Глобальні оголошення!



Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Nymydora » 25 вересня 2011, 02:02

І як це я ще в цій темі досі не відписалася :? :oops:
У моїй гінекологічній історії було три пани-гінекологи. Перший раз мене повела свекруха до якогось свого знайомого (однокурсника чи шо), який за сумісництвом є місцевим гінекологічним світилом, принаймні займає високу посаду. Він сам може і нічого, але разом з ним приймала молоденька лікарка-гінекологша, і більша частина уваги, яку я сподівалася собі, йшла їй. :x Соромилася - то факт, і не стільки того, що мене дивився дядічка, скільки того, що була зі свекрухою (вона правда за спиною моєю стояла, але все-одно...). Ну і цей самий дядік подивилося мене і сказав, що треба щось там вже не пам'ятаю що колоти, щоб викликати місячні, яких на той час вже 3 місяці не було, а потім знов прийти на прийом. Коли пізніше я перегладала свій щоденник, то побачила, що на той час я була десь на 2 тижні вагітності. От тобі і світило! Не знаю, правда, може на такому терміні і не видно ще, але мені здається, що яки він більше дивився на (а точніше в) мене, то може і вагітність би побачив.
Другий дядечко приймав у мене пологи. Лікарка, з якою я домовлялася, на час пологів виявилася на конференції в іншому місці, тому ми поїхали майже на зміну, яка була. І на тій зміні попався чоловік, досить молодий. Мені було спочатку конфузно, а після окситоцинового поцілунку - по барабану. Дивився нормально, ставився нормально. Претензцій не маю, особливих відчуттів теж ;-) :grin:
Третій (вони якось за віком по спадній у мене йшли) був інтерн, який мав нічну зміну, коли ми вже в палаті лежали. У мене на пологах стався підвивих копчика (про що я зразу не знала, просто боліло та й все) і ще якісь чи то пролежні на сідницях, чи то опіки від банки йоду, яку в мене влили. Одним словом, я не могла нормально лежати на спині, перевертатися і вставати (перший день розігнутися не могла - ходила, як бабця :grin: ). То коли мене вночі то все дістало, ми його покликали, як лікаря. Він мене подивився (з ще однією інтернкою). Але в нього був такий настрашений вигляд - ну точно, як в моїх студіків, коли не вивчили :grin: То ми дали тому всьому спокій. Може гінеколог з нього буде і хороший. Колись ;-)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Mary Awa » 14 жовтня 2011, 20:14

У мене пологи приймав чоловік :) Дуже йому вдячна за терпеливість, бо якщо була б жінка-гінеколог, то давно б мене обматюкала :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення irinka » 02 грудня 2011, 21:03

Mary Awa написав:У мене пологи приймав чоловік :) Дуже йому вдячна за терпеливість, бо якщо була б жінка-гінеколог, то давно б мене обматюкала :grin:

В мене звичайно, напевно як і у більшості жінок пологи приймала жінка. Щось не можу собі уявити ту картину коли тебе все болить і ти намагаєшся видавити з себе маленьке дитя :istereka: :istereka: :istereka: а тут лікар починає давати поради :evil: він ж ніколи через таке не проходив :!: і йому не зрозуміти який це нестерпний біль :niger: :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення taranjka » 02 грудня 2011, 21:34

перші пологи приймав чоловік, при тому, попала на перезмінку, то зміна перед тим теж був мужчіна. другі пологи тож мужчіна був і зміна після нього тож мужчіна. тому в мене склалося враження, що в пологовому одні чоловіки приймають роди :lol: :lol: :lol:
сподобався що перший, що другий гінеколог. класні дядьи - заспокоювали, смішили і поради давали потрібні на той момент. мені не тре шоб той хто приймає пологи розумів як мене болить - головне щоб вміло виконував свою роботу. співчуття і розуміння - то вже мужа завдання :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення irinka » 02 грудня 2011, 21:44

taranjka написав: мені не тре шоб той хто приймає пологи розумів як мене болить - головне щоб вміло виконував свою роботу.

Це добре, що тобі такі попались, є такі що не розуміють. :crazy: Всеодно на мою думку, краще коли на пологах жінка :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Tajga » 05 грудня 2011, 02:14

irinka написав: він ж ніколи через таке не проходив :!: і йому не зрозуміти який це нестерпний біль :niger: :crazy:


:? У мене другі пологи приймала лікар-жінка, в якої немає власних дітей... Ми з нею чудово порозумілися, хоча інші, чула, часто на неї нарікають.
Треті теж приймала жінка-лікар, але сама при надії :-| Виписала мене з пологового і сама пішла в декрет ;-) А порозумітися нам було з нею складніше, бо, не зважаючи на професіоналізм, її стан давався взнаки. Швидше мені було її шкода, ніж їй мене: пологи відбулися вночі, малий народився біля другої години ночі, і я, і вона були стомлені і дуже хотілося спати... Дуже часто ми не отримуємо співчуття там, де шукаємо і очікуємо, і, навпаки...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення irinka » 05 грудня 2011, 15:37

Tajga написав:
irinka написав: він ж ніколи через таке не проходив :!: і йому не зрозуміти який це нестерпний біль :niger: :crazy:


:? У мене другі пологи приймала лікар-жінка, в якої немає власних дітей... Ми з нею чудово порозумілися, хоча інші, чула, часто на неї нарікають.

Але все-таки ЖІНКА ;-) а не чоловік :!: Я маю на увазі те, що з жінкою-акушером в такій ситуації легше знайти спільну мову :гуд: Я б ніколи не хотіла щоб мені роди приймав чоловік :omg: :scare:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 13:24

В мене пологи приймала жінка, бо наперед з нею домовлялась. А от до вагітності я ходила до гінеколога-чоловіка. Спочатку було якось ніяково, але потім привикла і мені здається, що чоловіки більш делікатні в таких питаннях.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Lusik » 07 квітня 2012, 22:46

А в мене мала приймати жінка, але так сталося, що приймав чоловік-хоча так і не прийняв:))))Пішов робити КР те ж він, як асистент, а головною була жінка.
Але мені сподобалося у чоловіка народжувати, хоч іне до кінця, але дуже приємний лікар і підтримував і заспокоював, ну відповідально дуже ставився до своєї справи!!!!!!!!!А пологи були не з легких і саме його рішення було вирішальним!!!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Хто приймав у Вас пологи: чоловік чи жінка?

Повідомлення Shalimar » 08 квітня 2012, 00:50

irinka написав: з жінкою-акушером в такій ситуації легше знайти спільну мову :гуд:

мне - в любой ситуации - легче найти общий язык с мч
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron