Глобальні оголошення!



Другі пологи

Другі пологи

Повідомлення pepi » 18 квітня 2010, 22:25

Хто народжував вдруге - поділіться досвідом . Чим відрізняються перші пологи від других ? Кажуть , що другі набагато швидше і тлегше проходять аніж перші. У кого як було ???
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Другі пологи

Повідомлення мешканка » 18 квітня 2010, 22:32

Другі пологи значно швидше і, якщо маленька різниця між вагітностями-то тканини зберігають еластичність і менший ризик розривів чи тріщин.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Другі пологи

Повідомлення Oksana » 18 квітня 2010, 22:32

у мене обидва кесарських, тому то трохи інакше. Але відновилась я наприклад дійсно набагато швидше. Я сама без проблем зразу вставала, і ходила. Тоді як перший раз, сама встала аж на третій день. Правда цього разу я важче відходила від наркозу. Але то вже дрібниці ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Другі пологи

Повідомлення happymami » 19 квітня 2010, 09:18

У мене другі пологи проходли НАБАГАТО важче (для мене, а не для лікарів), ніж перші. Але дійсно, відновилася я знаааачно краще і знааачно краще почувалася уже зразу після переїзду з родзалу в палату. Я весь час посміхалася і біль якась була терпима(коли після пеших пологів біль була нестерпна). Крім того, при перших пологах мені робили оту страшну штуку епізотермію 9чи як там правильно), а при дугих пологах мені по тому шраму пішов розрив. АЛЕ я могла і сідати і сама вставати і ходити більш менш і шей за дитиною доглядати... Короче, після пологів дійсно набагато легше. Але от сам процес в мене навпаки був довшим, болючішим, тяжчим і всьотакоє...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Другі пологи

Повідомлення Гість » 27 травня 2010, 18:30

у мене різниця між пологами 3 роки і 3 міс. Перші дійсно були важкими (23 год.), а на другі чоловік ледве встиг підтримати мене у пологовій і тривали вони лише 3 год...
Гість Офлайн


 

Re: Другі пологи

Повідомлення ksenja » 04 грудня 2010, 14:27

в мене різниця між дітьми 1 рік і 3 міс.Чесно кажучи,другі пологи були швидші(всього 2 години), і стрімкіші.А перші тривали 6годин.При других пологах ти вже знаєш хоч приблизно чого чекати і як себе вести.
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Другі пологи

Повідомлення TattyMummy » 04 грудня 2010, 16:28

Мої другі пологи пройшли набагато легше і менш тривалі - 4 год. (хоча насправді скільки йшли перейми я не знаю, бо просто їх не чула, тільки останню годину чула болючі перейми :oops: ) Перші тривали 6 год та й було досить важко.
Відновилась після других пологів набагато швидше.
Так, що дівчата - народжуйте ще і ще :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Другі пологи

Повідомлення olgakr » 23 березня 2011, 19:31

Другі пологи у мене проходили швидше, але бліло так само, проте відновлення мого організму після родів відбувалося набагато швидше.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Другі пологи

Повідомлення Tajga » 23 березня 2011, 20:39

Я прокинулася зранку від вже добре відчутних переймів. До 9 ще повешталася хатою, заклала білизну в пральну машинку, почекала тітку, зібрала до купи речі (тітка вже сиділа на голках :grin: ). Потім пішки дійшли до пологового, добре, що недалеко. А біля години дня я вже народила. ;-)
А стосовно віднови, то після пологового, через три дні вже вивішувала білизну попрану (але не ту, що заклала перед пологами, нє!), хоча були розриви і зашивали мене знову... І ваги набрала менше за вагітність і до норми повернулася набагато швидше. :)
TattyMummy написав:Так, що дівчата - народжуйте ще і ще :)

+1000! :clapping:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Другі пологи

Повідомлення georginochka » 05 квітня 2011, 13:16

Другі однозначно швидше. Правда перші перейми почались в мене десь о 12 дня а народила я в 19.40, але до 16-ї я не могла визначитись чи то вже справжні чи тренувальні :lol: І швидше відновилась - з родзалу привели під руки, а десь в 22-й я сама пішла в туалет :) Казали, що я дуже самостійна :oops:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron