Глобальні оголошення!



Епізотомія

Епізотомія

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 21:55

В яких випадках вона робиться і при яких показниках ? Чому у нас зловживають цією процедурою ?
Мені робили цей розріз , перед тим попереджали, що будуть розрізати , але я навіть невідчула як мене розрізали. Зате коли зашивали, то було боляче і просила , щоб мені почастіше порскали лідокаїном. Сідати почала через 3 тижні , спершу відчуття були з наприємних , але через декілька днів біль минув.Шов трішки розійшовся , але на тому місці нічого невидно. Були деякі проблеми із туалетом , приходилось робити клізму перед кожним походм в ОО, бо боялась лишній раз потужитись ,щоб шов нерозійшовся.
На слідуючі пологи , буду старатись уникати цієї процедури ,і незовсім приємних наслідків після неї .........
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Епізотомія

Повідомлення Melisa » 11 квітня 2010, 22:46

рері, розумію тебе прекрасно. сама таке пережила. Коли народила, полегшено вздихнула, а, як потім виявилось, це був тільки початок, бо потім мене ще 40 хв зашивали. Причому не мій лікар, а молода дівчина (інтернатура) :scare: Отже, ось що я знайшла:

"В случае угрозы серьезных разрывов или каких-либо нарушений у ребенка, например при преждевременных родах, роженице могут сделать разрез промежности – эпизиотомию.

Как правило, такой разрез делается перед появлением головки ребенка, врач разрезает (обычно ножницами, иногда скальпелем) натянутую кожу и подкожные ткани примерно на 5-8 см. вниз и обычно чуть в сторону. Голова ребенка так сильно растягивает ткани, что они немеют, и при разрезе роженица боли не чувствует.

Довольно болезненной может оказаться процедура наложения швов после эпизиотомии или разрыва, поэтому обычно делают местную анестезию. После эпизиотомии обычны неприятные ощущения и сильная боль, нередко возникает воспаление. Разрез заживает через 10-14 дней, шовный материал через некоторое время растворяется сам. Для ускорения процесса заживления разреза в роддоме могут предложить физиотерапию, ультразвук, зеленку и др.

Сейчас эпизиотомия очень распространена, и врачи объясняют это тем, что медицинский разрез заживает лучше, чем самопроизвольный разрыв, но нередко эпизиотомия бывает просто подстраховочной мерой.
"

Рекомендують, щоб не було розривів, робити масаж промежини, проте я думаю, це якраз навпаки. Такі масажі лиш сприяють розривам (але це вже інша тема).
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Епізотомія

Повідомлення Naya » 12 квітня 2010, 10:54

От я вже давно мучуся питанням..
Колись давно не було ніякихї епізіотомій і т.д...і родили.
Як то було? Рвалися і ніхто не шив чи як? Чи так не рвалися? Чи тоже шили?

Я ото все свої пологи аналізую. Міхур пробили, бігом на крісло, я ще не відчуваю, що тужитися хочу, а мені вже командують - тужся.
Може тому шо завчасно, тому й рватися почала? Краще б йшло все своїм природнім шляхом. От чим більше роздумую, тим більше впевнююся, що якби не втручання - все було б по-іншому. А потім шили 1,5 год. Як згадаю :crazy:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Епізотомія

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2010, 10:59

Naya колись давно, то коли?

Знайома жіночка років 50-ти пережила цю процедуру. Знаю що в туалет їй і досі важко сходити, але і дочки в неї могло б не бути...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Епізотомія

Повідомлення TanenRom » 14 квітня 2010, 12:19

акушерка уже піднімала руку, щоб зробити мені розріз, але я скричала "не треба, не робіть", незнаю що на них подіяло, але не зробили. сама трішки порвалась, але уже за 10 днів була "як нова копійка".
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Епізотомія

Повідомлення гра з вогнем » 14 жовтня 2010, 21:27

прочитала сьоні щось типу "вкололи окситоцин, бо лікарка спішила додому, порвалася на німецький хрест, хоча цілу вагітність готувалася, робила вправи, масаж... хоча лікарці тре віддати належне, пластику зробила ідеально"

в мене шок! невже такій лікарці справді треба віддати належне?

як ви вважаєте?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Епізотомія

Повідомлення Nymydora » 14 жовтня 2010, 21:51

я теж порвалася і мене шили, місяць сісти не могла, попісяти була проблема - пекло так, що пісяла і плакала. Та ще й зашили "як дєвочку". В тому сенсі, що в мене кожен раз мало не як перший раз. :dash: :dash: :dash: Прочитала тему і думаю, може треба було мені акуратно надрізати?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Епізотомія

Повідомлення ЗІрка » 14 жовтня 2010, 21:59

мене надрізали а результат майже той самий... :cry:

добре що різали, інакше синуля б задихнувся, бо я так тужилася чуть воки не повилазили :D
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Епізотомія

Повідомлення Ira » 15 жовтня 2010, 14:48

А мене і розріза, і я ще й порвалась. Ото було "весело" - сидіти не можу, стояти сил нема, а на тих ліжках в пологовому з пружинами напівсидіти взагалі не можливо!!! Десь 3 тижні все заживало, нитки деякі повідпадали, деякі через місяць лікарка познімала. Епізіотомія заживала швидше і краще. Зашили мене гарно, зараз ніщо не турбує.
До речі, масаж промежини я робила, але не допоміг :unknown:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Епізотомія

Повідомлення happymami » 25 жовтня 2010, 20:22

Naya написав:От я вже давно мучуся питанням..
Колись давно не було ніякихї епізіотомій і т.д...і родили.
Як то було? Рвалися і ніхто не шив чи як? Чи так не рвалися? Чи тоже шили?

Мою маму теж надрізали...

При перших пологах мене надрізали бо дитина була в сідничному положенні. Дійсно не так боляче різати як то коли зашивають. Як на мене то й родити не так боляче)))) і заживало довго. Після других пологів подерлася по тому шву але хоч і кажуть шо рвані рани гірше гояться але зажило швидше. І сідати скоро змогла... А то від того "Чо стоїш, сідай" за обіднім столом вдома аж сльози в горлі застрявали...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей