Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення TanenRom » 14 березня 2011, 21:45

дівчата, а ви подумайте, чому так жінки збунтувались і задумуються над домашніми пологами???
можливо тому, що з 10 жінок, 9 - стимулювали в пологовому, а тільки в однієї були природні пологи (це я написала з прочитаного на форумі, про пологи)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Zaya » 14 березня 2011, 22:03

А ЧУЛИ ПРО НОВИЙ ЗАКОН? Не будуть регіструвати дітей ,що народженні вдома :extesi:
Zaya Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 22:06

при бажанні можна знайти успішний досвід пологів з акушеркою з безводним періодом 4 місяці. мова не про це, а про те, що подібні речі надто ризоковані.
на шальках ваги не лише життя матері, яким вона може ризикувати, але і життя ненародженого або новонародженого малюка.
одна справа коли таку жінку спостерігають пологовому і вразі чого таки почнуть літати навколо неї, а інша - коли все пускається на самотік і в разі чого - всі знімають із себе відповідальність. як почувається мати, усвідомлюючи, що всю відповідальність за те, що сталося несе лиш вона, що вона навіть не намагалася звернутися по кваліфіковану допомогу, і що ймовірність виходжування проблемної вагітності у стаціонарі вища, я навіть не можу уявити.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marta » 14 березня 2011, 22:23

Zaya написав:А ЧУЛИ ПРО НОВИЙ ЗАКОН? Не будуть регіструвати дітей ,що народженні вдома :extesi:


Ага, чула сьогодні в новинах. Проте, ті, хто народжені в літаку чи на лайнері (тобто дійсно не могли доїхати до роддому) таки будуть реєструватися. Всі решта-там якось через суди вирішувати.
Marta Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 14 березня 2011, 23:02

Zaya написав:А ЧУЛИ ПРО НОВИЙ ЗАКОН? Не будуть регіструвати дітей ,що народженні вдома :extesi:

ось і свобода вибору, інших проблем нема як тільки ускладнювати життя дурницями, бюрократи, блін.
Я що думаю, тубільці племені Мамба народжують вдома, бо не дойшла до них ще цивілізація з роддомами, в Нідерландах і ще де там вже сприймають спокійно практику домашніх пологів - дорозвивалися, а ми ще бемкаємся якраз посередині...
так от про тубільців, думаю, в них не виникає питання по "куда бігти, що робити, бо рожу..." і вони в тому щасливіші від нас :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 23:29

у нідерландах, чи де там дом пологи приймає спеціально навчена акушерка, яка співпрацює з лікарем у пологовому.
ця акушерка має відповідну освіту, сертифікат, всі діла. а не бабка повитуха, як у нас.
також там жодна акушерка не візьметься за пологи, якщо вагітність була проблемна. що не скажеш про досвід акушерок пострадянського простору.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 15 березня 2011, 00:27

гра з вогнем написав:у нідерландах, чи де там дом пологи приймає спеціально навчена акушерка, яка співпрацює з лікарем у пологовому.
ця акушерка має відповідну освіту, сертифікат, всі діла. а не бабка повитуха, як у нас.
також там жодна акушерка не візьметься за пологи, якщо вагітність була проблемна. що не скажеш про досвід акушерок пострадянського простору.

весь парадокс в нашій державі, що замість того, щоб забезпечити підготовку тих же професійних акушерок легше вставити палки в колеса забороною реєстрації...
якби в нас були в доступі такі акушерки, яка співпрацює з лікарем у пологовому, то бажаючих народжувати вдома було б значно більше
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 15 березня 2011, 00:32

цілком погоджуюся!!!
оце про реєстрацію - дійсно палка в колеса!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 20 березня 2011, 02:11

Хочу запитати Дашу чи стояла на обліку під час вагітності, чи взагалі обстержувалась і чи повідомляла комусь з лікарів про плани народжувати вдома?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Dashko » 20 березня 2011, 15:10

Перлинка, стосовно моїх причин, щоб народжувати вдома: обговорювати їх в цій темі не хочу, через те, що, по-перше, на то доведеться витратити дуже багато часу, та й не впевнена, що зможу підібрати потрібні слова. По-друге, я не кажу, що це істина. Це лише те, що повпливало на моє рішення (не залежно від того на скільки насправді так є). Багатьох цікавить, чому люди народжують вдома. От я і написала, чому народжувала я.
А до Даші в мене запитання про розриви. Бо мене, наприклад, в перших пологах порізали лікарі, в других вони і пальцем не ворухнули, щоб запобігти новому розриву, бо ж як відомо, "все-одно-по-тому-ж -шву-піде-навіщо-напрягатись-лишній-раз-все-одно-зашивати" :ugeek: і знову зашили. Тепер тей шов мене добре спиняє від ДП... :head:


В мене були розриви на перших пологах, на других не було (чому я дуже здивувалася). Тому перед цими пологами я не дуже переживала за розриви. До того ж невеликі розриви краще заживають, якщо їх не зашивати (як це не парадоксально звучить), а серйозні розриви бувають тільки в пологових ;-) . Після третіх родів, я відчувала, що сильних розривів немає, а подивитися наважилася тільки через декілька днів :oops: , то теж ніби не побачила. Одним словом, я нічого не робила, але перший тиждень не сідала. Tajga, в твоєму випадку, навіть, не знаю, що сказати.
На мою думку це неможливо порівнювати! Досвід, звичайно хороший, жінка, яка народила хоч би одну дитину знає як проходять пологи, однак, думаю цього зовсім не достатньо, щоб народити самостійно. Навіщо відмовлятися від кваліфікованої допомоги лікарів-професіоналів? Невже народження дитини наодинці, без підтримки є кращим варіантом?
P.S. Не хотіла нікого образити, просто хочу зрозуміти справжні мотиви ДП.


Так, набагато кращим варіантом. Для мене це очевидно. Мене навпаки дуже дивує, як можна настільки сліпо довіряти лікарям? Але, хочу сказати, що настільки я була готова народжувати вдома, на стільки ж я була готова їхати при потребі в пологовий. Бо, якщо присутній страх чи невпевненість, то краще не народжувати вдома, тільки заради самої ідеї. В мене так і сталося в один момент, я відчула невпевненість через те, що затягнулися потуги. Але я "прислухалася до себе", і мене "попустило". А інакше поїхала б в пологовий, так само хвилювалася б через розриви, поїхала б їх зашивати. Іноді лікарі можуть помогти, але набагато більше можуть нашкодити. Тому треба до цього підходити свідомо.

Я ніяк не можу допитатись основонї ідеї навіщо взагалі народжувати вдома,кому від цього краще чи легше,чи ви думаєте ,що то не так безболісно?Чи що буде швидше?чи від того родяться здоровіші діти?

Мені, не хотілося, не легше, не безболісно, ні тим більш швидше. Хотілося "своїх пологів", готова була переживати біль, взагалі хотілося народжувати, іменно самого процесу пологів.
Думаю, що всі хто народжують вдома, впевнені, що так безпечніше (принаймі в їхній ситуації), інакше би ніхто не став ризикувати.
Хочу запитати Дашу чи стояла на обліку під час вагітності, чи взагалі обстержувалась і чи повідомляла комусь з лікарів про плани народжувати вдома?

Так, я стояла на обліку в ЖК. Здавала десь по два рази кров з пальця, кров з вени, сечу. Від УЗД та огляду на кріслі відмовилася. Про плани народжувати вдома не повідомляла. Я про це взагалі майже нікому не говорила, а тим більш лікарям. Крім того, до останнього моменту я розглядала, як варіант,народжувати в пологовому, тому і стала на облік, і щоб лікарняний отримати, при реєстрації також менше проблем, якщо є обмінка.


Ще про відповідальність. Для мене це не був якійсь особливо рішучий крок, народжувати вдома. Мені вже довелося на себе брати відповідальність, коли відмовлялася від УЗД, томографії, призначених ліків, щеплень. Тоді я відчула, що відповідальність завжди на тобі, чи ти зробиш так, як кажуть лікарі, чи зробиш інакше. Тому варто робити так, як важаєш за потрібне.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей