Глобальні оголошення!



Збір пуповинної крові

Збір пуповинної крові

Повідомлення Naya » 30 листопада 2009, 10:57

Це питання хвилює зараз багатьох майбутніх батьків.
Що думаєте?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2009, 12:58

Питання дійсьно цікаве, та на мою думку далеко не всім, і це через те що є досить мало інформації. Я вперше про це прочитала в журналі, причому стаття була рекламного характеру. Зацікавилася, почала розповідати чоловікові, у відповідь здивований погляд і фраза "Ти вічно щось таке вичитаєш. А що роблять люди по селах? Вони ж взагалі про таке і не чули" На цьому обговорення закінчилося з моєї ініціативи (вирішила зберегти душевну рівновагу). Як на мене потрібно більше інформації, перш за все у пологових будинках, і перш за все від лікарів. На мою думку це унікальна можливість і нею варто скористатися. :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення Любов » 30 березня 2010, 11:32

Ось що мені вдалося нарити про пуповинну кров. Пуповинна кров містить стовбурові клітини — універсальний будівельний матеріал для всіх органів та систем організму. З них можна виготовити індивідуальні ліки й навіть виростити новий орган замість ушкодженого. Використовують у боротьбі з імунодефіцитами, захворюваннями крові, печінки (гепатити, цирози), онкохворобами, розсіяним склерозом, хворобою Паркінсона, травмами головного і спинного мозку. Заморожують її при -196 С в кріобанку. Така послуга є платною. Перший рік зберігання коштує майже 6 тис. грн., наступні роки зберігання такої крові - 800 грн. Думаю це своєрідна страховка для дитини і в майбутньому дорослої людини від різних захворювань.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення Naya » 30 березня 2010, 12:13

Все це дуже красиво звучить в рекламних проспектах.
Але...
1. Мене турбують умови зберігання. Де зберігають ту кров? Чи є гарантія, що там належні умови зберігання, що не може такого бути що відключать електрику, чи полетить генератор чи шось і все піде нанівець, а банк не признається - то ж великі збитки для нього.
2. Читала, що заморожувати кров навчилися, а розморожувати - ні. Сенс тоді? Може навчаться ше, а може й ні.
Для мене це швидше як шарлатанство. Може я помиляюся, але так вже все класно розписано, аж...а ідеального нічого не буває...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення гра з вогнем » 30 березня 2010, 17:03

мені скидається на шарлатанство та збирання грошей.
я колись давніше цікавилася тим питанням. для себе висновок зробила.

технологій немає. ні розморужавання, ні, здається, використання, принаймі рекламовного в каталогах використання.

поки що це повітряні замки. як то місце в літаку для подорожі на місяць чи купівля земель на марсі. можливо колись це й стане актуальним...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення mari » 17 квітня 2010, 21:50

Використання у медицині

Дослідники у галузі медицини впевнені, що стовбурові клітини мають потенціал змінити зовнішній вигляд людських хвороб. Існує величезна кількість лікувальних методів, що опираються на стовбурові клітини. Проте більшість з них використовується досить рідко, бо це здебільшого експериментальні методи, до того ж вони не завжди ефективні. Медики-дослідники уважають, що стовбурові клітини можна використовувати для лікування онкозахворювань, хвороби Паркінсона, пошкоджень спинного мозоку, м'язів, тощо. Тим часом досі ще не визначеною є суспільна та наукова позиція щодо етичного аспекту вживання стовбурових клітин у медицині.

Проте стовбурові клітини вже досить успішно використовуються у наукових дослідженнях, і далеко не всі вчені розділяють думку, що єдиною метою цих досліджень є клітинна терапія. Вони вважають, що дослідження стовбурових клітин є досить цінним і саме по собі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Збір пуповинної крові.

Повідомлення mari » 17 квітня 2010, 21:52

ПОКИ ЩО ВСЕ ДУЖЕ ЕФИМЕРНО. ґаЛЕ ТІ КЛІТИНИ ЯКІ ВЗЯЛИСЬ ПРИ ПОЛОГАХ- мають значення на все життя. Може через 15 років вони якраз і будуть потрібні і тоді наука вже усе буде вміти. Але от як зберігають їх по-справжньому в тому КИЄВІ????
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Забір і зберігання пуповиної крові.

Повідомлення krasunja » 15 березня 2011, 16:22

Ви мабуть чули про таку новинку як можливісь зберігання пуповинної крові. Прочитавши інформацію в інтернеті можна зробити висновок, що особливості пуповинної крові дитини в тому, що саме ця перша кров містить у собі дуже особливі клітини – стовбурові клітини. Саме з них, як по маленьких цеглинках будується імунна система людського організму. З них створюються всі клітини, що є у нас в крові: лейкоцити, які допомагають боротися з хворобами, еритроцити, що забезпечують людські органи киснем та тромбоцити, котрі заживляють рани та допомагають крові звертатися. Унікальність стовбурових клітин у тому, що вони здатні трансформуватися у клітини будь-яких тканин нашого тіла – крові, м’язів, мускулів, нервів. Одним словом панацея від усіх хвороб в майбутньому. Що ви думаєте з цього приводу? Чи є у вас знайомі чи родичі які вже скористалися послугами кріобанку? А може навіть ви є його клієнтом? Цікаво мені почути думки на цю тему.
Зображення
krasunja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 09 березня 2011, 16:37
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 94 раз.

Re: Забір і зберігання пуповиної крові.

Повідомлення mala-karta » 15 березня 2011, 16:25

о, а хіба не мають чекати поки та кров перетече до дитини?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Забір і зберігання пуповиної крові.

Повідомлення Sawwku » 15 березня 2011, 16:30

я про ту кров думала довго, поки вагітна ходила. але врешті-решт зробила висновок, що то банальне збивання грошей. людей тоже заморожують, деруть бабки. а толку? і на Місяці землю продають... короче, розвелося в нас маркетологів, що продають кусок г-на по ціні золота :oops:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість