Глобальні оголошення!



Збір пуповинної крові

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Dashko » 12 квітня 2011, 12:57

Згідна повністю з Малою-картою. Краще дитина відразу отримає цю кров, в найбільш важливий для неї момент. Для чого її зберігати багато років :shock:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Мата Харі » 21 лютого 2013, 15:02

попри всі чутки та недовіру пуповинну кров дійсно зберігають у кіо-банках. одна моя знайома має двої дітей та зберігає їх стовбурові клітини в банку (Київ). старшій дочці вже 6 років, отже, 6 років біоматеріал знаходиться в медустанові. вона й мені пропонувала сертифікат на знижку в той банк, проте там не дуже гуманні ціні як для аспірантів. тому питання з пуповинною кров*ю було вирішене на місці: всю кров віддати власнику, тобто доньці. і ми з чоловіком години дві а то і три чекали, поки доня візьме своє ))
Мата Харі Офлайн


 

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення mamatalka » 21 лютого 2013, 18:11

А чи чули ви, що стовбурові клітини можуть не тільки допомогти, а й нашкодити. Справа в тому, що є ймовірність того, що стовбурова клітина, потрапивши в організм людини, може переродитися як доброякісну, так і в злоякісну і викликати онкозахворювання. І відслідкувати та проконтролювати цей процес неможливо. Побутує думка, що низка відомих людей після омолодження стовбуровими клітинами, захворіли на онкологію, що в подальшому призвело до летальних наслідків. Тому, в даному питанні, беручи до уваги кваліфікацію наших лікарів (медики - будь-ласка без образ, просто область маловивчена), грань між добром та злом є дуже тонкою.
: Я не медик і вивченням даного питання ніколи не займалася, тому не предентую на істину в останній інстанції.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2013, 18:26

Мата Харі у вас були домашні пологи?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Мата Харі » 21 лютого 2013, 21:50

так, були. пройшло вже півроку, а мене і досі розпирає від родів, ніби вчора все було. (розпирає в смислі задоволення від процесу та просто дикої радості )
Мата Харі Офлайн


 

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2013, 22:46

| +
Зображення

Скажу чесно, не зважаючи на усі переваги "камяного віку" все таки подібне видається мені дещо футуристичним
і дещо не зрозумілим
адже процеси розпаду починаються відразу. разом зі збагаченою киснем, іншими корисними речовинами та астральною енергією кров'ю, малюк отримує продукти розпаду тканин, токсини (

деякі до 10 днів чекають поки вся кров відпульсує, а пуповина саме відпаде.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Ilonka » 02 квітня 2014, 17:19

mamatalka написав:А чи чули ви, що стовбурові клітини можуть не тільки допомогти, а й нашкодити. Справа в тому, що є ймовірність того, що стовбурова клітина, потрапивши в організм людини, може переродитися як доброякісну, так і в злоякісну і викликати онкозахворювання. І відслідкувати та проконтролювати цей процес неможливо. Побутує думка, що низка відомих людей після омолодження стовбуровими клітинами, захворіли на онкологію, що в подальшому призвело до летальних наслідків. Тому, в даному питанні, беручи до уваги кваліфікацію наших лікарів (медики - будь-ласка без образ, просто область маловивчена), грань між добром та злом є дуже тонкою.
: Я не медик і вивченням даного питання ніколи не займалася, тому не предентую на істину в останній інстанції.


Є така думка, але це стосується ембріональних клітин, які ще зовсім рані, і незрозуміло, на що можуть перетворитися. А ті що містяться в пуповинної крові вже досить зрілі, тому такої небезпеки немає. Щодо крові, то ми зберігали. Довго вагалися, здебільшого через немаленьку ціну, але бажання дати дитині додатковий захист перемогло. Було б це дешевше, хоча б в 2 рази, то й не вагалися б. Зберігали в київському Інституті клітинної терапії, витратили десь 1000 доларів, зараз вже дорожче. Вибирали їх тому, що окрім банку мають клініку та проводять дослідження по лікуванню.
Ilonka Офлайн


 

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Kisja » 03 квітня 2014, 11:17

Ілонка, ви пишете що зберігали. А скільки часу її варто зберігати?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення Ilonka » 15 квітня 2014, 11:43

Kisja написав:Ілонка, ви пишете що зберігали. А скільки часу її варто зберігати?


Ну як, поки не знадобиться! Дай Бог, щоб ніколи не знадобилася!!!
Ilonka Офлайн


 

Re: Збір пуповинної крові

Повідомлення МаТаля » 15 серпня 2014, 16:18

Ціна за зберігання рахується в гривнях і не змінилась ще : за зберігання крові - 6 900,00 грн. ; крові і плаценти - 9 850,00 грн. Вся інформація є на сайті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
МаТаля Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей