Глобальні оголошення!



Яка була ваша вагітність?

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення vikilandi » 15 квітня 2016, 17:16

Моя перша вагітність була подарунком долі, дуже сподівалася на двійню (в моїй та чоловіковій родині по лінії татусів були двійні). Вдруге хотілося народити з проміжком 10 місяців :hi: , щоб була якомога менша різниця між дітками, та народила аж через 2 р.9міс. Третя дитина мала бути обовязково, так мені мріялося з дитинства про ідеальну сімю, до того ж на підготовці до вінчання священник наголошував, що подружжя дає згоду на численне потомство, а це, як він вважає, мінімум троє дітей. Втретє вдалося завагітніти аж через 1,4 р. (25 місяців не було місячних)).
А щодо статі дітей, то тільки за третьою вагітністю було бажання, що це має бути дівчинка. Вперше завагітнівши, чоловік дуже хотів сина Йосипка, мені було байдуже, лише б все добре. За другою дитиною на УЗІ лікарі говорили постійно, що хлопчик - також добре, бо всеїдно хотілося трійко діток, тому казали, що втреттє будемо працювати над дівчинкою. Але лікарі помилились і в нас народилась дівчинка. Наче є комплект - син і донька :hi: Та саме за третьою дитиною дуже хотіла дівчинку, щоб була коліжанкою для сестрички, бо з сином вже виходить 5 років різниці, а це на власному досвіді, для різностатевих діток забагато.
Тепер, вибираючи імя для сестрички, мій синок все жаліється, що у його сестер буде і братик і сестричка, а в нього тільки сестрички. Вже робить замовлення на братика :hi:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення erinaceus » 18 грудня 2018, 19:04

Друга вагітність у мене, як і перша, теж була легкою. Були, звичайно, нюанси з самопочуттям, але не суттєві. І взагалі, вагітністю я насолоджувалася (перший триместр оминемо :ha: ) Дехто жаліється, що вже би пошвидше народити, а в мене навіть таких думок ніколи не було. Це прекрасний період, особливий, і треба ним насолодитися сповна :love:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 22:21

моя перша вагітнічсть проходила нормально, можна сказати доюре. там періодично хось болів живіт, але нічого окрім ношпи перші два міцясі я не приймала. тільки вітаміни всю вагітність. єдине що було - це неправельне положення плоду. дитинка сама перевернулася на 35-36 тижні. пологи були стрімкі. легкі, лиш пару тріщин. єдине що відношення було не дуже гарне. мене завезли в палату і забули. а згадали, як треба було комусь окрему палату. взяли перевели мене в комору на кушетку :scare: :scare: бо йшов ремонт, і не було місця. :dash:
друга вагітність була сюрпризом для всіх :hi: але і була дуже важка, я практично всю вагітність пролежала в ліжку, я не могла ні ходити, ні елементарно щось роюити. кілька разів була на збережені. приходилося пити багато гормонів. остані два місяці я провела в лікарні. спочатку в районній, а потім мене швидкою з кровотечою привезли в обласну лікарню. бо їхній перенатальний центр відмовився мене приймати. :crazy:
за роди я домовлялася. все пройшло скоро, спокійно. ніхто не гаркав і не буркав. сподобалося те ліжко-крісло на якому народжують. бо на замковій треба було лізти по сходинках на крісло :scare: сам роддом нормальний, персонал хамовитий.
найбільше трафляло, що майже щодня мене переводили в якусь іншу палату :dash: палати були на двох, і сусідку виписали, а мене до когось підселили. за 7 днів я переїхала 4 чи 5 раз, причому двічі в одні і тіж палати :hi: ::Р: (була в 16, перевели в 9, потім в 7, а потім в 16 і т.д.) надивилася і наслухалася всякого такого :crazy: і пяті кесарські, і 13-річна породіля, і відказні дітки (майже щодні було по дитинці :cray: )
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron