Глобальні оголошення!



Домашні пологи :)

Чи зважилися б ви на домашні пологи?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksana.tesliuk » 03 червня 2011, 03:54

Перлинка ти знаєш, я по доброму заздрю твоїй непохитній вірі в лікарів. Ніхто з форумчанок так самовіддано їх не захищає, як ти, особливо у цій темі :roses: Заздрю, бо з такою вірою простіше жити.
На жаль мій багаторічний досвід спілкування з нашими лікарями сформував в мені стійку недовіру до системи охорони здоров'я в Україні в цілому. Бо за усіх і кожного окремого лікаря цього сказати не можна. Серед них є ОКРЕМІ приємні винятки - знають як треба робити, і саме так і роблять, незважаючи на накази свого профільного Міністерства, написані офісними клерками, далекими від медичної практики.
І мої перші роддомівські пологи, з яких власне і почалась моя тісна "співпраця" з лікарями, стали початком на шляху до цієї недовіри. Тепер, коли я маю з чим порівнювати, моє переконання в недулогості цієї системи лиш зміцніло.
Зазвичай жінці під час природніх пологів без ускладнень допомагати не потрібно. Потрібно просто чекати і не заважати! А ота допомога, про яку кричать лікарі на кожному кроці, буває необхідною вкрай рідко. А от розповіді про пологи в роддомі практично кожної форумчанки - це суцільна трагедія! Та й мої перші пологи не виняток - безпідставні стимулювання пологів окситоцином і епізіотомія, витискання дитини (і це при тому, що я робила все, що вони казали, і дитинка народилася за 4 потуги!), після якого мені вправляли шию і підтягували шлунок, внутрілікарняне інфікування, яке закінчилося односторонннім пієлонефритом, температура вище 38 градусів, спричинена окситоцином, що вводився внутрім'язево в післяпологовому періоді, наполягання на зціджуванні, яке закінчилося затвердінням верхньої долі лівої груді і, як наслідок, дико болючим масажем. Одним словом, після своїх роддомівських пологів, мені ще декілька місяців довелося лікуватися вдома. Тому в мене складається враження, що лікарі в роддомі спочатку нашкодять своїм зайвим втручанням, а потім, виправляючи власні ж помилки, доводять всім, що без них було б набагато гірше.
Мої ж другі домашні пологи були зовсім інші. То був 41-й тиждень вагітності. Я прокинулась о 6:10 ранку, сходила в туалет (як це часто буває у вагітних), а потім відчула ниття внизу живота і в попереку. Зрозуміла, що це початок пологів. Подумала, що в запасі в мене все одно є ще години дві. Вирішила, що відправлю старшого сина в школу, зберу речі і поїду в пологовий. Але через 20 хв помітила, що перейми є дуже частими і досить сильними (болючими), і перерви між переймами різко зменшувалися. Попросила чоловіка допомогти мені поголитися. Пішли в ванну, але зробити це мені не вдалося, бо перейми раптом перестали припинятися, а больові відчуття були настільки сильні, що я лиш шукала позу, щоб хоч трошки їх зменшити. До цього я весь час ходила по квартирі, а потім змогла лиш стояти, тримаючись за умивальник і похитуючи стегнами з боку в бік. Захотілося в туалет. Сходила два рази. І тут перейми і біль припинилися. Я нарешті змогла сказати чоловікові, що треба до когось дзвонити. Згадала про Іванну. Вона закомандувала негайно викликати швидку. Чоловік так і зробив, паралельно готуючи сніданок старшому. Я тим часом перемістилася на унітаз і відчула перші потуги. Раптово відійшла невелика кількість вод. Я рукою постійно перевіряла чи нема часом ще голівки. При цьому постійно уважно до себе дослухалася в період потуг. Відповідно тужитись починала лиш тоді, коли відчувала початок потуги, а як тільки вона закінчувалась, я теж припиняла тужитись. Після другої потуги я таки відчула під рукою голівку. Тоді вирішила, що треба з унітазу вставати. А оскільки особливого вибору місця не було, то я стала в ванній кімнаті на підлогу на коліна й відвела одну ногу в бік. Наступна потуга - народилася голова. Саме в цей час до мене заглянув чоловік перевірити як там у мене справи! А я тим часом акуратно рукою підтримувала голівку дитини і думала як я маю зловити дитинку. Чоловік, побачивши цю "картину", присів біля мене і підставив свої руки. Тоді, як розповів він мені пізніше (я цього через живіт бачити не могла), наш хлопчик повернувся личком до мого стегна і, коли почало з'являтися плече, він самостійно ним зарухався з боку в бік, ніби вивільняючись, і відразу після цього опинився на руках в татуся. Ми почули його перший крик. Відразу відійшли решта вод. Чоловік, вигукнувши: "Це хлопчик! Хлочик!", - відразу передав його мені на руки і я приклала його до грудей. Тим часом він приніс шапочку, шкарпетки і пеленки, щоб одягнути нашого хлопчика. Прикрив мене рушниками і пішов до старшого сина, який і досі сидів на кухні (як ми його і просили). Сказав, що у нього народився братик, і привів до мене в ванну знайомитися з ним. Син був збентежений, але при цьому всьому сказав, що братик у нього маленький і гарненький. То була 7:30 ранку! І лиш в цю хвилину ми почули дзвінок в двері - прибула бригада Швидкої!!! Коли вони побачили мене в ванній на підлозі з дитиною на руках, вони просто остовпіли! Їм залишилося перерізати пуповину і доправити мене в пологовий.
Я не планувала народжувати вдома. Хоча під час вагітності читала і тут на форумі інформацію і роздуми форумчанок про домашні пологи, а потім і досвід Даші, і в книжках інформацію про такі пологи в різних країнах. І розуміла, що домашні пологи - це цілком нормально, це психологічний комфорт і відсутність страху. А значить ускладнення за таких умов відсутні взагалі. Але перешкодою для таких пологів в нас є наша система, яка не дозволяє лікарям акушерам-гінекологам приймати пологи вдома. Саме тому я й планувала їхати в пологовий.
Сьогодні, згадуючи ці всі події, я можу впевнено сказати - Я ЩАСЛИВА, ЩО Я НАРОДИЛА СВОГО СИНА БЕЗ СТОРОННЬОГО ВТРУЧАННЯ!!! А ще Я ДЯКУЮ БОГУ, ЩО ВСЕ В МЕНЕ ВІДБУЛОСЯ ТАК УСПІШНО!!!

П.С. Прошу не сприймати мою історію народження сина як агітацію за домашні пологи. Я усвідомлюю, що це великий ризик, і зумисне я б на це не наважилася. Ці події дозволили мені зрозуміти важливість наявності вибору і того, що він дає. Саме тому тепер я кажу "ТАК" змінам системи кваліфікованої медичної допомоги при пологах в Україні.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 08:53

oksana.tesliuk

ти глибоко помиляєшся ,на рахунок моєї самовідданості та беззаперечної довіри лікарям та вітчизняній медицині

зазвичай я консультуюсь у кількох спеціалістів,при можливості найкращих спеціалістів ,шукаю інфу на потрібну тему в інтернеті і тоді роблю власні висновки,але самолікуванням я ніколи не займаюсь .

мене дивує як можна одночасно усвідомлювати домашні пологи великим ризиком,та прийнятною альтернативою.

я за те щоб всі ризики максимально зводити до мінімуму
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksana.tesliuk » 03 червня 2011, 12:03

Перлинка написав:я за те щоб всі ризики максимально зводити до мінімуму

І я за те. Тому хотіла б домашніх пологів з лікарями на дому і Швидкою під будинком, як в Британії чи Нідерландах! На сьогодні в Україні таке, на жаль, неможливо.Законодавство не дозволяє лікарям приймати пологи на дому - можуть позбавити права займатися медичною практикою. Тому спочатку хочу змін в законодавстві, а тоді - домашніх пологів.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 15:02

oksana.tesliuk написав:
Перлинка написав:я за те щоб всі ризики максимально зводити до мінімуму

І я за те. Тому хотіла б домашніх пологів з лікарями на дому і Швидкою під будинком


з такою швидкою ?

Моя бригада, правда, не готова була зовсім до таких подій. Вони напевно думали, що просто відвезуть вагітну в роддом. А тут - мама окремо, немовля окремо + неперерізана пуповина. То вони, дві жінки у віці 40-50 років, перерізали ту пуповину півгодини!!! Їм руки трусилися! І з плацентою вони начудили. Замість того, щоб помогти мені її народити і забрати в пакет (як описано у цій статті), вони дали мені свою стерильну пеленку, щоб я нею підмотала її до себе. З таким от пакетиком мене і доставили в роддом :grin: Так що треба їм буде якось ту статтю підкинути, щоб наступного разу знали, що їм робити


чи такою?

Моя тітка працює на швидкій. То для неї немає гіршого, ніж вести на роди, особливо, коли вже "процес пішов"... Дуже боїться відповідальності в такому, хоча в критичних ситуаціях взагалі веде себе дуже злагоджено і не один раз рятувала людям життя. Теж розказувала за пуповину, перерізали вже в машині по дорозі до полового, ледве схаменулася з другого краю зажати.


а про непередбачуваний поворот подій в пологах ,коли не встигать довезти до реанімації ви таки ніяк не хочете чути?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення oksana.tesliuk » 03 червня 2011, 17:26

Перлинка написав:а про непередбачуваний поворот подій в пологах ,коли не встигать довезти до реанімації ви таки ніяк не хочете чути?


Ні, не хочу. І причина в тому, що навіть у найсучасніших лікарнях з новітнім обладнанням стаються фатальні випадки. Рідко, але таке теж буває. На всі 100% застрахуватися від такого ніколи не можливо
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 17:43

на всі 100 ,звичайно що ні,але ж ми говорили про те щоб максимально знизити ризики?в такому випадку мене навіть 99% влаштовує більше ніж 98%
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення smailik_m » 29 червня 2012, 11:11

Дочитала цю тему до половини(пізніше прочитаю повністю), але захотілось написати. Звісно, тут як і всюди є прихильники і противники. Особисто я хотіла б народжувати другу дитинку не в лікарні, але навіть про це не думаю бо мій чоловік мені точно цього не дозволить(хоча лікарів він не любить ще сильніше за мене), а не дозволить не тому що довіряє лікарям більше ніж мені,а тому, що просто боїться взяти на себе відповідальність.
Кілька днів тому в Смиківцях сталась трагедія (Чоловік, вночі, віз жінку в роддом. З ними була сільська лікарка, жінка закричала, він оглянувся і виїхав на зустрічну, вижила тільки лікарка).Пишу це до того, що на мою думку у кожної людини є своя доля, і непоправиме може статись незалежно від тебе і твоїх дій, дій лікарів чи ще когось, як вдома так і в лікарні. І якщо комусь судилось померти то це станеться і під наглядом найкращих лікарів.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Пологи-соло

Повідомлення Mysyk1 » 09 січня 2014, 17:11

oksa_mal написав:перші пологи тривали 6 годин. Другі - пів години.

Очманіти :dreams: і що сказали родичі коли прийшли
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Nin4ik » 10 січня 2014, 02:17

не знаю чи наважилась би я на пологи вдома... :confused: :pardon: Для себе зрозуміла одне, воно для мене однозначне і беззаперечне, підходить практично всім: "Жінка повинна народжувати там, де вона почуватиметься в безпеці!" Знаю точно, що багато з того, що робили в пологовому я б не дала зробити. Ще знаю, що маю такого чоловіка, якого я б не хотіла навіть близько бачити на своїх пологах, причина одна, він мене подавляє, пригнічує, а в такому моменті мені треба тримати все під контролем, а не відмахуватись від його контролю, хоча може я і перебільшую і він би поводився в такому випадку зовсім по іншому...

Про акушерок на дому - це досить складно, складно з нашим законодавством, і людина з медичною освітою право на такі дії не має. Складно, справді найскладніше в домашніх пологах, якщо ви взагалі плануєте уникнути лікарняного огляду, це зареєструвати дитину без проблем.

Про розриви - не найкращий метод їх зашивання. Чула багато розповідей про те, що якщо розриви зашивають, то при наступних пологах в тому ж місці буде розрив, а якщо дати їм зажити самостійно, то наступного разу розривів може взагалі не бути. І взагалі ПРИРОДОЮ дуже багато, що передбачено, варто до неї прислухатись і менше їй заваджати. А фатальні випадки бувають, на це є природній відбір і воля Божа!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Домашні пологи :)

Повідомлення Dashko » 10 січня 2014, 02:42

А ще дуже важливо, щоб на пологах було тепло, темно і тихо ;) Почула якраз перед своїми пологами. Згідна на 100% відсотків. І про безпеку також :yes:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей