Глобальні оголошення!



Партнерські пологи

Re: Партнерські пологи

Повідомлення mari » 23 березня 2011, 00:48

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Писала без помилок, а в статті вони є. :grin:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Партнерські пологи

Повідомлення olgakr » 23 березня 2011, 11:01

Я хотіла перший раз народжувати з чоловіком, але він тоді дуже невчасно застудився. На другі пологи я його вже не брала свідомо.Сильного бажання він не проявляв, а заставляти не хотіла.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Партнерські пологи

Повідомлення okcana » 21 вересня 2011, 00:29

Привіт усім!Я також хочу поділитися своїми враженнями. Народжувала я на Замковій. Коли мене завезли в лікарню то чоловіка не було в місті. Мені було якось страшно. А коли прийшов чоловік - якось і болі менше стала відчувати, і спокійніше стало на душі. Тепер, якщо надумаю другий раз народжувати - то обовязково тільки з чоловіком. Та й після пологів ми якось більше стали розуміти один одного, зблизились.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Партнерські пологи

Повідомлення irinka » 01 грудня 2011, 12:39

Як тільки я завагітніла, ми з чоловіком знали, що будемо народжувати разом. І в школу материснтва на лекцію про партнерські пологи теж пару раз ходили. Я незнаю, чи змогла б стільки витерпіти якби чоловік не був присутній на пологах, :istereka: тим більше, я родила вночі, а там поки когось докличешся то дійсно родити можна!!!! Чоловік на пологах багато це в першу чергу підтримка :emphaty: я дуже задоволена тим, що ми разом народжували бо ні масаж, ні дихання( в цей момент коли починаються схватки) так не допоможуть як слова чоловіка: "потерпи ще трошки, все буде добре, я з тобою" :гуд: :)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Партнерські пологи

Повідомлення flower » 01 грудня 2011, 13:02

мій чоловік не хотів бути присутнім на пологах (хоча він в мене абсолютно не трус, но боявся), то ми домовились шо на схватках він буде зі мною, а потім виходить, але вийшло все зовсім по іншому. Він був від самісінького початку до кінця, бо зрозумів шо мені він дуже потрібен, шо мене болить... ну дуже сильно і друся я постінах, то треба таки мене притримати :grin: Спочатку виходив коли лікарка провіряла розкриття, а потім ні. Коли почала родити, то вийшов, хвилинине минуло як зайшов, сказав шо то ше гірше і шо він мене навіть із закритими вухами чує :) Я дуже рада шо він був, побачив все як є. Багато хто каже, шо стидаються шоб чоловік те все бачив, шо в чоловіка бажання може пропасти і т.д. Брехня це все, то просто відмазки. Дівчата тут нема нічого такого шоб встидатись, та й тим більше вам буде потім явно не до встидань. Мій чоловік не раз мені дякував за донечку, бо бачив чого мені то коштувало і як мені було. На мою думку спільні пологи ще більше зміцнили нашу сім'ю :family: ! Я вдячна чоловіку безмежно за підтримку і пишаюсь ним! :heart:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Liza » 01 грудня 2011, 18:25

flower написав:Багато хто каже, шо стидаються шоб чоловік те все бачив, шо в чоловіка бажання може пропасти і т.д. Брехня це все, то просто відмазки. Дівчата тут нема нічого такого шоб встидатись,

але слід не забувати, що чоловіки бувають різні. твій чоловік зробив правильний висновок, мозги в нього правильні, але не у всіх так.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Партнерські пологи

Повідомлення flower » 01 грудня 2011, 19:05

Та так вийнятки є, але багато хто прикривається тим. головне звичайно не заставляти якшо не хоче іти, а просто пояснити шо це важливо для вас.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Партнерські пологи

Повідомлення олеся » 02 грудня 2011, 01:37

Коли я родила першого то дуже хотіла щоб чоловік був зі мною, але трошки по іншому склалися обставини і я народжувала сама. Чоловік з мамою і свекрухою чекали в приймальній.
А коли я завагітніла вдруге, то не задумувалася чи хочу щоб чоловік був на родах. Коли мене привезли в пологовий, то ще треба було якусь заяву писати тому що я родила не за пропискою. То лікарка залишила чоловіка писати ту заяву. Поки він написав то все то лікарка каже до мене зараз почнуться потуги. При наступній схватці вже будемо родити. Я в шоці, що так скоро і питає чи кликати чоловіка, я кажу що ні (я не хотіла щоб був присутній при самих потугах). Я родила і як тільки все прибрали його відразу привели. Для мене це був ідеальний варіант :family: , бо то ще його напевне прийшлося б відкачувати.
Але чоловікова сестра народжувала разом з мамою, вона родила десь 20год. То в такому випадку обовязково щоб хтось збоку був чи лікаря покликати, чи так чимось допомогти. Не обовязково щоб то був чоловік, а може бути людина якій ви довіряєте
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Партнерські пологи

Повідомлення Lusik » 02 грудня 2011, 11:30

Ми теж народжували разом, і я також тривалий час не підіймала тему партнерських пологів, але потім я просто запитала чи він піде зі мною і так декілька разів було і він сміявся у відповідь, але потім просто сам сказав, що піде-то він так тримав інтригу.

Дівчата, а в мене таке от питання виникло до тих, хто пишуть шо якби не чоловік, то вони б не справилися. Ви що реально так вважаєте???


Я звичайно, що народила би сама, але спогади про той день в мене були б ще печальніші. Чоловік сам сказав, що набагато легше йому було тоді коли він мене бачив, ніж там за дверима, а ще гірше було б якби він був на низу з батьками, які просто сходили з розуму від невідомості. І я знала, що раптом щось гірше могло б статися - він поряд.
Особисто для мене допомога чоловіка під час першого періоду пологів була безцінною, він масажував поперек, подавав воду і допомагав лягти, встати і загалом приводив мене у свідомий стан, бо вже коли перейми були часті, то просто відключалася між ними, так дві майже безсонні ночі вимучили мене добряче.
І лікарям допомагав переводити мене з передпологової до родзалу і назад. Звісно, що набагато важче йому було стояти під операційною в кінці кінців і чекати як заплаче дитина і чи зі мною все буде гаразд. Тому він не шкодує , що був біля нас навіть при тому, що йому прийшлось багато чого побачити на що він не очікував. І усі сім днів після роботи він був біля нас. І я йому безмежно вдячна за ту підтримку і допомогу , і також відважність та сміливість!!!!!!!!!!! :heart: :heart: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Партнерські пологи

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 13:28

Ми спочатку домовлялись, що чоловік буде лише під час схваток, а потім вийде (я так хотіла). Але коли прийшов час, він не захотів лишати мене саму, а мені тоді вже було все одно!!!Чоловік на пологах - це дуже велика підтримка і фізична і моральна. Але це якщо за повної згоди і власного бажання , а не з примусу.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей