Глобальні оголошення!



План підготовки до природних пологів та материнства!

План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Sweetlanka » 17 квітня 2010, 00:57

Ти хочеш гарно почувати себе протягом всієї вагітності, хочеш легко народити здорового малюка, почувати себе впевнено в ролі мами з перших днів життя своєї малечі?
Тоді наступна інформація саме для тебе!


Це план підготовки до природних пологів та майбутнього материнства, виконуй його і ти отримаєш природні, максимально легкі пологи, відсутність розривів та розтягнень, грудне вигодовування, а також величезний багаж знань стосовно догляду за своєю дитинкою!

1. Дії, спрямовані на зміцнення імунної та серцево-судинної систем, укріплення дна матки, підготовку дихання в пологах, попередження розтяжок на шкірі:
• Виходь на прогулки в парк, щоб подихати свіжим повітрям щонайменше по 2 год. в день!
• Тренуй своє дихання під час прогулянок та вдома (вчись дихати повільно і глибоко; поверхнево і швидко, як «собачка»; роби 4 різьких вдохи один за одним та після цього 4 різьких видохи)
• Закаляйся та роби контрастний душ щодня!
• Після душу намасти живіт, груди і стегна оливковою олією (профілактика розтяжок)

2. Дії, спрямовані на попередження розривів після пологів:
• Займайся коханням з чоловіком! ;) (але при умові, що тобі це приємно і немає загрози переривання вагітності)
• Протягом вагітності роби розтягнення зв’язок щодня (сядь на підлогу, з’єднай ступні ніг і підтягни якомога ближче до себе, тепер виконуй «бабочку», розмахуючи колінами, наче крилами метелика :) , виконуй і інші вправи на розтягнення)
• Всю вагітність роби вправи Кегеля (напруження-розслаблення м’язів промежини та ануса)
• З 30-го тижня вагітності починай робити масаж промежини (а краще, нехай чоловік робить) – два пальці обмакни оливковою олією по перший фаланг і м’яко розтягуй тканини навколо входу до вагіни, особливу увагу приділяй ділянці між вагіною і анусом. З 36-го тижня це треба робити щодня!
• З 32-го тижня вагітності пий по 1 чашці не міцного чаю з листя малини, а з 36-го тижня – по 3 чашки в день (вона дуже допомагає зробити тканини промежини еластичнішими)

3. Передпологова дієта, спрямована на оздоровлення організму, попередження розривів, полегшення пологів:
• Всю вагітність їж салати з оливковою олією (вона необхідна в раціоні для еластичності тканин)
• З 30-го тижня не вживай ніяких синтетичних вітамінів та біодобавок – заміни на овочі, фрукти, продукти бджільництва та трави
• З 32-го по 36-й тиждень вагітності потроху плавно забирай з свого раціону м’ясо, рибу, яйця, торти, тістечка, булочки, цукерки і сіль (бо вони погіршують еластичність тканин), а також в цей же період потроху забирай з раціону молоко, творог, твердий сир, щоб кістки в тазу і голівці дитини були рухливі. Тобто з 36-го тижня ти все це вже не їси! В раціоні лишаються каші, овочі, фрукти, макарони з твердих сортів пшениці, кисломолочні продукти, трав’яні чаї, мед, пилок тощо.

4. Дії, спрямовані на отримання систематизованих знань стосовно всіх питань материнства, встановлення чуттєвого контакту з своєю дитинкою, розвиток творчих здібностей:
• В період з 20-го по 30-й тиждень вагітності запишись в Школу материнства! Там ти отримаєш систематизовані знання щодо багатьох важливих питань (здорова вагітність, пологи, догляд за немовлям, участь батька, грудне вигодовування тощо)
• Шукай інформацію, читай корисну літературу щодо різних аспектів материнства! (поки є час :) ). Ось тут є хороша бібліотека і корисні статті:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

• Займайся гімнастикою для вагітних, танцюй в своє задоволення!
• Слухай гарну музику, співай (вдома, в душі, на прогулянці ;) )
• Займайся тим, що приносить тобі задоволення (вишивання, шиття, в’язання, ліпка, малювання тощо)!
• Спілкуйся зі своєю малечею в животику, розповідай йому про цей прекрасний світ, що на нього чекає!

Не помітиш, як пролетять ці 9 місяців і кохана крихітка буде в твоїх обіймах!
Будьте здоровими і щасливими!
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Naya » 23 квітня 2010, 12:29

Дуже хороший план.
Якщо добре підготовлена та знаєш як мають протікати пологи, то немає ніякого страху і пологи проходять легше.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 06:52

Вагітні, а хтось живе за таким планом? Він надзвичайний, але я половини з того всього не робила. Хоча здалося б. Мене якась така лінь розбирала за вагітності, шо я б то всьо не осилила робити :istereka:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення flower » 12 квітня 2011, 09:10

Більшість виконую.... тоже і лінь присутня та деколи часу бракує :grin:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2011, 09:18

і мені було ліньки.
Але зараз, якщо чесно, майже все робила б
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 09:45

Ну от наприклад про передпологову дієту... Я навпаки намагалася всього наїстися такого, чого потім не можна буде :beer: :crazy:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 квітня 2011, 09:45

Sweetlanka написав:З 30-го тижня вагітності починай робити масаж промежини (а краще, нехай чоловік робить) – два пальці обмакни оливковою олією по перший фаланг і м’яко розтягуй тканини навколо входу до вагіни, особливу увагу приділяй ділянці між вагіною і анусом. З 36-го тижня це треба робити щодня!

Сірси в своїй книзі "Готуємось до пологів" пишуть, що такий масаж треба робити щоденно вже за 30-го тижня! Те ж саме підтвердила нам вчора в Школі материнства лікар акушер-гінеколог


Sweetlanka написав:З 32-го тижня вагітності пий по 1 чашці не міцного чаю з листя малини, а з 36-го тижня – по 3 чашки в день (вона дуже допомагає зробити тканини промежини еластичнішими)

Хтось з дівчат розповідав вчора в Школі й про таке. Але лікар дуже здивувалася такому зв'язку і наукового обгрунтування для його пояснення не знайшла :?


Sweetlanka написав:З 32-го по 36-й тиждень вагітності потроху плавно забирай з свого раціону м’ясо, рибу, яйця, торти, тістечка, булочки, цукерки і сіль (бо вони погіршують еластичність тканин), а також в цей же період потроху забирай з раціону молоко, творог, твердий сир, щоб кістки в тазу і голівці дитини були рухливі. Тобто з 36-го тижня ти все це вже не їси! В раціоні лишаються каші, овочі, фрукти, макарони з твердих сортів пшениці, кисломолочні продукти, трав’яні чаї, мед, пилок тощо.

А цей пункт для мене найважчий :oops: Поки що не їм лише м'яса і булочок, а решта... Хоча апетит вже не такий бурхливий і це дуже тішить, бо за останній місяць майже не поправилась :dance:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення rusia » 12 квітня 2011, 20:03

Я майже все робила......І все було по плану.А в результаті неплановий кесарський :cry:
Обідно так,шо просто завал.Я стільки знала,я все робила для того щоб родити сама.І оттакий облом.Ну зараз коли вже майже 4 роки минуло, то мені вже легше про це згадувати.
Наслухалась в роддомі про "породіль з села"-типу нічо не готувалась,нічо не знала, сама родила встала,пішла.
Іноді знання вирішують не все.І пологи такий процес, який не можна спрогнозувати 100%.Але може і краще що кесарський,як подумаю, що мали з мене цю дитину видавлювати..то краще так. :)
rusia Офлайн


 

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2011, 20:39

rusia, а що сталося? якщо не надто особисте, звичайно.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення rusia » 12 квітня 2011, 21:24

Ні звісно.Почали на 38.5 тижні підтікати води.Ми зібрались і поїхали в пологовий (на суворова).Мені зразу поставили якусь капальницю.бо схваток не було інічо не боліло.За більше ніж 12 годин схватки були слабкі,хоча досить болючі і шийка просто не відкривалась.Хоча кололи багато різного.Навіть робили(не знаю як точно називається)суть така ставили капильницю,щоб зняти напруження з мязів і розслабитись.я то розслабилась-чуть не заснула а шийка так і не відкрилась.В кінці після того всього прийшлось йти на кесарський.В шоці я була тоді.Бо причини так ніхто і не пояснив.Вся вагітність протікала добре,без лікарні,без патології.Навіть так буває :cry:
Хоча радію що хоть діти нормально породились.Без особливих пригод.А шви зажили вже давно,можна навіть на пляжі гуляти)))
rusia Офлайн


 

Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron