Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 01 червня 2011, 22:33

Я б не сказала що іншу,тому що сталось якраз передував оцей новий світогляд.Тобто це взаємоповязані речі,якби було інакше,то так багато б не говорили про дом. пологи,і в студії не було б стільки людей,які це практикують.

І не згідна про шоу.Ти думаєш мама також прийшла щоб робити шоу зі смерті своєї дитини?
Чи може заради грошей?
Шкода маму та дитинку,але я за те щоб про таке говорили,аби люди задумались.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 01 червня 2011, 22:46

домашні пологи там прикручені лиш одним боком. учасникам кілера кісткою стоять домашні пологи і вони всіма хорошими і поганими способами намашаються витягнути історії про дом пологи, а як не виходить, то вже дотичні до них. а в цій історії вся дотичність полягала навіть не в мамі, а згадуваній стрельцовій. захотіли стрельцовій грубо кажучи насолити. бідна мама юля попала під роздачу. тому і тринділи про дом пологи, хоча історія Асі далеко не ппро це.

мама, думаю туди прийшла, щоб хоч трохи припинити травлю, яка ведеться в блогах а також, щоб розповісти свою версію того, що сталося. дуже-дуже сумніваюся, що за гроші.

про шо говорити Перлинка? про те, що у мами на руках померла дитина, бо вона їй з тих чи інших причин не встигла надати "кфаліфікованої" мед допомоги. сказала ж лікар-опонент в прямому ефірі "дитячі хвороби розвиваються миттєво", не факт, що допомога була б вчасною чи дієвою. мама ж зробила все. що могла і все. що від неї залежало. вона як і будь-яка мама робила для своєї дитини все!
дуже показовим як на мене були крики про 5 смертей пов'язаних з стрельцовою за 3 роки. і шкода, що не дали відповісти, скільки смертей у практикуючого акушер-гінеколога за 3 роки.

роблять шоу і піаряться окремі особи. оце і по всьому. а до мами. яка втратила дитину й діла нікому нема (окрім того, щоб зробити з неї цапа-відбувайла)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 01 червня 2011, 23:09

особисто мені боляче було дивитися на маму, коли формували образ жінки, що зважується на дом пологи і полоскали всім мозги неодноразово повторюючи фрази "грубі, необразовані, незнаючі, виховувати таких треба", бридко було!сиділа мама і стискала ту хустку і водичку, бо дітей вберегти хотіла. я думаю вона прийшла на цю передачу лише задля того, щоб у дітей була мама.
якби її не тримали соціальні зобов'язання і діти, то мабуть довелося б юдевич трохи прикусити язика. або хоча б отримати гідну відсіч!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 02 червня 2011, 00:14

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 02 червня 2011, 00:55

Перлинка на жаль, гомеопатія в росії офіційно визнана, офіційно готують лікарів у мед вузах і офіційно видають ліцензію. мама постійно була на консультаціях у лікаря-гомеопата, коли побачила, що недопомагає, написала в спільноту. в спільноті сказали - "дуй до лікаря" (поміж всякої іншої фігні, типу мазати попу календули). мама поїхала до лікаря. дорогою дитина померла.
з історії зробили публічне побиття прихильників домашніх пологів і природнього батьківства. затягають бідну маму по судах.
винна не мама. винна система, яка за гроші навіть офіційно визнала гомеопатію. це у мене в голові не вкладається.
а може то я малоосвідчене і мені просвітлятися треба :?

в цій історії найбільше мене бентежить те, як чорно зараз піаряться
вражає офіційний статус гомеопатії та фрази про "отработку рода" і "культуру смерти". але це ніякого стосунку ні до природнього батьківства, ні до домашніх пологів, а тим паче до історії втрати дитини не має.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 02 червня 2011, 08:55

гра з вогнем написав: "дуй до лікаря" (поміж всякої іншої фігні, типу мазати попу календули). мама поїхала до лікаря. дорогою дитина померла.

я думаю з цього можна зробити висновки про те як швидко в спільноті сказали "дуй до лікаря "
а до того маму відмовляли та заспокоювали що нічого страшного
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


а в цьому виразі ,на мою думку ,якраз і закладена причина

Нам ехать обратно в Москву и сдаваться врачам?


тобто для мами було,звернутись до лікаря,то свого роду як зрада своєму світогляду,засадам ПМ,та спільноті.

ще раз прошу зауважити,маму не засуджую,вона просто жертва своєї глупості.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 02 червня 2011, 09:45

Перлинка, те, що там почали все терти - це ти звідки знаєш?
З інших спільнот?

днів через 20 після появи того посту почався той скандал. Тоді той запис зробили відкритим, щоби власне не було тих заявок, що в спільноті їй всі казали не йти до лікарів - бо там практично відразу після появи посту дуже багато коментаторів (практично всі) казали, що це може бути запалення легень. Ось тільки оця дарья_нб казала, що запалення не бачить (майже дослівно - я не вижу воспаления, но ты же мать, тебе решать :dash: ).
Зараз до того запису доступ закритий. Але, думаю, на просторах нету його скріни десь ще можна знайти.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення georginochka » 02 червня 2011, 12:06

Подивилась... Волося стає дибки...Домашні пологи там не зрозуміло до чого. Винна, безперечно, мама цієї дитини, її недалекість, якісь гіперболізовані переконання і довіра спільноті. Але засуджувати її нелюдяно, вона вже покарана вищою мірою. А ця Дарья фактично "вбивця", а всі хто відповідав мамі, коли вона описувала такі страшні симптоми - "співучасники".
Може я надто категорична, але мене переповнюють емоції, я плакала коли те все дивилась і читала. Думаю яка та офіційна медицина вже там не є, але в цьому випадку дитина швидше за все вижила б. І "культура смерті" мало хвилює коли в тебе на руках помирає дитина.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 02 червня 2011, 12:23

georginochka написав:Домашні пологи там не зрозуміло до чого.


зрозуміло ,зрозуміло -це наслідок однієї й тієї ж філософії(мама дівчинки народжувала дома),яка грунтується на недовірі до медицини, і лікарям здаються як ворогам ,в останні хвилини ,коли вже нічого не допомагає,але на жаль іноді буває надто пізно .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення georginochka » 02 червня 2011, 13:07

так, це я розумію. просто дитина померла не безпосередньо через те, що мама народжувала її вдома. і філософія зрозуміла, хоча для мене і є неприйнятною. Народжувати вдома це небезпечно, але дивитись як помирає дитина і нічого не робити, бо лікарі вороги - здорового глузду не багато.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron