Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 11 лютого 2011, 23:37

я народжувала за кордоном, за протоколом мені відмовили від природніх пологів і дали на вибір три варіанти кр.
дитна була в сідничному, тому згідно тутешніх протоколів - це однозначне кр. лікар навіть на 38 тижні був згоден видати мені довідку на політ, але не згоджувався прийняти природні пологи (ну це я казала, що полечу додому. дома лікарі нормальніші).
ми тоді жили в маленькому містечку і гінекологічна практика з правом приймання пологів була лиш одна.

в межах 120 км також не знайшлося лікарні, котра би погодилася прийняти природні пологи. летіти на 38 тижні з сідничним невідомо до якого лікаря я так і не наважалися. тому у нас було планове партнерське кр.

ну і лікар сказав, що за більш ніж 30 років його практики він жодного разу не приймав природні пологи, якщо дитина була в сідничному. тільки колись на зорі своєї лікарської кар'єри, на початку 80-х.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Nymydora » 11 лютого 2011, 23:37

ні, він десь біля Одеси, якщо не помиляюся, але їздить по Україні.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Природні пологи вдома?

Повідомлення Перлинка » 12 березня 2011, 13:19

Навіщо і заради чого?Поясніть мені будь ласка темній,бо я шось ніяк того не можу зрозуміти :head: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 12 березня 2011, 14:08

Перечитала тему,висновок:
-дома стіни допомагають
-в пологовому погана енергетика(для тих хто вірить в тонкі матерії)
-можна уникнути втручання лікарів ,в якиих ви не бачите необхідності

І все,чи я щось пропустила?

Перший і другий пункт,на мою думку ,як пише мешканка то "мухи".А по третьому пункту,думаю можна або знайти лікаря з яким домовитись,щоб все відбувалось по вашому сценарію(ясно що то буде не безкоштовно),бо думаю ,що для багатьох лікарів насправді не принципово витерти чи не витерти змазку,чи коли перерізати пуповину,а також якщо "добре" домовились,то і з окситоцинчиком зачекає.Або народжувати в тих містах,де в пологових допускаються природні пологи.

Не знаю,може то в мене все було так легко та просто,мені в пологовому не заподіяли ніякої шкоди ні фізичної ні моральної.Були там нюанси та непорозуміння з неонатологами,але то до пологів нічого не має.А тими хто приймав в мене пологи я задоволена і вдячна їм,хоч народжувала не подомовленості в чергових лікарів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення mala-karta » 12 березня 2011, 15:41

Перлинка, якщо для тебе то мухи - значить мухи.
Ніхто ж не заставляє чи не переконує народжувати вдома.

Чому народжують в пологовому? Бо бояться ускладень?
Ну, це ж єдина причина?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Marichka » 12 березня 2011, 16:35

Знаю одну пару,які були категоричні,щоб тільки вдома.Вони з Феодосії.Але все-таки дитина народилась в пологовому.Чому?Сказали мені,що дуже довго це все було.Я зрозуміла,що 1 період затягнувся надовго.Кінець вийшов добрий:і дитина,і мама здорові.Шкодую,що більше не розпитала.Я тоді ще і неодружена була,тому не вдавалась в деталі.

Я особисто проти,я б боялась.Думаю,в ідеальних умовах так і мало б бути.Але вважаю,що умови зараз не ідеальні,екологія не та і т.д.Не мають люди такого зараз здоровя,як колись.Я,наприклад,вела завжди здоровий спосіб життя,вагітність проходила чудово,аналізи хороші,але не були пологи легкі,то відкриття не було,то ще щось-не хочу навіть згадувати.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 12 березня 2011, 17:08

mala-karta написав:Перлинка, якщо для тебе то мухи - значить мухи.
Ніхто ж не заставляє чи не переконує народжувати вдома.


А я що кажу що хтось мене щось заставляє?Є тема,в якій обговорюється за і проти .Можете мене вважати ярим противником такої практики,і так як мені не байдуже до того що відбувається з людьми ,з я кими я пересікаюсь де інде,то буду намагатись переконувати такого не робити і не наслідувати такі приклади.

Чому народжують в пологовому? Бо бояться ускладень?
Ну, це ж єдина причина?


Іра ,ти вдумайся в те що написала .Єдина причина,якаможе коштувати життя чи здоровя мами ,дитини,або й обох.Більшої цієї причини бути просто не може.

http://www.kolybelka.spb.ru/hystory.php

http://antirojana.ucoz.ru/publ/4-1-0-54
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення happymami » 12 березня 2011, 18:03

Я вважаю, що для народжування вдома треба дорости чи шо. Це як екопідхід в житті, так і домашні пологи. Такий собі стиль життя. От дивлюся на Дашу і смутно уявляю її в пологовому ;-) . А дивлюся на себе - і не уявляю себе при родах вдома :hhh: . Особисто я боюся такого, але в мене і здоров'я нікудишне. Але знаю в селі знайому, котра теж народжувала вдома (ну там вже то всьо по дурості сталося). І теж жіночка сильна як конячка і теж всьо життя в гармонії з природою росла. І теж вже не перші пологи в неї... Але сама я проти пологів вдома. Якби хтось з моїх знайомих так народжував - дуже би переживала. Ну боюся я тих всяких ускладнень. Не знаю.
Пі.сі. мені цікаво, а як юридично оформляються такі пологи? треба попередньо брати дозвіл десьт? А лікарів потім як викликати? А скільки то всьо коштує? Чи дозволені законом такі пологи? Хтось шось знає?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 березня 2011, 18:24

офіційно не дозволені, але і не заборонені.
а місяць чи два тому вийшов якийс припис, що дуже ускладню життя породіллям, які зважаться а ткі пологи. а оскільки в нас рублять ліс - щепки летять, то заодно й ускладнює життя всім, у яких з тих чи інших умов пологи відбулися поза пологовим (навіть по дорозі в пологовий, навіть якщо жінка всіма руками і ногами була за пологовий, але так сталося)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення гра з вогнем » 12 березня 2011, 18:32

знаєте. яке в мене враження склалося? з прочитаних історій, щодо причин народжувати дома.
аби не з лікарем! це сквозить в кожній історії. врачі-убійци і всьо! тільки акушерка, ніяких лікарів!
незалежно від світогляду жінки, її переокнань, ну ви поняли. спочатку звісно все гарно, бла-бла-бла, природа. а потім цей опір, тякий зараз так нав'язується не буду казати ким, опір спілкуванню та потраплянню до лікаря. а ще недовіра лікарям, лікарням, боязнь хамського ставлення...
у нас на форумі про це гарно писала одна форумчанка. точніше не про це, це я видумала. а вона писала про те, як її попередній лікарський досвід привів до ідеї природності та домашніх пологів.

знаєте, якби мені, як то кажуть "на сносях" якась санітарка казала какати у відро а потім те відро перевертала і заставляла прибирати, а ми всі знаємо наскільки беззахисна жінка в пологах, а особливо в перших, то я б напевно теж назавжди відмовилася від походів до лікарні.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron