Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Dashko » 20 березня 2011, 17:17

Ми, коли, брали справку в полікліниці, то там замість мого імя, вписала імя малого. Тепер треба переробляти. Тому, поки що не зареєстрували. Як зареєструємо, розкажу. Поки що нічого складного не було. Полікліника виписує все, що треба. А от, як буде далі, побачимо. Може до суду і не дійде ;-) .
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marichka » 20 березня 2011, 17:54

Удачі вам,Дашо!!!Будьте здоровенькі!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksa_mal » 26 березня 2011, 18:57

так, я народила вдома, не тому що я так хотіла , просто так вийшло, що невстигла зібратись в пологовий, оскільки все сталось дуже швидко. це були другі пологи. сама собі роди прийняла, народила стоячи(можу сказати шо так набагато легше як в положенні лежачи) зловила свою донечку а тоді вже викликали швидку, яка перерізала мені пуповину і відвезла в пологовий. ось така історія...
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Natalinda » 26 березня 2011, 20:43

oksa_mal дуже рада шо у вас все так гарно пройшло, а можна трішки деталей :oops: Ви в принципі були готові до пологів вдома?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksa_mal » 27 березня 2011, 01:24

natalinda до пологів вдома я готова не була, просто так сталось, тай і до роддому мені 5 хв. Болю я не відчувала, відчула що хочу в туалет, сходина , 2 рази підряд, і зрозуміла що пора збиратись, оділа чисту нижню білизну і тут мені води відходять, я тоді спробувала змінити ту білизну на суху, і чую що пішла потуга і я відчула що голова дитинки вже пройшла родові шляхи, і так я свою доцю зловила в положенні стоячи.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення happymami » 20 травня 2011, 23:56

Розкажіть хтось, шо в першу чергу робити, коли тебе застали пологи вдома? Ясне діло, шо вже в таксі певно ні, шоб ше там не вродити? А куди дзвонити? Кого викликати? Як то все проходить? Треба акушерів додому? Чи швидка допомога везе в пологовий? Але ж дитинці треба якісь процедури робити після народження? :scare: ... Типу там носик прочистити, тощо... :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marta » 21 травня 2011, 03:07

Ось яку статтю знайшла:

| +
"У більшості випадків, в наш час всі вагітні жінки лягають у пологовий будинок за кілька днів до передбачуваної дати пологів. Проте все ж таки іноді зустрічаються екстрені ситуації, коли може стати в нагоді знання як прийняти пологи в домашніх умовах. Наведена нижче інформація буде корисна як вагітній жінці, так і її близьким людям.

Є певна група ризику вагітних жінок, у яких можливий розвиток передчасних або стрімких пологів. До цієї групи відносяться:

1. Молодий вік (до двадцяти років) майбутньої мами.
2. Зрілий вік (жінки старше 30 років).
3. Другі і наступні пологи, особливо якщо в анамнезі вже присутні стрімкі або передчасні пологи.
4. Вагітні жінки, у яких в період вагітності була загроза передчасних пологів.
5. Багатоплідна вагітність. Як правило, пологи відбуваються не на 40 тижня, а на 36-37.

Навіть за умови того, що ви не належите до жодної з перерахованих вище груп ризику, після 36 тижня вагітності варто виключити поїздки і походи по магазинах.
Необхідно приготувати потрібні речі та документи для пологового будинку, щоб у потрібний момент не витрачати дорогоцінний час на пошуки і збори. Також дуже важливо своєчасно продумати питання про те, як ви будете добиратися до пологового будинку, якщо ви відкидаєте можливість лягти в пологовий будинок до початку перших потуг.

Але іноді, незважаючи на всі вжиті запобіжні заходи, з тих чи інших причин можуть початися пологи в домашніх умовах. І саме тому важливо знати, як прийняти такі пологи.
Головними ознаками того, що пологи почалися, є такі симптоми, як:

1. Відходження навколоплідних вод. У нормі їх приблизно 200 грам, виливаються вони потоком, тому їх складно переплутати з нетриманням сечі. Але не можна плутати відходження вод з підтіканням. Підтікання вод свідчить про загрозу передчасних пологів і також вимагає термінового звернення за медичною допомогою. Обов’язково слід звернути увагу на колір навколоплідних вод та їх прозорість. Навколоплідні води прозорі, наявність зеленого відтінку говорить про гіпоксію плоду.

2. Поява больових приступів. Больові приступи – це болі, що виникають в результаті потужного скорочення матки. Інтенсивність больових відчуттів з розвитком родового процесу збільшується, а тривалість між переймами зменшується. Однак у випадку стрімких пологів клінічна картина приступів може бути відсутня або бути значно спотвореною. Варто негайно їхати в пологовий будинок, якщо ви відчуваєте ниючі, схожі на менструальні, болі в животі, якщо відчуваєте біль у спині. Так теж може виявлятися розкриття шийки матки. При цьому вагітна жінка може відчувати нудоту або озноб.

3. Поява потуг. Жінка відчуває непереборні позиви до дефекації. Поява потуг означає тільки одне – дитина з’явиться на світ через кілька хвилин.

Якщо жінка перебуває вдома сама, їй необхідно терміново викликати швидку допомогу, звернутися за допомогою до сусідів. Незручність в даному випадку поганий помічник.
Якщо ж ви знаходитеся в дорозі, зверніться за допомогою до провідника, стюардесі. Як правило, люди цих спеціальностей проходять спеціальні курси з надання першої допомоги, в тому числі і прийняття пологів. Якщо ж пологи застали вас по дорозі в пологовий будинок у машині, ви можете попросити допомоги не тільки у «швидкої допомоги», але й у міліціонерів, співробітників ДПС, пожежників. Вони теж знають, як прийняти пологи.

Якщо ж ви відчуваєте, що не встигнете дістатися до пологового будинку, не варто і намагатися добратися. Краще пологи в домашніх умовах, ніж в пробці на дорозі.
І тут тато чи хтось, хто знаходиться з жінкою поруч і має хоч найменше уявлення про те, як прийняти пологи, повинен взяти ситуацію у свої руки.

По-перше, потрібно заспокоїти жінку, підтримати її і додати упевненість в успішному результаті.

По-друге, негайно зателефонуйте на станцію «швидкої допомоги» або будь-який пологовий будинок. Ні один диспетчер або лікар не відмовить вам у допомозі і по телефону докладно розповість, як прийняти пологи в домашніх умовах, інструктуючи вас на кожному етапі пологів.

Приготуйте те, що вам знадобитися для того, щоб прийняти пологи в домашніх умовах: ножиці, йод, спирт або горілка, бинти, вата, чисті простирадла або пелюшки, груша або просто чиста трубочка. Допоможіть жінці прийняти зручне для неї положення – лежачи або напівсидячи на боці. Не дозволяйте жінці сідати щоб уникнути здавлювання головки немовляти. Всі необхідні речі повинні бути розташовані в зоні швидкої досяжності. Обов’язково ретельно помийте руки і обробіть їх спиртовмісними речовинами. Далі змастіть йодом фаланги пальців і нігті. Якщо у вас є стерильні рукавички, зверху одягніть їх.

При народженні голівки малюка ви побачите потилицю, після головка розгорнеться обличчям до стегна матері. У рідкісних випадках маля народжується в плодовому міхурі. Пузир необхідно обережно розірвати і звільнити головку малюка. Після повороту голівки необхідно дуже обережно відсмоктати слиз з носика і рота дитини. Якщо груші немає, можна видавити слиз з носика за допомогою серветки. Поки дитина не народиться повністю, вам необхідно акуратно притримувати спочатку голівці, потім тіло. У випадку якщо ви бачите, що навколо шиї дитини обмотана пуповина, зніміть її, якщо це можна зробити без натягу пуповини. В іншому випадку тягнути за пуповину не можна. Після народження дитини перев’яжіть пуповину на відстані двох сантиметрів від шкіри малюка і ще раз через один сантиметр. Переріжте пуповину в цьому проміжку і обробіть розчином йоду. Дитину необхідно загорнути в попередньо підігріте простирадло і прикласти до грудей матері. Далі необхідно дочекатися народження посліду. Ні в якому разі не тягніть за пуповину. Після народження посліду необхідно загорнути його в поліетиленовий пакет і передати прибулим медикам.

Відразу ж після прибуття медиків необхідно госпіталізувати матір і дитину в пологовий будинок, щоб уникнути ускладнень."

взято тут http://www.vnarode.net/пологи-як-прийняти-в-домашніх-умовах/
Marta Офлайн


 

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 21 травня 2011, 10:17

Marta, дякую за статтю! :roses:
По суті все чітко написано, тільки, наприклад, із завертанням дитини в підігріте простирадло і швидке перерізання пуповини я б ще подумала. Зараз в пологовому після народження на дитинку одразу одягають тільки шапочку і носочки, і прикриту пелюшкою викладають мамі на живіт, а вже обох разом накривають ковдрою. Контакт шкіра до шкіри допомагає дитині краще адаптуватися і захищає від охолодження. ;-) А пуповину можна ще довший час лишати пульсуючою, тоді дитина доотримає решту крові з плаценти.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksana.tesliuk » 24 травня 2011, 13:28

Marta гарно в тій статті все описано. Лише з приготуванням до перерізання пуповини перебор. Якщо вже викликали швидку, то хай з тим бавляться медики, як приїдуть. Моя бригада, правда, не готова була зовсім до таких подій. Вони напевно думали, що просто відвезуть вагітну в роддом. А тут - мама окремо, немовля окремо + неперерізана пуповина. То вони, дві жінки у віці 40-50 років, перерізали ту пуповину півгодини!!! Їм руки трусилися! І з плацентою вони начудили. Замість того, щоб помогти мені її народити і забрати в пакет (як описано у цій статті), вони дали мені свою стерильну пеленку, щоб я нею підмотала її до себе. З таким от пакетиком мене і доставили в роддом :grin: Так що треба їм буде якось ту статтю підкинути, щоб наступного разу знали, що їм робити :lol:

Marta написав:Обов’язково ретельно помийте руки і обробіть їх спиртовмісними речовинами. Далі змастіть йодом фаланги пальців і нігті. Якщо у вас є стерильні рукавички, зверху одягніть їх.


А на таке в такій критичній ситуації, як стрімкі пологи, той, хто виявиться поруч і прийматиме дитину, просто часу не матиме. Принаймні моєму чоловікові точно не прийшло б навіть в голову "змащувати йодом фаланги пальців і нігті" :lol: Він і так молодець - побачив голівку і інтуїтивно підставив руки, щоб впіймати дитинку :kiss: :men:

А взагалі-то, якщо ви точно знаєте, що не хочете домашніх пологів, то краще напередодні очікуваної дати лягти в лікарню. Тоді хоч збережете нерви своїх родичів ;-) Бо під вечір того дня, коли мій чоловік мимоволі став акушером, його з тих нерів аж корчі ловили. Хоча тепер, коли все вляглося, всі здорові, ми з ним стали ще ближчими людьми :family:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Tajga » 24 травня 2011, 16:12

oksana.tesliuk написав:То вони, дві жінки у віці 40-50 років, перерізали ту пуповину півгодини!!! Їм руки трусилися!


Моя тітка працює на швидкій. То для неї немає гіршого, ніж вести на роди, особливо, коли вже "процес пішов"... Дуже боїться відповідальності в такому, хоча в критичних ситуаціях взагалі веде себе дуже злагоджено і не один раз рятувала людям життя. Теж розказувала за пуповину, перерізали вже в машині по дорозі до полового, ледве схаменулася з другого краю зажати.
А я от ще подумала, з пульсуючою пуповиною зрозуміло: зажим з обох боків від місця, де має розрізатись, щоб крові не було фонтаном, а якщо вже відпульсувала і біла на колір?...

oksana.tesliuk, мої вітання мамі-екстремальці і особливий "респект і уважуха" для тата! Зображення
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей