Глобальні оголошення!



Другі пологи

Re: Другі пологи

Повідомлення Kskz » 30 червня 2012, 13:41

pan_kotskyy написав:розумієте, ще так вийшло, що я здалась їм "дуже вумною", бо просила води не пробивати, зразу пуповинку не перерізати, окситоцину не колоти...

І що вкінцевому результаті, так і не виконали жодного прохання?

Мені масаж матки не робили, тільки один раз при огляді пощупали живіт, але воно не боліло.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Другі пологи

Повідомлення катюня » 18 листопада 2012, 18:51

В МЕНЕ РІЗНИЦЯ МІЖ ДІТЬМИ 8 РОКІВ. ТІЛЬКИ ДРУГІ ПОЛОГИ БУЛИ ДЛЯ МЕНЕ ВАЖЧИМИ.СХВАТКИ БУЛИ НАБАГАТО СИЛЬНІШІ І БОЛЮЧІШІ НІЖ ПЕРШИЙ РАЗ. ТІЛЬКИ ВОТ РОЗРИВІВ НЕ БУЛО НА ВІДМІНУ ПЕРШОГО РАЗУ. ДЕВОЧКА МАЛА МЕНШУ ГОЛІВКУ.

Повідомлення Модератора М
Забороняється написання заголовків тем і тексту повідомлень ВЕЛИКИМИ літерами.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: Другі пологи

Повідомлення kalina » 13 грудня 2012, 11:33

У мене другі пологи були легшими, тому що усе відбувалось само собою, перейми почались в 7год ранку , до другої години у мене навіть були сумніви що я дійсно вже буду народжувати ( до дати родів було ще 3 тижні) , думала що то ложні перейми . В третій годині виїхала в роддом а в 16.15 народила синочка. При перших пологах 3год переймів пролежала під крапельницю, то порівняно з ними другі були святом.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Другі пологи

Повідомлення inna6787 » 18 лютого 2013, 19:31

Перші пологи у мене були менш болючі , хоча розривів було огого. І ще 2 місяці нормально сидіти не могла. А другі були для мене більш болючі, але розривів взагалі не мала (я аж сама здивувалася).
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Другі пологи

Повідомлення mamatalka » 18 лютого 2013, 20:06

Як кажуть самі лікарі, другі і всі наступні пологи, швидші та стрімкіші (при умові, що родова діяльність не ослаблена). В мене період активних схваток під час перших пологів тривав близько 5-ти годин, а під час других - менше двох. На рахунок розривів - як би болісно (а це завжди не дуже приємні відчуття) не проходили пологи (на важливо перші чи другі), завжди треба прислухатись та виконувати накази акушера. (Тут звичайно беремо до уваги репутацію акушера, його досвід і т.д. Тепер можна вибирати лікарів не те, що років 15 тому.) Йому видніше, коли треба активно попрацювати, потужитись, а коли стримати себе як би важко це не було. І тоді все буде гаразд, і вами, і з вашим малюком. Здоров*я вам і успіхів у цій нелегкій справі.
: Це все з власного досвіду, тому за неточності прошу вибачення у медиків
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Другі пологи

Повідомлення Tanya_Ly » 08 квітня 2013, 10:17

В мене другі пологи пройшли швидше (не 10 годин, як вперше, а 5-6), але не легше.. післяпологовий період був набагато болючіший, матка так скорочувалася, ніби ще перейми продовжувалися, особливо коли дитинка цицю смоктала..
Зображення
Tanya_Ly Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 23 березня 2013, 09:49
Звідки: Тернопіль (Східний)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 71 раз.
Діти: Дві принцеси ))

Re: Другі пологи

Повідомлення ІРЦЯ » 17 червня 2013, 14:17

А мене от цікавить ,після перших пологів я ДУЖЕ сильно порвалась,всі шви зовнішні. Переживаю за другі пологи ,чи все там нормально відкриється бо я шита- пререшита? :scare: в когось таке було?
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Другі пологи

Повідомлення bublegum » 17 червня 2013, 15:30

Дівчата) :rose: а чи хто чув з вас про сидячі пологи? на такому кріселку? :dokter:
bublegum Офлайн


 

Re: Другі пологи

Повідомлення Liza » 17 червня 2013, 16:14

ІРЦЯ написав:А мене от цікавить ,після перших пологів я ДУЖЕ сильно порвалась,всі шви зовнішні. Переживаю за другі пологи ,чи все там нормально відкриється бо я шита- пререшита? :scare: в когось таке було?

здається мені, що розриви при перших пологах далеко не обов"язково мусють повторитися. в мене була епізіотомія при перших пологах (ну то не дуже сильно напевне, але все-таки було), яка при других пологах не повторилася.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Другі пологи

Повідомлення Liza » 17 червня 2013, 16:16

bublegum написав:Дівчата) :rose: а чи хто чув з вас про сидячі пологи? на такому кріселку? :dokter:

у 2009 році, коли я народжувала вперше, я під час переймів пробувала сісти на це кріселко, чіста відпочити, а мені сказали, щоб я не сідала, бо можу задусити дитину. дивно, бо я ніколи не чула, що під час переймів не можна сидіти, тим більше на стільчику унітазного :crazy: типу. під час потуг ніхто не пропонував сідати на то крісло - всьо було по старінкє, лежачи :impossible:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей