - мамаськи, а ваші чоловіки розповідають комусь про ваші спільні пологи, зокрема при вас?


Мій не хвалиться, але при розмові може відповісти коли хтось запитає що був і радіє з того приводу, бо бачив народження своєї дитини. Навіть радив знайомим, що таки варто бути!!!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2012, 17:15

аналогічно. МІй всіх агітує на партнерські.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Vikibee » 06 липня 2012, 21:29

А я ні за які гроші не хотіла йти сама на пологи, боягузка ще та, та й чоловік був не проти. Дуже тішуся з того, що були разом. Допомога неоціненна, як фізична, так і моральна. На потугах кричав "Ну що ти таке робиш??? Не так треба дихати...... :)" По завершенні сказав, що хоче це пережити ще раз ))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Inna » 07 липня 2012, 00:41

Ми теж були з чоловіком. Дуже він про це не розповідає, але казав,що то найбільша подія в його житті-народження нашої Маргарити. Чоловіка треба на пологах, він поруч в таку важку годину,без нього, мені здається, я б і не родила. На другі пологи він йде не вагаючись.
Inna Офлайн


 

Re: Партнерські пологи

Повідомлення destinyschild » 17 квітня 2013, 17:27

Ми з чоловіком до останнього не говорили чи підемо на пологи разом. Я якщо чесно навіть вагалася чи варто нам йти, бо чула що то для чоловіків буває сильний шок. Але дуже рада що він був зі мною. Попалася акушерка, яка ну дуже недоброзичливо ставилася до мене. А він підтримав. Було спокійно з чоловіком, я знала що все буде добре. Але я так і не знаю як він себе почуває після спільних пологів :) Казав що то не просто, але друзів все одно агітує йти на партнерські.
destinyschild Офлайн


 

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Natalinda » 17 квітня 2013, 21:43

destinyschild думаю раз агітує, значить добре себе почуває :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Партнерські пологи

Повідомлення ІРЦЯ » 17 червня 2013, 20:18

А в мене на перших пологах чоловіка на жаль не було.Тоді був карантин через той свинячий грип і ще одна жінка перед тим померла від пневмонії після пологів,так шо йому на перший раз повезло. Він не казав що не піде але і особливого азарту йти не мав. Зараз каже шо вже другий раз піде,але бачу шо не дуже хоче бо думаю що боїться(він в мене печатлітєльний :hi: ).Хоча я йому кажу що не тереба бути ОТ і ДО,бо я сама і не дуже хочу,але хоч сочатку покт не вилізу на ЧАРІВНЕ крісло :crazy:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron