Глобальні оголошення!



Яка була ваша вагітність?

Re: яка була ваша вагітність?

Повідомлення flower » 07 травня 2011, 17:46

oksana.tesliuk до 14 ше трошечки, бажаю шоб все було вчасно і все шоб добре було!!!! :kiss: Мені якшо чесно тоже піднадоїли ті питаннячка "то коли тобі родити" і причому ті самі люди можуть по пару раз питати, бо забувають...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 04:13

Перша - якась неосознанна. В постійних літаннях пішки шо на роботу, шо по сходах на 8 поверх. В якихось пригодах та бажанні об'їздити пів світу. В нервах, стресах, сидячому положенні на роботі по пів дня. Під кінець - в лежанні в паталогії і поїданні дроджових булочок

Друга - романтична, ніжна, сонячна, вільна. На роботу не ходила від першого ж місяця. Мала багато вільного часу. Багато співала. Відівчилася нервуватися. Гуляла багато. Мріяла
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Lusik » 26 листопада 2011, 12:57

В мене вагітність була щаслива, незважаючи на постійно дошкуляючу печію, те що будучи на шостому місяці я здавала державні екзамени, на сьомому я відгуляла весілля в чоловікового брата при температурі на дворі 35 градусів в затінку, здавала вступні в магістратуру і з восьмого міс до пологів кожен день ходила на пари ;-) :grin: :grin:
Але мені сподобалося особливої важкості не відчувала, хіба вже на 9 міс, коли Іллюшка активно ріс в животику, то вже було важче і здавалося, що я лусну :scare:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення irinka » 01 грудня 2011, 16:17

В мене все проходило добре, я б навіть сказала ПРЕКРАСНО. Ніякого токсикозу за час вагітності не було і на збереженні я не лежала :dance: тільки на початку десь 3-4 міс була печія :istereka: тільки під кінець вагітності було важко носити животик :grin: бо була дуже сильна жара.))))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 11:29

За час вагітності зі мною завжди щось ставалося: по дорозі на роботу на мене кілька разів кидалася купа дворових собак із страшеним риком, я падала (то була зима і я ще не знала, що вагітна), мене вже з досить великим пузом прижало дверима в маршрутці (шофер тоді наслухався...!!!),добре що з спини. А в загальному вагітність проходила спокійно, без особливого токсикозу, обжорства і сонливості.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Virchik » 03 червня 2012, 10:36

Я б сказала, що більш меньш нормально. Тільки спати хотілось. Приходила з роботи і лягала трошки поспати.
В першому триместрі їздили на море. То трошки дратували деякі запахи.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення kalina » 13 грудня 2012, 16:15

Я свою першу і другу вагітність провела в постійному русі. В день коли народила другого сині до 12 год була на роботі, а в 16.15 тримала на руках своє щастя.
kalina Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 12 грудня 2012, 15:42
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 43 раз.

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення stella123 » 08 квітня 2013, 13:46

Вагітність була чудовою. Спочатку дратували різні запахи трохи підтошнювало. Друга половина вагітності припала на літо. Багато гуляла, тішилася життю, їла кілограмами фрукти, овочі. Була в Карпатах. На другому місяці каталася на санках, а на сьомому місяці лазила по горах. В літі трохи важко пережила спеку і деколи важкувато було ходити тому
, що набрякали трошки ноги. Вся вагітність пройшла радісно :yes:
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення inna6787 » 08 квітня 2013, 15:34

при обох вагітностях в мене, на щастя, не було токсикозу,ніяких причудів і звгалі ніяких особливих змін в організмі. Хоча вже на останніх місяцях хотілося спати. То було для мене "дивно",бо я звикла до 1-2 ночі сидіти і нічо. А то в 10 год валилася з ніг і нічо не хотіла,тільки спати. А вже перед родами,то нервувало щоп*ять хвилин вночі вставати в туалет :scare: і ще трохи поясниця боліла
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Alalan » 13 липня 2014, 10:18

так як щастя було довгожданне, то актиіна була в міру, лікарі ретельніше спостерігали бо ще й двійнята. часто спати хотілось, і багато солодкого)))
Alalan Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей