Глобальні оголошення!



Хто носив бандажний пояс?

Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення krotsya » 10 жовтня 2011, 10:59

привіт! а скажіть кому незручно носити бандажний пояс. Бо мені таки не зручно. розумію, що він має значно допомагати фізично. проте, він тисне мене і все! одягає правильно.
krotsya Офлайн


 

Re: Бандажний пояс для вагітних

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 11:31

krotsya написав:привіт! а скажіть кому незручно носити бандажний пояс. Бо мені таки не зручно. розумію, що він має значно допомагати фізично. проте, він тисне мене і все! одягає правильно.

може ви засильно його затягуєте? Мене тиснув лише коли дуже міцно защіпала. А розмір вам правильно підібрали?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення pan_kotskyy » 10 жовтня 2011, 12:06

Я носила десь з 5 місяця. Значно полегшував життя, спина так не боліла, і м'язам живота легше, коли підтримка є.
Оскільки багато ходила-гасала всюди, то без бандажа моїй спині прийшов би кінець. Різниця "з" і "без" була дуже відчутна.
Головне, напевно, правильний розмір і не затискати засильно.
Ну і вдягала лежачи на футболочку чи гольфик, не на голе тіло.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 12:09

Я носила лише при другій вагітності, бо була низька плацентація і взагалі тому, шо тягнув живіт дуже. Приписала лікарка. При першій вагітності не носила. Кажуть, пояси носять, коли дитинка дуже міняє положення. Тоді пояс її трохи ніби закріплює в одному, правильному положенні. Але не знаю, чи то правда, чи то ОБС
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення loljka » 10 жовтня 2011, 15:37

носила десь з 5-6 місяця, але то залежить в кого який животик. коли вже ходити важкувато і нагрузка на хребет відчутна - то пора. Мені допомагав, але перші рази теж було не дуже комфортно, я його застібала стоячи. але треба лежачи на спині, так правильно - і дійсно став допомагати))) коли знімала, то спина не так боліла як без нього. але треба памятати, що довше ніж 3 години підряд не носити. хвилин на 15-20 зняти,відпочити, а тоді можна знов і , звичайно, не спати з ним))))))
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення Liljondr » 10 жовтня 2011, 15:53

я теж носила - мені було зручно
але вдягала таки стоячи. бо коли лежачи одягала - було якраз, а коли вставала то тиснуло. то ж все одно полегшувала собі
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 16:38

Liljondr аналогічно. І я лежачи не могла, бо занадто туго виходило. Хоч інструкція каже таки лежачи одягати. Мабуть просто затягувати треба дуууже легко. А може ше й від форми бандажу залежить
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення olgakr » 10 жовтня 2011, 20:53

Я нрсила лиш при першій вагітності - було зручно, не боліла так спина і живіт підтримував. Одягала його лиш в лежачому положенні. При другі вагітнрсті не носила, бо останні місяці випали на літо, а пояс був дуже жаркий. Думаю, що велике значення мають при виборі розмір і фірма.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення Sawwku » 10 жовтня 2011, 22:44

я носила з 20 тижнів. без нього б загнулася :crazy: . як знімала, то живіт опускався і важко було ходити, до того ж починала боятися, щоб мала "не вивалилася" :lol: . тобто психологічно він допомогав не менш, ніж фізично
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Хто носив бандажний пояс?

Повідомлення Marta » 10 жовтня 2011, 23:56

Носила в першу вагітність буквально пару разів, мені було незручно в тому плані, що ходити біло дуже зручно, а от сідати- і воно мене аж різало внизу. А в маршрутці проїхатись- то не знімати ж його з-під одягу під час їзди, так що я відмовилась.
Тепер вже знаю, що є різні фірми, різні види, є дуже тоненькі, є широкі, то, можливо, якби був правильно підібраний, то було б зручно, але поки з тим проблем не маю, животик височенько, дискомфорту не відчуваю.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron