Глобальні оголошення!



Яка була ваша вагітність?

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Кокетка » 13 липня 2014, 15:43

я поступила в педагогічний університет на кафедру соціальної педагогіки в липні, а в вересні виявилося, що я вагітна :hi: тож дві своїх вагітності я активно вчилася) на заочному відділенні , була старостою групи і вирішувала ще й всі організаційні питання)) бігала з пар годувати грудьми, бо молоко набиралося) весело було) :crazy: а на передостанньому курсі я народила молодшого сина ... і на останній курс відмовилася бути старостою, офіційно мене не зняли, але обов"язки я передала заміснику своєму)
токсикоз , збереження , тонус , курси антибіотиків, багатоводдя , дрібнодисперсні води) набряк і відчуття що ти неповороткий тюлень)) все це було пережито, і забуто)
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 квітня 2016, 13:06

От не думала, що третій триместр буде для мене найлегшим. Ну принаймні поки що :hi:
Перші сім тижнів було ще все ок, потім той токсикоз вижав з мене всі соки, закінчився десь аж на тижні 14. Було періодами, що я більше тижня з дому навіть не могла вийти, постійна тошнота і блювота, і повне обезсилення. Другий триместр вважається ніби найлегшим, але він теж приніс свої сюрпризи. Постійно мучила печія (за першої вагітності і взагалі раніше я навіть не знала, що це таке), плюс безсоння по ночах і постійно нила мене спина в попереку. Досить було 15-20 хв щось поробити вдома на стоячи або пройтися, як в попереку вже так нило, що я потім до кінця дня мусила відпочивати. Але то була зима, і була ще можливість більше посидіти вдома, нікуди особливо далеко не вириваючись. Але я переживала, що як потепліє, то як же я буду гуляти з малою? Я ж не протягну і півгодинної прогулянки. Але я на третій триместр як ожила - нічого не турбує, фізичних сил повно - можу довго гуляти і займатись домашніми справами, і ще багато чого. І пузо якось не заважає. Як загляну в дзеркало, а ще й боком - то думаю, ого, яка я вже велика, а якщо в дзеркало не заглядати, то навіть не здається, що вже така пузата, нічого не заважає. Все-таки, тут велику роль, думаю, відіграє весна і тепло. Одяг вже набагато легший, ніж зимою, і настрій якось різко в мене помінявся із настанням весни :dance:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення vikilandi » 13 квітня 2016, 13:27

Моя третя вагітність також найлегша в порівнянні з попередніми, але так було до 37-го тижня. Тепер я вже хочу швидше народити, живіт хоч і не дуже великий, але швидше взяти б дитину на руки :dokter:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Marichka » 13 квітня 2016, 16:03

Таня,Вікіланді-ну і слава Богу!!!Добре,що вам краще!!!
Успішно народжуйте!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Ameli » 14 квітня 2016, 22:38

Ех дівчьонки, я знову сюди і знову можу описувати що і як...аж не віриться. :hi: :hi: :hi:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Sam » 14 квітня 2016, 23:19

Ameli, то Вас можна вітати, я вірно зрозуміла. :rose:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Sam » 14 квітня 2016, 23:26

Мої дві вагітності були досить легкі, а ще мені довго не вірилося, що вагітна, поки не почав рости живіт)))). Перший раз не було токсикозу майже. Почувала себе добре. До декрету вся в роботі :crazy:
При другій вагітності нудило до 3 міс. А ще у мене не було ніяких забагагок, як то хтось посеред зими хоче полуниць.
Я двічі хотіла народити якомога пізніше, перший раз не знала, що буду з тією малечею робити, а другий переживала, як я буду справлятися з двома.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Natalinda » 14 квітня 2016, 23:51

Ну нарeшті призналася:) пішла чіпати мeдальку :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення nelly » 15 квітня 2016, 00:12

Питання в мене трохи не в тему :=):
А чи є на форумі хто планував другу, третю дитину? Тобто ясно що хотіли але чи цілеспрямовано вагітніли?
Бо перша то певно у всіх по графіках, слизу, овуляціях і так далі ::Р:
Ми до першої дитини були з чоловіком готові разом тому після весілля справу не відкладали у довгий ящик і з першого разу все получилося :crazy:
Зі другою так сі стало, але зараз навіть не уявляю життя без меншої. Інколи ловлю себе на думці що не знаю як би зі старшою було і з здоровям і з садком в який вона не ходить якби я ходила на роботу. Таки вірю що у Бога на кожного є свій план...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Яка була ваша вагітність?

Повідомлення Marichka » 15 квітня 2016, 08:48

Я другу вагітність планувала цілеспрямовано:)
Навіть розуміла,що може народитися хлопчик,швидше за все.
А третю теж хотіла б планувати,але не знаю,як вийде.Так через 2=3 роки.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron