Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 березня 2011, 18:34

і оскільки я нєрвна. то відро було б на санітарці, але я не впевнена чи б тоді все було гаразд зі мною і моєю дитиною.
я оце інколи начитаюся як себе лікарі поводять і сама дома б родила...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 12 березня 2011, 18:42

Я була свідком як бригади лікарів не ходили а літали одна за одною зі своїми чемоданчиками ,з якимось апаратами в родзал ,де "щось пішло не так".Аж заповажала їх.Зрозуміло ,що час вимірювався на секунди,а що робити в такому випадку дома навіть самій підготованій морально та фізично здоровій жінці?
Якби ж все залежало лиш від мами ,стану її здоровя та психологічного настрою.Але ж нажаль...
Я за те щоб максимально виключити всякі ризики.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 березня 2011, 18:56

то правда, як щось вже йде не так, то літають як попечені.
а щоб не допустити такого стану????

моїй бабусі на замковій, коли робили операцію мочеточник перешили, як нирка вже відмовила, то літали як має бути. а як вона три дні жалілася на слабість і погане самопочуття, болі, то ніхто й уваги не звернув. на сусідньому ліжку лежала дочка медичного світила, то їй всі потрібні аналізи зробили після такої ж операції, а моїй бабусі навіть не зважаючи на скарги - жодного!
живе без нирки, рік ходила з сечоприйомником. пережила купу операцій. і що з того, шо вони після похапалися за голови і літали як пришпарені, шо та ціла Валентина Дмитрівна дзвонила і ліки переказували, шо її тимчасово (!) усунули з зав відділу...
картку переписали за 1 ніч!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 12 березня 2011, 19:02

гра з вогнем написав:знаєте, якби мені, як то кажуть "на сносях" якась санітарка казала какати у відро а потім те відро перевертала і заставляла прибирати, а ми всі знаємо наскільки беззахисна жінка в пологах, а особливо в перших, то я б напевно теж назавжди відмовилася від походів до лікарні.


Дівчата де ви таке знаходте,тобто такий сервіс?

Ну мені також(в других пологах) сказали в мене таких чотири на поверсі ,навіть не дасьте кави попити,але підійшла подивилась,і як побачила що там от-от ,то швидесенько всі метнулись,я навіть не спамяталась так вони вміють оперативно організуватись.А загалом всі 3 раз в родзалі всі від санітарки до лікаря були дуже ввічливі та уважні.Ті що на прийомі ,правда не дуже церемоняться(бо видно знають,що їм нічого не перепаде).Хоча мій чоловік на радостях готовий був тицькати на ліво і на право ,всім кого бачив з медперсоналу.
Я перший раз дуже переживала,що як не домовлено,то буде погане відношення,і відразу сказала їм,що гроші маю,лиш би зробили все добре.Вдруге і втретє навіть про таке мова не йшла.Може мені пощастило і мені попались людяні,такі що щиро хотілось віддячити,особливо цього разу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 березня 2011, 19:06

це я до того, шо якшо раптом таке б сталося у мене, то я б більше не хьіла тих лікарнеь бачити і частково розумію, що є першопричиною домашніх пологів принаймі у нас в країні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marta » 12 березня 2011, 20:56

Дуже добре, що в мене пологовий за 5 хв їзди на машині, то я була вдома майже весь перший період, як мені здавалось, поки схватки не досягли 1,5 хв, а між ними менше 5 хв.
Але потім одразу поїхали.
Дома страшно народжувати. От стільки випадків- то плацента не відійшла добре, чи навпаки, то порвалась сильно, то щось з дитинкою, то обвиття....(((( ЯК вдома?....Як собі потім пробачити?...Як взяти на себе таку велику відповідальність?...Я б не змогла.
Ну, добре, якщо з акушеркою-вона те все зробить, проте дійсно має бути реанімобіль, швидка, все під вікнами стояти напоготові. Тоді то точно "мухи"...
Я знаю, що якщо щось, то в лікарні більша ймовірність спасти дитинку і маму.
Але про те, що робити в ситуації, коли до пологового не встигли доїхати і приходиться родити вдома (стрімкі роди), то варто знати наперед і мати на всяк випадок все напоготові.
Marta Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Vika » 12 березня 2011, 21:27

от пишуть що в давнину жінки всі дома родили . в моєї бабусі яка дома народжувала так один синочок помер . а ще біля того села де вони жили є велике село де майже в кожній другій хаті баптисти чи як їх називають . ті що в кепочках ходять , в яскравих хустинах , образів не ставлять в хаті і проти певних мед втручань .і мають мінімум по 10-12 дітей . так от навіть вони відмовилися родити дома і всі їздять в пологовий бо від домашніх була велика смертність.
Vika Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення happymami » 12 березня 2011, 21:41

Vika написав:майже в кожній другій хаті баптисти чи як їх називають . так от навіть вони відмовилися родити дома і всі їздять в пологовий бо від домашніх була велика смертність.

а я чула такі версії. що вони народжують в пологових, аби отримати допомогу на дитину потім. Бо якшо не в пологовому родити, то є проблеми потім з документами і з допомогою держави. ІМХО. То я так десь краєм вуха чула.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 12 березня 2011, 21:45

Vika написав:от пишуть що в давнину жінки всі дома родили . в моєї бабусі яка дома народжувала так один синочок помер . а ще біля того села де вони жили є велике село де майже в кожній другій хаті баптисти чи як їх називають . ті що в кепочках ходять , в яскравих хустинах , образів не ставлять в хаті і проти певних мед втручань .і мають мінімум по 10-12 дітей . так от навіть вони відмовилися родити дома і всі їздять в пологовий бо від домашніх була велика смертність.

в пологових будинках теж помирають... різні випадки бувають і різні причини
а те, що вдома народжують лише через віросповідання (бо так треба), то дійсно краще в роддом їхати
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 12 березня 2011, 22:38




Перлинка, а як накидати таких лінків про невдалі пологи в пологових?
Це буде причиною не народжувати в пологових?

І дійсно, до домашніх пологів треба дорости, а не народжувати вдома тільки тому, щоб не в пологовому.
Ну, наприклад я не доросла ще ;-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron