Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2010, 21:20

мені навряд чи би хватило впевненості в собі, щоб дома народжувати.
А ще як подумаю, що всі почнуть до мене лізти...

Вдома була на переймах, мені хотілося, щоб всі, крім чоловіка, пішли геть і не мішали. Сваритися не хотіла, а сам ніхто не здогадався.

Але тих, хто на це наважується - розумію і не засуджую.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 квітня 2010, 22:59

а мені от цікаво куди дітей дівають, коли пологи починаються?
на одному з форумів читала, що пологи припали на денний час, то віправили з нянькою гуляти.

але я дечь інде читала, що пологи переважно вночі починаються. куди ж тоді дітей? :unknown:

моя подруга з малечі народжувала вдома. як на мене це ідеальні природні пологи. я захоплююся цією дівчиною!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Natalinda » 13 квітня 2010, 00:45

Ну, те що лікарі найгуманніші - то звичайно перегиб. А я б тільки в лікарні народжувала. Навіть при умові що акушерка вдома.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 13 квітня 2010, 00:48

а я б хотіла... чоловік, звісно сказав, що я дурічка, і щоб хтіла собі далі :D

я так тих лікарень не люблю. мені якось там не комфортно.

цікаво чи акушерка дома якщо шо може укольчик дати і знає там всякі хитрості-мудрості? я маю на увазі наших українських акушерок
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Naya » 13 квітня 2010, 09:42

Ну якшо нормальна хороша акушерка, то думаю так. Зможе і укольчик зробити, і промежину захистити від розривів, і втрутитися при потребі.
Але ті акушерки, що в роддомі працюють не мають права приймати пологи вдома.
Є, типу "духовна акушерка", яка просто спостерігає за пологами і морально підтримує, але то для мене що назва, що призначення - повна дурість, бо як чужа людина може краще підтримати за рідного чоловіка??? А просто спостерігати може будь-хто.
Я звичайно за те, щоб пологи були якнайприроднішими, без будь-яких втручань, але не всі пологи такі і деколи втручання необхідні по життєвих показаннях. А не так, як в нас в роддомах - дохтур додому хоче, давай окситоцин капати. Це не показання.
Я б хотіла родити вдома. З хорошою перевіреною акушеркою.
Воно все з Божої волі. Часом є такі пологи "серед поля" і успішні, а часом і в родзалі все трагічно.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 13 квітня 2010, 18:00

А я все думала нашо ті духовін акушерки (то дула, так?)
читаючи відгуки жінок про роль чоловіка в пологах я зрозуміла, що не всі комфортно себе почувають при чоловікові і не всі хочуть бачити чоловіка коло себе в такий момент. тому й наймають дул, бо самим все таки важче.

а в Україні домашні пологи дозволені? ті акушерки сертифіковані, чи то більше як підпілля?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Naya » 14 квітня 2010, 09:28

Наскільки мені відомо, то більш підпільно.
Може в Києві і є одиниці, що мають якийсь дозвіл.
Але зустрічала вже пару скандалів на рахунок цих акушерок - пологи були з ускладненнями.
Ще читала, що жінок так готують до пологів, прямо зомбують, що вони потім і не мають ніяких претензій до тієї акушерки в разі нещасного випадку в пологах. Хоча тут таке....Може й правильно в тому випадку, якшо жінка точно знає, яку роль відіграватиме та акушерка і свідомо на це йде.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TanenRom » 14 квітня 2010, 12:15

гра з вогнем написав:А я все думала нашо ті духовін акушерки (то дула, так?)
читаючи відгуки жінок про роль чоловіка в пологах я зрозуміла, що не всі комфортно себе почувають при чоловікові і не всі хочуть бачити чоловіка коло себе в такий момент. тому й наймають дул, бо самим все таки важче.

а в Україні домашні пологи дозволені? ті акушерки сертифіковані, чи то більше як підпілля?


на одному київському сайті (нажаль не зап"ятала його назви) бачила телефони сертифікованих акушерок, які мають повне право приймати пологи вдома, а також мають домовленість з мед. закладами, якщо пологи підуть "неправильно".
коштує така послуга від 3000 гривень.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 квітня 2010, 17:03

ну зважаючи скільки жінки в києві неофіційно відвалюють за пологи. думаю 3000 + їх не зупинить :)

За погані випадки.. Найгучніші скандали були з Рожаною. Оце дійсно, жахи.
Коли незважаючи ні на що, люди приймають домашні пологи :( А потім кажуть. що то жінка винна, бо з дитям в животі мало балакала і не вірила їм :(
________

дуже цікава інфо, якщо чесно, я думала в нас немає таких акушерок. те, що вони є і є серитфіковані я знаю, але не думала, що сертифікат видають в Україні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 лютого 2011, 04:12

Коли я була вагітна, то одна знайома жіночка переконувала мене народжувати вдома. Я звичайно і слухати не хотіла, бо страшно і т.д.
Але тепер дивлюсь на це питання з зовсім протилежного боку - тобто я дуже ЗА пологи вдома.
Тут кілька моментів. Перший історичний - в давнину всі жінки народжували вдома, ну не було роддомів, роди приймав чоловік або повитухи, і все було не гірше як в теперішній час, були спеціальні обряди, наприклад, приймати дитинку на чисті нові полотенця, щоб життєвий шлях був легкий і чистий і т.д., знання про це дійство передавалось як про звичне явище, а не як "о-йо-йой капец що ж то буде".
Перші роддоми ж відкривали для повій, щоб вони мали де родити, не будуть же в борделі... А вже згодом, всі перейшли в роддоми і це зробилось таким звичним, що тепер подумати про народити спокійно вдома аж страшно і взагалі неприродньо.
Хоча насправді неприродньо зриватися серед ночі і гнати з клунками на клізму, в той час як можна почитати, послухати музику, розслабитись і перебувати в спокої в рідній домівці, а на всяк випадок гнати має акушерка (ну їй клізму ніхто в нас вдома робити не буде, так що і їй спокійно).
Ще ця жіночка мені розповідала, що дуже важливо, де народжується дитинка - вдома, в атмосфері любові чи в закладі, де відбуваються не надто приємні речі і муки жінок. Ну це більше такий рівень тонких матерій і не всі в це вірять, але я реально про це все в комплексі задумалась.
Хотіла б вдома, якщо доведеться ще. З чоловіком і акушеркою, тільки де її знайти в нашому селі, га???
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей