Глобальні оголошення!



Передвісники пологів

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Ірунця » 12 березня 2011, 03:26

Поділюсь і я своїм досвідом :)
Спала, прокинулась від того, що захотілось в туалет... Іду по коридору, сонна, із напів заплющеними очима, і тут :extesi: починаю пісяти! Забігла в туалет, думаю: "шо такоє?" . Очі все ще заплющені, і все ще пісяю, і кінця-краю тому пісянню нема. І тут прозріння :scare: "ЦЕ Ж ВОДИ!" . :aaaaa:
То було близько шостої ранку. Десь в 10 приїхали в приймальню пологового, в 11 були в пологовому залі,і вже о 14:40 народилась наша малеча :heart:
Перейми почались бл. 9 год, і все було цілком нормально і терпимо десь до 14. Про перейми, що були далі - волію не згадувати :help: :crazy: :help:
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Dashko » 12 квітня 2011, 13:50

В мене перейми по відчуттях дуже схожі на болі в животі під час місячних. На останніх пологах навіть вдалося відчути задоволення. Цікаво, що ще в шкільні роки я частково відчувала, що біль під місячних - це приємно :shock: (не дуже підхлодяще словіо, але точніше не можу підібрати).
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Sawwku » 12 квітня 2011, 15:26

в мене було таке враження, що хтось дубасить мене по нирках полінякою
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Liljondr » 22 квітня 2011, 01:01

Liljondr написав:А в мене закінчувався 40тиждень. Роди стимулювали. Бо матка відкривалася, а міхур стояв ціленький. Мала родилася 4 кг. Так що добре що вже далі не чекала.

Схватки спершу не сильно й боліли. Біль була як при місячних. Спина теж не боліла. Потім за дві години до родів схватки поділилися на два типи. Одна сильно болюча, потім 5 хв перепочинку. Потім одна легко боліла, і через 2 хвилини знову сильна. Я під час сильної схватки кулаком по стіні била (чуть стіни не дряпала нігтями) так воно боляче було. Хоч я до болі з терплячих. А потім тих 5 хвилин - як в сон впадала. То мабуть такий захисний ефект організму був чи що. А коли починалася легенька схватка, я просипалася і знову думала. От, блін, зараз буде...
Дуже не хватало чоловіка щоб масажував боки і спину. Спершу робила собі сама масаж, а вже потім просто сил не мала. Добре, що ближче до родів біля мене сиділа моя лікарка і трохи мене розтирала.


Ото розповім як воно було другий раз.
Відійшли води в третій годині ночі. Я спершу лікарці хотіла подзвонити в шостій ранку. Думаю, є ще час. Перший раз стимулювали і за шість годин родила. То припустила що цього разу в девятій ранку і народжу. Але чоловік відговорив - каже раз лікарка дозволила дзвонити в будь-який час то дзвонимо.
Як стало видно потім, добре що він мене вговорив. Бо аж смішно - я вже півсьомої родила. А якби до лікарки подзвонила в шостій ;) ?

Перейми почалися через півгодини як води відійшли. Одразу за 10-5 хвилин між кожними. Але не сильно болючі. Я не зважала на малу паузу і зволікала. Помалу допаковувала пакети і давала інструкції своїй мамі (яка приїхала на допомогу) щодо догляду за старшенькою. Тому ледве з приймальної до родової встигла (вже в приймальній почалися потуги). Ух, мама ще мене довго питала чи мені не стимулювали. бо потуги загалом тривали лише дві з половиною години

А ось що я робила перед тим як родила - душ і чотири години за компом іграшку грати. А потім як встала з-за компа і стався плюх... . В мене як чуйка була - думаю дай пограюся під кінець, а то хто-зна ще коли вийде ;)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Liljondr » 22 квітня 2011, 01:04

До речі, не правда що хлопці довго в животику сидять і не спішать родитися, а дівчатка навпаки - поспішають.
У мене трапилося все навпаки. Дівчатко - до 41 сиділо, і то води пробивали. А хлопча поспішало - на 37 родився (і то на 35 вже живіт опустився і псевдосхватки почалися, гініпралом дотримувалася до 37)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Liljondr » 22 квітня 2011, 01:27

в мене явно другий раз було легше, бо малий ще й 3,5родився. Донечка мала 4кг. як для першої вагітності то дуже тяжко.
Але після неї я хотіла ще. Ми з чоловіком її , ще тижневу, крихітну , як киця, вже називали "старшою сестричкою".
А ось коли при другій був токсикоз і коли родила - то вже повтору не хотіла.
Хоча тепер дивлюся на нього, і думаю, як Бог дасть то можна і третю дитинку.

Як казала бабуся мого чоловіка , що роди "то біль болюща, але швидко минуща" Ну звісно бо за цим велика РАДІСТЬ.

як ногу вивихнула то боліло не менше родів, але не було такого презенту класного.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення Liljondr » 01 травня 2011, 18:48

Розповім вам історію із ряду фантастики

Зустріла сьогодні знайому, теж як і я зараз з колясочкою. Дівчинка (друга дитинка) на місяць старша за мого синочка.

Так от почали ділитися враженнями, хто як родив. Я їй кажу :
- в мене були стрімкі роди
а вона - в мене теж дуууже стрімкі роди. я сама вдома родила і собі сама роди прийняла
:scare: :scare: :scare:

тільки їй почало трохи поболювати і вона зрозуміла що почалися перейми, подзвонила до чоловіка а потім до лікарки. Та й почала передягатися в роддом. Каже тільки одягнула трусики, як води відійшли. Тільки почала їх знімати, чує головка вже тут. Вона встигла спіймати дитинку і притулила до грудей одразу. Закричали обидві вона і дівчинка.Ось так от не встигла отямитися як і родила. Типу виходить максимум 30хв.
Розказувала що хопчик її прокинувся - дивиться на маму і каже - О , лялічка (хлопчику 2рочки)

А свекор в сусідній кімнаті почув, що кричить невістка, внук і ще хтось.

Оце я уявляю які вони всі в шоці були
Але дякувати Богу що все добре.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Перейми. Які вони були у вас?

Повідомлення georginochka » 02 травня 2011, 13:57

І в мене є схожа історія. Правда все відбулось в пологовому і не без втручання, але дуже швидко. В подружки від перших переймів до появи дитинки минуло десь до 30хв і родити довелось в санпропускнику. Порвалась правда, але дитинка здорова.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення мешканка » 10 травня 2011, 16:06

В мене з першою малечею опустився живіт за пару днів до пологів. З другою-якихось помітних предвісників не було...Пробка відійшла в обидвох випадках вже коли почались перейми. ну і зараз, ніби, нічого нового: живіт періодично ниє, спина поболює але більше нічого такого.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Передвісники пологів.

Повідомлення Marta » 10 травня 2011, 16:32

Пробка в мене відійшла за 2 дні до пологів,
живіт опущений був ще з 36 тижня (то не показник), бо проходила до 41 майже.))
дитина як рухалась, так і продовжувала рухатись (не затихала і не вовтузилась сильніше),
предвісником для мене була пробка і періодичні схватки (спочатку пару разів в день, потім через дві години, годину, т.д. в загальному 2 дні нив живіт часом і були разові такі схватки )
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron