Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення мешканка » 11 лютого 2011, 10:34

pan_kotskyy а не боїтесь? Всяке ж може статись: он скільки випадків серед знайомих, що все проходило, ніби, добре...а потім екстренно кесарили -бо в дитини серцебиття сповільнювалось, чи пуповина випадала, чи передчасне відслоєння плаценти чи ще якась біда...Я б не пережила, якби через мої "мухи" щось сталося б з дитиною...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 лютого 2011, 18:19

Ризик є всюди, всяке буває і тому тут кожен вирішує для себе як спокійніше.
На мою думку, повинна бути альтернатива, тобто жінка повинна мати можливість - де народжувати, в якій позі і т.д. Зараз є тільки можливість вибору роддому, лікарів і все, крапка. Чула, що в Києві є акушерки, що практикують домашні пологи, є пологи в воду (я про них мріяла але все відбулось прозаїчніше), в нас такого днем з вогнем...

Тільки недавно от дозволили партнерські пологи і то для багатьох навіть це в диковинку або неприйнятне. І то, знайомі готувалися до пратнерських, а через карантин жінка народжувати пішла сама, бо не передбачено в нас на такий випадок нічого кращого. Скажу про себе, я народжувала з чоловіком і ніяк інакше не хотіла, для мене це була настільки сильна підтримка, що все решта "море по коліно". Це при тому, що від порізаного пальчика я в обмороки падала, тому я знаю, що мені спокійно і впевнено коли я там, де хочу і з тим, з ким хочу в важливі моменти.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 11 лютого 2011, 18:26

pan_kotskyy зараз все частіше починають говорити, що партнерські це виключно мода і на повному серйозі стверджують, що це веде до розладу сімейних стосунків :crazy: до того ж самі лікарі чи працівники пологових.
я їх розумію, бо у нас все хороше переіначать так, що :ugeek:

а стосовно домашніх, я б теж хотіла домашніх, без тих лікарнеь, без втручання. хотіла б сама. але розумію, що це зараз малореально. я не настільки впевнена у собі та домашніх пологах, щоб зважитися на них і не настільки забезпечена, щоб реаномобіль і невідкладна стояли біля порогу під час народження малятки.

ну і якби я не хотіла сама, якби не прагнула природності, як не діставала лікарів... мене кесарили, планово. навідріз відмовившись прийняти природні пологи.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 11 лютого 2011, 21:26

гра з вогнем написав:я не настільки впевнена у собі та домашніх пологах, щоб зважитися на них

прямо як про мене
але дуже розумію прагнення народжувати вдома
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Nymydora » 11 лютого 2011, 22:48

я теж стояла перед вибором: вдома чи в лікарні,і не наважилася... перша дитина, нічого не знаю, себе не знаю... За другу теж, мабуть, не наважуся, хоча варто було би. Бо і те, що пише Пан-коцький про дом.пологи - правда, і правда те, що пише Мешканка: не дай, Боже, що, то ніколи собі не пробачила би
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Руженка » 11 лютого 2011, 23:04

А я б точно не наважилася нарожувати вдома!!!!!!!!!! Нервів точно піде більше, бо тоді нема на кого сподіватись, тільки на себе!!!! А під час туманності розуму при родах, то точно на себе нема як сподіватись!!!!!!! Навіть, якшо розглянути, що поряд чоловік, то ТОДІ ЩЕ Й ПРО ЧОЛОВІКА ДУМАТИ ТРЕБА)))))))!!!!!!!!Щоб в обморок не гепнувся)))))) :hhh: І, взагалі, якщо любиш чоловіка, то нафіга йому такий стрес!!!!!!!!!!!! ВІН ЖЕ ТОЧНО БУДЕ ПЕРЕЖИВАТИ ОГОГО, БО НЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТИ, ЯК РОБИТИ, А ЩЕ ЖІНКУ ШКОДА, яка від болі корчиться!!!!!!!!

Якщо буде акушерка, то звичайно легше і майже так само як в роддомі, але якщо ЩОСЬ ПІДЕ НЕ ТАК???????ЩО ТОДІ??????
Сама Слава Богу не знаю, але вже тут на форумі, читала не одні розповіді, що завдяки лікарю врятували життя і дитини і самої породіллі!!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 лютого 2011, 23:07

Nymydora написав:я теж стояла перед вибором: вдома чи в лікарні,і не наважилася...

А була можливість народжувати вдома, я маю на увазі не сама, а щоб хтось з лікарів або акушерок був присутній? Чи просто теоретична можливість?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Nymydora » 11 лютого 2011, 23:14

Була можливість. Є такий собі лікар Закревський, який позиціонує себе, як православний лікар. http://www.pravdok.org.ua/ (це його сайт). Він веде вагітності і приймає пологи вдома. Нас познайомили, мабуть спеціально, щоб переконати мене народжувати вдома. Багато з його ідей мені дуже сподобалися (хто хоче, я маю його відео про підготовку до пологів і про лікування дітей теж). Була така можливість, що коли почнуться перейми, він приїде до нас і прийме пологи.
Але я не наважилася...
Тепер думаю, що все, що робиться, робиться на краще. Звичайно, наші пологові - далеко не найкраще місце для народження дитинки. Звичайно, завжди є ризик потрапити на некваліфікованого лікаря чи дурну, за перепрошенням, акушерку. Але якось воно спокійніше, чи що. Я просто подумала, що вдома я точно не зможу розслабитися, бо буду постійно переживати, щоб все пішло добре. А в лікарні вже налаштувався на процес - і назад дарогі нєт.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 лютого 2011, 23:16

гра з вогнем написав:pan_kotskyy зараз все частіше починають говорити, що партнерські це виключно мода і на повному серйозі стверджують, що це веде до розладу сімейних стосунків :crazy: до того ж самі лікарі чи працівники пологових.
я їх розумію, бо у нас все хороше переіначать так, що :ugeek:

ну і якби я не хотіла сама, якби не прагнула природності, як не діставала лікарів... мене кесарили, планово. навідріз відмовившись прийняти природні пологи.

і дарма, що так говорять, тому що, заради моди ні один чоловік туди носа не поткне. краще пивасика випити :) я думаю, що зважуються на партнерські пологи свідомі люди, а те що сім'ї розпадаються, то може партнерські пологи лиш привід? Ага, реальних випадків, що розпались після цього не знаю. Знаю, один чоловік побувавши на них сказав, що більше б не пішов, але про розпад сімї не йдеться.
На рахунок своєї сімї, це один з найбільших моментів за що ціную свого чоловіка, бо таки не кожен морально готов туди піти.
А лікарі так кажуть, тому що їм легше "втихомирити" одну перелякану вагітну в прострації ніж ще зважати на когось там збоку, який їм під руки дивиться і питає, а що то ви там хочете колоти??
Може я задам некоректне питання - то можеш пропустити, але я зрозуміла, ти хотіла народжувати але тобі не дозволили, чому, були протипоказання?
А все, я вже прочитала про сідничне.
Востаннє редагувалось pan_kotskyy в 11 лютого 2011, 23:36, всього редагувалось 1 раз.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення pan_kotskyy » 11 лютого 2011, 23:22

Nymydora написав: Є такий собі лікар Закревський, який позиціонує себе, як православний лікар. http://www.pravdok.org.ua/ (це його сайт).

але він не в Тернополі я так розумію
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron