Глобальні оголошення!



Природні пологи (у пологовому будинку)

Re: Природні пологи (у пологовому будинку)

Повідомлення TYulia » 29 липня 2013, 12:12

здається, як вже в родзалі, то ще дають підписувати якусь бумажку, що погоджуєшсЯ на то все, але може я помиляюсь, бо тоді не про то думала. Мені здається під час схваток нічо не капали, а от вже як була на кріслі родити, то щось почали капати, я ще їх питаю "що то таке", а мені з ухмилкою "вітамінчики":-) мене це трохи вивело з себе, я ж була повністю адекватна, видно що не якась мала-дурна, та ще й з чоловіком. Думаю, ми маєм повне право знати, що з нами роблять лікарі. Так само, як води пробивали(то я вже пізніше взнала), до речі Шмайка -щось там в мені копирсається, я аже друсь від болю на стінку, а вона з кимось на всю катушку про щось говорить, на мої притензії, сказала, що такий "отвлєкатєльний маньовр". Може для когось так і добре, але я б воліла, щоб мені казали наперед - зараз зробим то, а зараз вколем то для того і т.п.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Природні пологи (у пологовому будинку)

Повідомлення Irren » 29 жовтня 2014, 11:23

КлубНіка написав:По наведеному плані розкажу про свої пологи, бо у мене вони були справді природніми, практично без втручань :)
1. Створення розслабляючої атмосфери:
- Приглушене освітлення під час схваток, потуг та після народження дитини я народжувала вдень :) Тому у родзалі в нас було дуже гарно і сонячно
- Можливість слухати музику під час схватокНебуло,але я б і нехотіла. Це б мене тільки нервувало
- Можливість рухатись та займати різні пози під час схваток ніхто мене в цьому необмежував, ходила, опиралась на ліжко, підвіконня, тумби і тп.

2. Мінімальне втручання мед.персоналу в хід пологів (під час схваток та потуг):
- Не більше 1-2-х оглядів на кріслі на кріслі оглядали лише коли поступила, потім періодично перевіряла лікарка роскриття на ліжку
- Періодична присутність лікаря та акушерки лише під час потуг ну у мене від початку потіг, до моменту народження синочка було фактично хв 5, тому я б нехотіла тоді щоб від мене відходили :)

3. Можливість народжувати (тужитись) вертикально якось про то недумалося, ну але я і на кріслі за 2 потуги народила, тому потрби у вертикальних пологах небуло, але взагалі вважаю дуже позитивним ,коли дозволяють народжувати вертикально, це справді, інколи дуже допомагає!

4. Після народження дитину зразу ж покласти мамі на живіт, дати можливість взяти груди та полежати на мамі протягом 2-х годин. у мене все так і було :) Зразу виклали, вже у мене на животі обдивилися,сказали що здоровий хлопчик і продовжили робити решту післяродових процедур :)

5. Природне народження плаценти (без стимуляцій) незнаю, я навіть непамятаю коли мені вийшла плацента і чи щось для цього робили, але некололи нічого

6. Перерізання пуповини тільки після того, як вона перестане пульсувати (тобто через 30-60 хв.)перерізали за хв 5-10

7. Малюк перебуває весь час біля мами і тата в окремій палатіми були десь коло 2,5 год в родзалі лише у трьох, а потім мене перевели в палату де я була ще з однією мамочкою. Але чоловік до мене приходив

8. У випадку внутрішніх розривів – накладення швів під місцевою анестезією кетгутом (саморозсмоктуючими нитками)У мене було лише 3 тріщинки, але так як в мене перед родами гемоглубін був 90, то лікарка вирішила перестрахуватися і зашити їх, мені чимось попшикали, але то мало шо помогло. І зашили тими нитками що самі розсмоктуються.

МИ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ:
- Присутності на пологах сторонніх людей (студенти тощо), тільки батько, лікар і акушеркау нас небуло нікого посторонього (можливо тому що народжувала я літом і всі студенти вже були на канікулах :) )
- Стимулювань пологової активності не стимулювали і небуло потреби, бо я вже в пологовий поступила з відкриттям в 5см
- Знеболенняпросила :) але недали :grin: сказали щоб нехалявила і сама рожала :)
- Частих втручань мед.персоналу в хід пологів ну незнаю, у кожного своє бачення "часто" "рідко" на мою думку, без потреби мене не чіпали
- Проколювання міхура до 9 см. розкриття шийки матки у мене води відійшли самі, як тільки я при поступлені вилізла на крісло. Тільки сіла,лікарка ще і підійти невстигла до мене і в мене тільки "хлюп" і все :)
- Наказів тужитись без врахування відчуттів мами коли це треба робити добре що казали, добре що був поряд чоловік який повторював все що говорила лікарка, бо я чомусь чула тільки його. Якби я слухала тільки свої відчуття то мала би купу розривів
- Розрізів піхви (епізіотомії)неробили, небло потреби
- „Видавлювання” дитини для швидшого народженнянеробили і я також проти цього!
- Стимулювань народження плаценти окситоцином і т.п.нестимулювали, небуло ніякої потреби в цьому, родова діяльність була хороша
- Раннього перерізання пуповини вже писала вище
- Стимуляції дихання дитини шльопанням (варто почекати 1-2 хв.)сам плакати почав :)
- Замірювання параметрів дитини відразу після народження (краще через 2 години після того, як полежить на мамі)важили/міряли вже перед тим як переводили з родзалу в палату, десь через 2,5 години
- Змивання первородної змазки з тіла дитини (вона корисна і сама вбереться за 1-2 дні)нічого не змивали, тільки я вже в палаті сама трошки личко протерла вологою серветочкою
- Закапувань протиінфекційних розчинів в оченята дитини незнаю чи таке робили, я небачила
- Підгодовування дитининепідгодовували, дитина весь час була коло мене, і дуже любив мене гамати, з молозивом і молочком у нас проблем небуло :)


КлубНіка, де ви народжували і в якого лякаря?

Дівчата, підкажіть, буль ласка, хто саме з лікарів в Тернополі практикує пологи у вертикальному положенні: сидячи, стоячи, навприсядки, або на боку? Ветрикальне положення більш природнє ніж лежачи на спині. Так народжували всі попередні покоління, так зараз практикують в усьому світі, в тому числі багато лікарів в Україні. Пологи проходять легше, так як дитині допомагає сила тяжіння. Також краще розходяться родові шляхи. Якщо ж жінка лежить, то дитину доводиться виштовхувати вгору.
Цікавить пологовий на БАМі. Якщо хтось знає лікарів з таким сучасним і правильним підходом, порадьте, будь ласка.
Irren Офлайн


 

Re: Природні пологи (у пологовому будинку)

Повідомлення Marichka » 31 жовтня 2014, 16:48

Клубніка вроді народжувала на бамі на 4 пов.Вроді в Кузьмінчук.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Природні пологи (у пологовому будинку)

Повідомлення smailik_m » 31 жовтня 2014, 17:21

Наскільки мені відомо, то в Тернополі вертикально народжувати не дозволить ніхто(саме потуги а не схватки). На БАМі то точно, в Луцьку можна.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron