Глобальні оголошення!



Страховка на пологи на Замковій

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення vikilandi » 16 лютого 2017, 20:32

Я переношувала вагітність, тому після УЗД на 41-му тижні пішла з направленням лягати у відділення патології. Це був вечір пятниці. Наступний "робочий день аж вівторок. Відділення патології на Замковій у травні 2016 року - це як у 90-ті потрапити... Ліжка з сітчастими матрацами, в палаті 13!!! чоловік. Душ загальний зішторкою і без цвяшка для одягу(
Але по темі. Ніхто мені ні про яку страхівку нічого не говорив. Ні в приймальному, ні в патології. Пізно ввечері суботи у мене почалися перейми і мене перевели (вночі 23:30 по вулиці) у родове відділення. При заповненні різних папірців знову про страхівку нічого не чула... Народила я без ускладнень. За дві години мене на каталці перевезли в новенькі палати післяпологового відділення. Палати для двох жінок, з туалетом, беде та душем у палаті, новенькі меблі і паганенька звукоізоляція. Минула неділя, понеділок... настав черговий робочий день, це був вівторок і третя доба після моїх пологів. Дякувати Богові там флюрографію не роблять, але разок змусили спуститися на перший поверх на узд (загальна черга з вагітними, їх чоловіками, мамами-татами-свекрухами). Після заключення, що все добре, прийшла до мене лікарка і сказала, що може мене вже сьогодні виписати. Треба тільки, щоб чоловік прийшов і залагодив фінансові страви зі страхівкою в бухгалтерії. Чоловік приїхав і пішов у бухгалтерію платити за страхівку (щось 800 чи 900 грн). Сусідка по палаті попросила заплатити і їй.
За деякий час прибігла до мене тітонька у білому халаті (не знаю хто така і при якій посаді) і почала мене розпитувати як пройшли пологі, чи використовувала я їх пакет для пологів ( не використовувала, бо мала все своє, і вологопоглинаючі пелюшки і защіп для пуповини, і рукавички для лікарів, тобто усе, що було у списку необхідних речей для пологів із обмінної картки), чи приймала їх таблетки (вони дали мені 5 шт антибіотику амоксил, але я їх не торкнулася, ще дали настій перцю - не памятаювід чого), нічого мені не знадобилося. Потім прибігла завідуюча відділенням з лікаркою, на зміну якої я потрапила в пологове (з лікарем ніяким не домовлялася, і народила вже не на її зміні, інший черговий лікар приймав пологі). То була справжня "очна ставка") Завідувачка питала, чи дійсно лікар мене не попередила про можливість страхівки... (вперше про страхівку від медперсоналу я почула, коли вже в родовій палаті виклала приготовленні речі, і побачивши прищіпку для пуповини, мені сказали, що ці речі покриває страхівка, і що цього купувати не потрібно було). Розповідала мені які вони створили гарні умови для породіль, і що якби не страхівки, то тернополянки не дочекалтсь би таких люксових палат (мабуть, наша медицина перейшла на самофінансування, а байки про бюджетні гроші - то для непосвєщенних))) За деякий час повернувся мій чоловік і приніс сусідці картонку з гарною емблемою і поліграфічною печаткою на ній. Ніякого договору, ніякої квитанції, лише на папірці написана сума і підпис)
Чоловік відмовився платити за страхівку після настання страхового випадку. Я благополучно народила і стаховики уже 100% в прибутку, без жодних ризиків. Красивий папірець - це ще не договір, і навіть договір з підписом і печаткою - але без квитанцію про сплату взносу, це лише намір про договірні відносини. І навіть, якщо всі бюрократичні питання можна владнати, то все це в нашому випадку нам уже не потрібне. Потім були бігання і дзвінки - що робити?, такий принциповий татусь прийшов,і не хоче бути клієнтом саме їхньої страхової компанії (там без альтернатив, лише, що лікар приписав). За годину часу ми вже щасливо сіли в машину і поїхали додому. Але біля дверей зовсім випадково проходила завідувач відділенням, щоб уже особисто сказати нам, що ми не праві, що у всіх цивілізованих країнах є страхова медицина, а українці їй противляться). Мабуть, вони все ж таки переконані, що саме така і має бути українська дуже прогресивна і сучасна страхова медицина. Все. Завіса.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення eney » 18 лютого 2017, 09:38

Сплила ця тема і аж цікаво стало. А що страховку можна не платити???
В травні просто родити і я починаю активно згадувати як то воно було :impossible:
Розкажіть більш докладно, може маєте ссилки на закони, і що тре мали(крім нервів) щоб не платити ту страховку, і взагалі, як вийти з роддома з мінімумом витрат, і які папери тре звіти взяти щоб дитя можна було зареєструвати?
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення taranjka » 18 лютого 2017, 11:14

eney я не платила. це страховкою складно назвати, бо воно платиться після пологів :confused: скільки того йде на пологовий - не відомо.
знаю, що знайома в якійсь страхові ще до пологів страхувалася, то на бамі казали, що це не страховка :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення eney » 18 лютого 2017, 11:43

А чим можна аргументувати відмову??
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення mala-karta » 18 лютого 2017, 13:43

що вона не покриває твій страховий випадок, бо оформляється ПІСЛЯ пологів.
або ж купляти ДО пологів, її термін - місяць десь.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Страховка на пологи на Замковій

Повідомлення vikilandi » 18 лютого 2017, 17:20

Мене дуже дратувала ця замківська страхівка. Але якби не чоловік, то мабуть би заплатила, аби швидше додому відпустили) хоча і не заплатили, то всеодно на третю добу відпустили).
Для порівняння розкажу про страхівку з якою я народжувала в Житомирі в 2011 і 2014 році.
Вона дії лише в межах Житомирської області і для "приписаних" там.Називається "Лікарняна каса". Коштувала 25 грн/міс. Паперовий договір віддається відразу. також вироблялося посвідчення з вклеїним фото (потім замінили на пластикові картки). Я її сплачувала десь з 2009 року. До настання вагітності вона мною не була використана.
Які "плюси" я отримувала, будучи в ЛК:
планові узі безкоштовні (за попереднім записом)
робила по разу узі щитовидної та грудної залоз - покрила ЛК
аналізи крові на гормони щитовидної залози (лікар видавав талон на певний день і час, якщо терміново,то вже платно)
щомісячні аналізи сечі
ан крові загальний, цукор,віч, (гепатит, торч, скринінг - платно)
в 2011 році води відійшли без настання перейм, то кололи кожні 4 години якісь ліки
під час пологів жодних медичних засобів не використовували, але набір для пологів входив у ЛК
додатково купувала вологопоглинаючі пелюшки (10 шт 60*90) та стерильні рукавички (10 шт)
в 2011 народжувала в карантині, тож мала індивідуальну палату, де власне й приймали пологи, і де ми з дитиною перебували наступні 3 дні. В палаті мала індивідуальний душ з туалетом, холодильник,телевізор і ... За палату не платили, лише при виписці дали список що купити (рушники,мило, доместос, пральний порошок, 10 памперсів і ще щось). Лікарям і санітарці окремо дякувала. Мені від ЮНІСЕФу подарували вологі серветки, памперси і пляшечку для годування Авент.
в 2014 році перебувала вже у загальній палаті на дві мамочки. Душ і туалет в коридорі. Народжувала вертикально на спеціальному стільці, тож на все 3 години перейм і 2 потуги. народила в 9:20, коли з одна зміна вже пішла,а з другої прийшли тільки привітатися, рукавички одягали вже нашвидкоруч) Нічого не платила ні лікарям, ні санітарці. Тим паче, що дуже свіжі були події з розстрілами на Майдані з антикорупційними лозунгами, і з мого вікна було як на БТРах переміщалися військові. Подарунки були тільки памперси і чаї для лактації. Ніхто ніяких благодійних внесків не просив і не натякав.
Якщо в Тернополі доростуть до такої страхівки, то платити можна, бо дійсно економить гроші і нерви. А те, що є на Замковій - то це 100% складова довгого ланцюжка корупції.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей