Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mari » 14 березня 2011, 18:49

Лікарі наші, поки відповідного закону немає, не готові взяти на себе таку кримінальну відповідальність, як домашні пологи.Десь там неофіційно практикують в великих містах. Тому або це буде людина до якої ви ні в якому разі не будете мати ніяких претензій або надійтесь як Даша тільки на себе! Домашні пологи вимагають особливої форми готовності і до пологів, і до наслідків і до будь-яких можливих нюансів. Тому якщо жінка буде відчувати себе готовою до цього- родить і вдома. Тут немає однієї думки.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2011, 18:54

mari написав: Тому якщо жінка буде відчувати себе готовою до цього- родить і вдома.


Родять вдома всі ,якщо не візмуть машину і не поїдуть до пологового.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 19:25

оце ви даєте! :congratulate:

всього не осилилиа. можливо хтось з вас вже говорив подібне.
на мій погляд, питання не в агітації домашніх пологів, а у якомусь незвичному відчутті, коли читаєш коментарі до розповідей про такі пологи.
скидаться на те, що потрапив у якусь секту, з чітким поділом на чорне і біле, з якимимсь зазомбованими фразами, прочитавши які залишається неприєний осад. перш за все тому, що таку жінку возвеличують, начебто вона зробила щось гетьнеймовірне і супермега круте. оце насторожує. коли вибір інших пологів апріорі засуджується.
важко сформулювати. одним словом, люди бачать лише один бік медал: геройство - бо народжувала сама (вірите, але мені дивно читати, що до цього треба дорости. народжувати самим дано всім нам від природи, до ціього треба не дорости, а "снізойті". дорости якраз важко до того щоб довіритися іншій людині, довірити їй себе, своє життя та життя дитинки, довірившись допомозі та професійності);
і зовсім не бачать іншого боку - ризиків домашніх пологів.

одним словом негатив та опір створюють не ті, хто ділиться історіями своїх пологів (якщо звісно ця історія не сквозить якимись ідеологіями), а ті хто присмикаються в коментарях, принижуючи перш за все себе та свій попередній вибір.

а ще, було б добре, якби жінки, котрі зважилися на дом пологи не примовчували, коли щось йде не так.
про лікарняні пологи таких історій купа, адже частково відповідальність за народження малюка перекладається на лікарів.
в історіях дом пологів - таких історій одиниці, перш за все тому, що важко визнати самій собі, що саме ти, обравши домашні пологи допустила якісь непорозуміння, тобто просте зщамовчування, з іншої сторони подібні історії не викладаються через "політику партії". не секрет, що таке існує.
жінка котра спілкується в неті та прихильник домашніх пологів є учасником не одної закритої спільноти з певними правилами.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mari » 14 березня 2011, 19:47

гра з вогнем написав:одним словом негатив та опір створюють не ті, хто ділиться історіями своїх пологів (якщо звісно ця історія не сквозить якимись ідеологіями), а ті хто присмикаються в коментарях, принижуючи перш за все себе та свій попередній вибір.



Кожен висловлює своє за і проти. Щось не бачила щоб хтось принижував свій вибір.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mari » 14 березня 2011, 19:48

гра з вогнем написав:а ще, було б добре, якби жінки, котрі зважилися на дом пологи не примовчували, коли щось йде не так.



Поки що в нас така тільки одна жінка, думаю що у неї якраз все так і було як написала
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mari » 14 березня 2011, 19:52

гра з вогнем написав:народжувати самим дано всім нам від природи, до ціього треба не дорости, а "снізойті". дорости якраз важко до того щоб довіритися іншій людині, довірити їй себе, своє життя та життя дитинки, довірившись допомозі та професійності);
і зовсім не бачать іншого боку - ризиків домашніх пологів.



Дано то дано, але якраз готовності не має. Якби вона була у всіх, а не секрет що здібність довіри в успішне народження формується і з дитинства і з страшних історій і з розповідей мами і з інших інфоджерел, а про природу рідко хто згадує.Також готовність вона включає в себе і геройство і серйозне відношення і здатність ризикувати і здібність вірити- всі б родили дома.
Особисто в мене такої готовності до природніх пологів не має, то де ж тоді природа ділась? Але я за- тих, хто цього хоче.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 19:57

я писала не про конкретну жінку, а загалом про явище.

у фразах типу - ти молодець, оце справжні пологи та їм подібні відчуваться порівняння причому більшу вартість мають чиїсь дом пологи ніж власні в лікарнях. це я мала на увазі під словом принижують, можливо краще було б сказати применшують.
знову ж таки я пишу загалом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 20:00

я гадаю, що першопричиною дом пологів є недовіра до суч світу зокрема, власне у таких випадках, до соц інституту медицини. а не прагнення повернутися до природи.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 14 березня 2011, 20:28

mari написав:Дано то дано, але якраз готовності не має. Якби вона була у всіх, а не секрет що здібність довіри в успішне народження формується і з дитинства і з страшних історій і з розповідей мами і з інших інфоджерел, а про природу рідко хто згадує.Також готовність вона включає в себе і геройство і серйозне відношення і здатність ризикувати і здібність вірити- всі б родили дома.
Особисто в мене такої готовності до природніх пологів не має, то де ж тоді природа ділась? Але я за- тих, хто цього хоче.


Марі ти дійсно вважаєш ,що це той випадок де треба проявити геройство та здатність ризикувати?

Я готова ризикувати в бізнесі,з грошима ,зі своєю зовнішністю(там волосся перефарбувати ,чи ще яку дурню втнути),але не життям та здоровям.

Хоч насправді народжувати не боюсь,цього разу певний період був трішки мандраж ,більше за дитину,бо достеменно не знала чого чекати від тої плацентарної дисфункції.Але десь два тижні до пологів я сиділа вдома ,лікарняні страшилки вже призабулись ,і йшла в пологи абсолютно спокійно та без страху.правда коли мені поклали дитинку на живіт перше що сказала
-Слава Богу ,що все добре.

Чому ти думаєш ,що всі б народжували вдома за наявності перерахованих тобою чеснот.Мені наприклад в пологовому сподобалось ,потім відіспалась кілька днів ,відпочила в спокійній обстановці.
А переваг народжувати дома я абсолютно не бачу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 14 березня 2011, 20:31

Дівчатка, можливо я не правильно висловилася, мені стало важко останнім часом говорити чітко і по суті :(
Я загалом цілком підтримую вибір жінки, який би то він не був. Чи то природні пологи, чи в пологому, з акушеркою чи з лікарем.
Я вважаюю, що природні пологи - це чудово!
Але, водночас мене бентежить те засииля інфо щодо домашніх пологів, у яких основний акцент робиться на протиставлення хороших дом і поганих лікарняних пологів. Ще ні одної історії не прочитала, щоб без цього.
А також бентежить замовчування ускладнень, які бувають на дом пологах, або їх нівелювання (наприклад про триденний безводний період. мама три дні мучилася, кричала, плакала, акушерка смилася... не помню всього, але дитя таки народилося. підсумок цієї і сторії був - бачите як всьо кльово, це все забудеться, але дом пологи - сила. це моє ставлення до історії, а сама історія подавалася в руслі - навіть з триденним безводним періодом без проблем народила дома).
Коментарі до історій природних пологів, у яких жінки захоплюються відвагою іншої жінки, забувши, що жінка відваджилася не на "успішні дом пологи", а на "прийняття відповідальності за пологи")
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron